Şimdi Ara

Battlefield 4'ten CoD: Ghosts'a Kedi Göndermesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •     Bildiğiniz gibi Call of Duty: Ghosts'un duyurusunda en çok dikkat çeken şeylerden biri de köpeklerdi. Activision ayrıntılı köpek modelleri göstermişti. DICE ise Call of Duty ile dalga geçmeye devam ediyor gibi görünüyor. Oyunun Twitter hesabından CoD: Ghosts'a bir gönderme yapıldı.

Daha önce Battlefield 3'teki gerçek savaş araçlarına karşılık, Call of Duty'deki mini (oyuncak gibi) araçların bulunmasıyla BF 3'ün videosunda dalga geçen DICE ekibi, şimdi de  Call of Duty: Ghosts'taki köpeklerle dalga geçti. Nasıl mı? Tabi ki savaş kedileriyle. İşte Battle Cat

• Bu yeni nesilde en dikkat çekici unsur : AGRESİF PAZARLAMA...
    Dikkat ederseniz hem oyun yapımcıları hem de konsol üreticileri ciddi anlamda Hülya Avşar- Gülben Ergen modelinde birbirlerine gönderme yapmakta! :))

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • puhaha xD soldaki kedi maşallah ne öyle ya :O

• Zannedersin şirketleri çocuk yönetiyor. bu ne seviyesizlik arkadaş. bunların müdürü yok mu abicim siz napıyosunuz diyecek. bunlar yüzünden iki oyunun sevenleride birbirleriyle kavga ediyor. bu adamlar birbirine saygı duysa oyunun sevenleride birbirine çok daha saygılı olacaklardır.
  • Bazıları ne amaçla yapıldığını dahi çözememiş çok yazık ... =) Amaç zaten kavga etsinler birbirlerini kırsınlar . Gelen son dakika haberi COD un multisinde araç süremiyoruz diye ACTİVİSON üzülmüş şimdi köpeklerle koşu yapılacakmış ... Köpeği 60 LEVEL yaparsak üstüne binip dolaşabilecekmişiz ...

• Ne alaka ya mizahtan anlamiyor bizim insanimiz sudoku yarismasinda birbirini döven insanlar haline geldik. Mizah kardesim mizah

• Call of fat cat kedi nerden baksan bi 20 kg var

• Acitvision, dalga geçilmesinden dolayı suçu başkalarında bulmak yerine, "Ben ne hata yapıyorum da herkes bizi böyle tî'ye alıyor?" diye şapkayı önüne alıp düşünmesi gerek. Ama öyle bir ego var ki adamlarda. Bunu yapacaklarını sanmıyorum.
  • Valla senaryosu için ghostu, grafiği için bf4 oynarım. Normalde modern warfare serisinin hayranıyımdır ama grafik ve multi diyince bf devam.

• sesli güldüm hahaha

• DICE bir adım önde :)
  • Bir oyun Bir milyar Dolarlık satış yapıyor. Diğer oyunda, ben oyunumda grafik olarak daha iyiyim ve ayrıca oyundaki multiplayer, araç kullanım tank, jet, helikopter, jip, motorsiklet kullandırıyorum fakat nasıl onun kadar para kazanamıyorum. Bari bu sıkıntı mı ? Bu sinirimi bu yollarla gidereyim düşüncesiyle rakip oyunu tiiye alıyor. Olur böyle şeyler normaldir takılmamak lazım. Sonuca bakmak lazım.

Sonuç : Kazanılan Bir milyar dolar.

Not: BattleField 3 sahibiyim aldığıma pişman değilim. Biraz olaylara tarafsız bakmak lazım. Çok para kazandıran oyun çok seviliyor ki, çok kişi alış oynamış.

• abi adamları ti ye almasınlar demiyorum. koskoca DICE yapmasın bunu ya. biz yapalım, inciciler yapsın DICE niye yapıyor bunu çok saçma değil mi ya? çok seviyesiz değil mi bu?
  • kim ne derse desin COD bu senede rekorlar satacak DICE sen dalga geç.

• bence yerinde ve güzel olmuş ..bf4 de mesela sokakta dolaşan kedi gibi oyunun içine yerleştirilirse güzel olur .. E3 de de bf4 tanıtımında kediler hakkında daha iyi bilgiler almak istiyorum :)
  • o değilde soldaki kedi ezici güç CODun köpeğinin pestilini çıkarır o ne ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Acitvision, dalga geçilmesinden dolayı suçu başkalarında bulmak yerine, "Ben ne hata yapıyorum da herkes bizi böyle tî'ye alıyor?" diye şapkayı önüne alıp düşünmesi gerek. Ama öyle bir ego var ki adamlarda. Bunu yapacaklarını sanmıyorum.

o kadar parayı ben kazanmış olsam böyle şeylere güler geçerim. sen ben sevmiyor olabiliriz. ama adamlara bunca parayı gökten atmıyolar. oyuncular gidip alıyor. demekki bir şeyleri de doğru yapıyorlar. örn: iphone kimine göre oyuncak gibi almıyor, kimine göre samsung plastik kasası yüzünden dandik geliyor almıyor. ama alan alıyor.

• bu ne be
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

bu ne be

kedi.

• Dice a yakışmamış yakışmasını da beklemezdim ea nın kedisi sonuçta dice
    9gag de falan görsem belki gülerdim ama dice dakiler oturup bunlarla uğraşıyorlarsa bence bf4 yapımını durdursunlar otursunlar düşünsünler bakalım biz nerde yanlış yapıyoruz da cod madem bu kadar dandik dalga geçilcek bir oyun ama 3-5 katımız satıyor diye karalar bağlasınlar

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.