Şimdi Ara

Battlefield 5'in Battle Royale modu resmileşti: İşte multiplayer videosu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
1.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Twitch yayıncıları öyle gazladı ki battle royale oyunlarını, klasik FPS oyunları bile artık twitch kitlesine hitap etmek için
    bu modu eklemek zorunda kalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EknCn

Hiç bir zaman ön-sipariş ile oyun almadım çünkü çok gereksiz buluyorum özellikle kutulu oyun almak saçmalık bana göre dijital de çok çok daha uyguna alabilmek varken.
    Ama bu oyunu ön sipariş verip kutulu almak istiyorum çünkü gelmiş geçmiş en iyi BF oyunu olacağını düşünüyorum, evet bi' Battlefield 3 etkisi beklemesin kimse, hatırlayın ilk akıllı telefonunuzu aldığınız heyecan ile şimdi ki heyecanı? Benzer bir durum söz konusu.
    Şahsen ben de ön sipariş geçebilirim, neden? Çünkü BF serisinde beni bugüne kadar üzen hiçbir oyun olmadı. 1942 dahil oynadım.
    BF5'i de toplamda 1000 saatin üzerinde oynayacağıma eminim, grubumuz var zaten her akşam girip beraber oynuyoruz.
    Yıllardır BF oynadığım için FPS diyince BF dışında oyunlardan zevk alamıyorum artık, küçük haritalarda, ev içinde savaş vs. sarmıyor.
    Battle royale oyunları desen oyunun %50'si silah arama %30'u oradan oraya koşma sadece %20'si savaş. Boğucu geliyor açıkcası.
    BF'ye gelen Battle royale modunu da oynayacağımı pek sanmıyorum, gece/gündüz saldırıları ile BF5'in operasyonları daha da eğlenceli olacak gibi.
    BF1'de operasyon modu ile birlikte aldığım keyif doruk noktasına ulaştı, takım dengesi sorunları dışında çok keyif alıyorum.
    Tek alternatifi Planetside2 gibi geliyor bana, onun da oynanış yapısı, devasa savaş yapısı benzerdi.(onu da epey oynadım)
    Online oyun zevkime uyan bir seri olduğu için BF serisine güvenim tam.

• Battlefield 5'in Battle Royale modu resmileşti: İşte multiplayer videosu
  • benim için bitticiler damlamaya başlamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

Efsane No Russian :(
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.