Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Battlefield 4'ten CoD: Ghosts'a Kedi Göndermesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
42
Cevap
0
Favori
1.492
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> Battlefield 4'ten CoD: Ghosts'a Kedi Göndermesi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    152462 Mesaj
    hahaaa DICE bu işi biliyor..:):)
    1497 Mesaj
    Dice da işsize bağlamış ya
    Bu durum bence dalga geçerken dalga geçilecek duruma düşmek gibi olmuş , Dice bf ile çok iyi iş çıkarıyor olabilir hatta rakibi cod serisi ile ondan teknik olarak daha kötü iş çıkartıyor olabilir ancak sonuç olarak satış rakamlarıyla ezici bir üstünlüğü var böyle durumdayken sürekli dalga geçmek çokta mantıklı değil ...

Cod yapımcıları da çıkıp satış rakamlarını koysalar dice ne diyecek çok merak ediyorum ? bence bunlar saçmalıktan ibaret tamamen hazımsızlık yapıyormuş gibi algılanıyor
    Dice'ın bunu yapması normal abi, eğlence sektörü için çalışan insanlar sonuçta tabii ki de böyle espriler yapacaklar. Call of Duty gibi niteliksiz, üstünde bu kadar az uğraşılmış her sene aynı grafik, aynı görev, vasat senaryonun sinematik katkısıyla çok iyiymiş gibi sunulmasıyla 20 milyon satarken, bu adamların verdiği bu kadar emekle o rakama daha zor ulaşıyor olması bile Dice'ın bu ti'ye almasını haklı çıkaracak bi' sebep.
    Ayrıca bence oyunlardaki eğlence unsuru da yeniden yaygınlaşmalı geri, firmalar böyle birbirlerine şakalar, oyunlara göndermeler falan yapmalı. Bence çok hoş olmuş açıkçası :D Sony konferansının başındaki müthiş jenerikteki "We didn't build a box" yazısını da çok beğenmiştim mesela,
    |
    |
    152462 Mesaj
    Cod iyice Madara oldu efsaneye bak ne hale geldi
    1466 Mesaj
    Haberi anasayfada görünce kahkaha attım.

Ayrıca Steam'de COD: Ghosts fiyatını (70 $) gördüm, küfürlerimi paketleyip gönderdim Activision'a. Sonraki oyunun fiyatı da - nasıl olsa satılıyor diye - 80 $, 90 $ olur...
    |
    |

ŞAMPİYON GALATASARAY
  • Yüzbaşı
    693 Mesaj
    Seviyesizliğin dibine vurmuş DICE ekibi. Adamlar köpek koyacaklarsa koysunlar, onlara ne. İlla dalga mı geçeceksin? Sende kendi oyununa koy bakalım bu "Battlecat"'i, bizde sizinle geçelim dalgamızı. Şirketlerin başında harbi çocuklar var sanki. Oyun firmaları tamam bir şey demeyiz ama bu bence seviyesizlik. Ayrıca Call of Duty niteliksiz, vasat senaryolu bir oyun değil. CoD MW serisindeki senaryo BF'dekinden çok daha güzel bana göre.
    4 Not
    Kedi Köpek Gibisiniz Kavga Etmeden Durmuyorsunuz:)))))
    |
    |
    |
    |
    4787 Mesaj
    bnemre2010
    31.05.2013 14:36:18

savaş oyununda köpeğin tam olarak ne işi var? özellıkle ghost ( hayalet) adı altında :D
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crynet -- 31 Mayıs 2013; 17:35:19 >
    |
    |
    dice her sene böyle cod oyunlarına saldırır. her sene activision bunları sallamaz, cevap bile vermez ve her senede satışlarda , puanlarda battlefieldı en az 3 e katlar. inanmayan baksın, black ops çıkacağı zaman tanklı, oyuncak arabalı bir videoları vardı. battlefield 3 de dinazor falan vardı. sonuç? activison kaale alıp yanıt bile vermedi bunlara.cod zaten kalitesini kendinisi ispatlamış bir marka, gözü kapalı alabiliirm her oyunlarını.
    |
    |
    152462 Mesaj
    Artık şu diyalog yerine böyle şeyler görmek istiyorum, kedi köpek en azından güldürüyor insanı:
    cod fanboyu:Bf dünyanın en kötü oyunu cod dünyanın en iyi oyunu.
    bf fanboyu:Cod dünyanın en kötü oyunu bf dünyanın en iyi oyunu.
    Cod deki köpekle bf ın kedisi bile fanboylar gibi kavga etmiyor. Fanboyluktan gülmeyi unutmuş insanlar var. Öte yandan aynı espriyi iw yapsaydı bf fanboyları haysiyetsiz diyecek, cod fanboyları gülecekti. Hayat işte...
    |
    |
    5010 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

bf 4 videosunu izledilkçe yeni codu hesap makinesiyle yaptıklarını düşünüyorum

Ama hesap makinesinde 120 FPS sabit .
    Intel® Xeon® Processor E5-2697 v2, Nvidia Geforce GTX 1080, Kingston HyperX 8x8=64 GB RAM DDR3 1866 MHZ, Logitech G910, Logitech G700s, Logitech G230 G930, Logitech Z506 5.1 Sound System, MSI Optix AG32C
  • Misafir Üyelik
    152462 Mesaj
    Catlefield de olabilirmiş aslında
    |
    |
    1117 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bnemre2010

Seviyesizliğin dibine vurmuş DICE ekibi. Adamlar köpek koyacaklarsa koysunlar, onlara ne. İlla dalga mı geçeceksin? Sende kendi oyununa koy bakalım bu "Battlecat"'i, bizde sizinle geçelim dalgamızı. Şirketlerin başında harbi çocuklar var sanki. Oyun firmaları tamam bir şey demeyiz ama bu bence seviyesizlik. Ayrıca Call of Duty niteliksiz, vasat senaryolu bir oyun değil. CoD MW serisindeki senaryo BF'dekinden çok daha güzel bana göre.

brainless bebe activision eski grafik moturuna yeni grafik motoru deyip, sahte ışık efektleri ve tepeye 2 güneş koyarak resmen oyuncuya küfür ediyor sen ve senin gibilerde yarabbi şükür deyip halen bu herifleri savunuyor ama activisionun hakkını da vermek lazım diğer serilerde telsizle nerden geldiği belirsiz helikopter ağır bombardıman uçağı falan çağırıyordunuz şimdi farklılık yapmışlar köpek seveceksiniz. Bi sonraki seride My Little Pony falan da koyarlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FantasyFiRe -- 2 Haziran 2013; 12:55:45 >

• Misafir Üyelik
    152462 Mesaj
    cod her bilgisayarın kaldirabilecegi oynatabilecegi vasat gosruntuye ve ayrıntıya sahip bir oyun hikaye derinligi oyun etkinligi hareket kabiiyeti olmayan bir oyun her bilgisayarın oynatabilecek kadar dusuk omlması ve fiyatın daha dusuk olması sebebiyle dha fazla satıyor.ancak bf harbi bilgisayarların oyunu onu oynamak icin once saglam donanıma sahip olmak gerekiyor buna sahip olanlar daha az oldugu icin oyunu fazla alan olmuyor...
    |
    |
    152462 Mesaj
    cod un senaryosu kötü diyen arkadaşların aklından şüphe duyuyorum
    |
    |
    7889 Mesaj
    o kadar senedir yazıyorsunuz sonuca erebildiniz mi bari ?
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
Lastik Fiyatları
Blogio
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.