Şimdi Ara

Battlefield 4'ten 17 Dakikalık Oyun içi Video (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
228
Cevap
0
Favori
3.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mavi filtre bence yakışıyor öyle oyun çok renkli oluyor sadece savaş oyunu için . Etraf pastel boyanmış gibi oluyor .
  • valla izliyorum izliyorm gülüyorum sizeha bu codculr bf4 dha bu video çıkmdn toplanıp beyler oynun grafiklerine laf atalm sen 3.5 de sen 3.2de ulan bu grafikleri nerde gördnz filme benzyo
  • şu 2 senedir ea battlefield 3 ile birlikde atağa kaltktı bir codcu olarak (cod 1 den beri seriyi full olarak orjinal almış birisiyim sadece bu black ops 2 almadı saçma sapan senaryo bana göre ) grafik filan silip süpürdü battelefield 3 çok güzeldi. yiğidi öldür hakkını yeme adamlar gelişiyo her senedir grafik oynanış mükemmel helal olsun. bu sene bana göre farz oldu bu oyuna para vermek. cod eskisi gibi modern warfare 1 deki gibi ozaman devrim yapmıştı yine öyle oyunlar çıkarırda geçer battlefield serisini eskisi gibi şahsen ben onu oynarım.

içimden bises bu olay fifa pes dönüşecek eskiden herkez pes oynardı millet fifaya yöneldi inşallah cod serisi bu duruma düşmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: \\RivenDeLL//

Bazı arkadaşlar mavi filtreden bahsetmişler, hatta bahseden kişide ağır CoD fan'ı. Soruyorum cod fanına: BF renksiz de CoD çok renkli değil mi? Her seferinde renklerle, grafiklerle görsel şölen yapıyor CoD değil mi? Her seferinde mükemmel oynanışla geliyor cod değil mi? Her sefrinde muazzam yıkım efektleriyle geliyor cod değil mi? Doğallı yok yazmışlar, cod çok doğal sanki. Duvara bazuka ile ateş et, duvarda çizik yok. Sonrada bf'yi eleştiriyorlar "yıkım hiç gerçekçi değil" diyerek Sen bir CoD'a bak sonra konuş.
    CoD'a gelince bu rahat oynanış, bf'ye gelince bu doğallık yok olarak değerlendiriliyor.

Ağzına sağlık bunları ben diyecektim vallahi sen söylemişsin artık oyun dünyası bile BF'nin üstünlüğünü kabullenmişken CoD'çular hala diretiyor ne eğlencesi arkadaş multisi multi değil çerez single ı hiç saymıyorum sabah kalk akşam bitir BF öyle mi (para meselesine daha gelmedim bile BF3 premium bile 130 lira MW3 160 lira) sonuç olarak Battlefield dünyanın en iyi FPS oyunudur ve bu konuda EA DICE a çok teşekkür ediyorum bu saatten sonra ortaya başka şeyler atan hıyarın önde gidenidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: atsuma

bu görsellikte hangi kartlarla oynuyacağız bu oyunu :)) boşuna tartışmayın ya

Keşke joker kartımız olsa

Joker hakkını kullan
  • Arkadaşlar lütfen bana kızmayın inanın coddan nefret eden birisiyim battlefielda da mp olarak bugüne kadar saygı duymuş birisiyim.

Ben bu senaryodaki işleyişi günümüzdeki oyunlarda beğenmiyorum. Bana çok sıradan geliyor. Yani adam vur ilerle araya sinematik girsin bir iki holywood tarzında sahne gör sonra devam et tekrar adam vur. Buraya kadar yazdığım kısım sadece cod içindi. Bu videoda gördüğüm şey ise bunların inanılmaz bir görsellikle sağlanmış olması. Tek fark bu !

Her iki oyundada kaç seridir yaptığımız tek şey takım halinde manasız biçimde saldırmak. 2000 li yılları hatırlayın özellikle başlarını. Fps oyunları çok daha etkili bir atmosfer sunuyorlardı. İlerleyişte bir etkileyicilik vardı ne yaptığımızı biliyorduk böyle podoslamasına dalmıyorduk herşeye. HAAA podoslama daldığımız '' bölümlerde '' oluyordu ona lafım yok ama bu yeni nesil fps lerde her oyunda her bölümde her dakika her saniye yaptığımız şey AYNI ! Bu benim zoruma gidiyor. Artık eski tarzda fps leri görmekte çok ama çok zorlanıyorum. Hatta fps lere has olmadığını düşündüğüm bu özelliği başka tarzda savaş oyunlarında aramaya başladım düşünün artık çektiğim kıtlığı. Sniper Elite v2 mesela. Çoğu kişiye göre ortalama bir oyun olarak görülüyor ama oyunun sakinliği zaman zaman aksiyonu beni etkiledi. Ki tps kamera açısına sahip olmasına rağmen ! Bu yeni nesil savaş oyunlarındaki lineerliğin ne zaman yok olacağını merak ediyorum. Return to Castle Wolfenstein, Call of Duty 1 ve 2 ( ki bu seri en başından itibaren bu yakındığım özelliğe sahipti ama sonraki oyunlarında inanılmaz derece katladı bu özelliği ve çok canımı sıktı) Medal of Honor Allied Assault, Iron Storm ( özellikle bu oyun tam olarak istediğim özellikleri barındırıyordu Savaş gerilimi hissi.) Freedom Fighters. Bu oyunları aranızda hatırlayanlar varmı bilmiyorum. Fakat ben Battlefield tan özellikle senelerdir singleplayer modu olmadığı için sürekli ümitle beklediğim bu oyundan bu tarzda bir senaryo modunu görerek hayal kırıklığı yaşıyorum. Ne demek istediğimi anlatabildiğimi sanmıyorum ama belki benle aynı duyguları yaşayan arkadaşlar vardır..

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

valla izliyorum izliyorm gülüyorum sizeha bu codculr bf4 dha bu video çıkmdn toplanıp beyler oynun grafiklerine laf atalm sen 3.5 de sen 3.2de ulan bu grafikleri nerde gördnz filme benzyo

3.2 istihzaydı. 3.1 dedim ben. Eksileyen liseli, arkadaşlarını çağırdı herhalde :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerim5100

quote:

Bazı arkadaşlar mavi filtreden bahsetmişler, hatta bahseden kişide ağır CoD fan'ı. Soruyorum cod fanına: BF renksiz de CoD çok renkli değil mi? Her seferinde renklerle, grafiklerle görsel şölen yapıyor CoD değil mi? Her seferinde mükemmel oynanışla geliyor cod değil mi? Her sefrinde muazzam yıkım efektleriyle geliyor cod değil mi? Doğallı yok yazmışlar, cod çok doğal sanki. Duvara bazuka ile ateş et, duvarda çizik yok. Sonrada bf'yi eleştiriyorlar "yıkım hiç gerçekçi değil" diyerek Sen bir CoD'a bak sonra konuş.
    CoD'a gelince bu rahat oynanış, bf'ye gelince bu doğallık yok olarak değerlendiriliyor.

Ağzına sağlık bunları ben diyecektim vallahi sen söylemişsin artık oyun dünyası bile BF'nin üstünlüğünü kabullenmişken CoD'çular hala diretiyor ne eğlencesi arkadaş multisi multi değil çerez single ı hiç saymıyorum sabah kalk akşam bitir BF öyle mi (para meselesine daha gelmedim bile BF3 premium bile 130 lira MW3 160 lira) sonuç olarak Battlefield dünyanın en iyi FPS oyunudur ve bu konuda EA DICE a çok teşekkür ediyorum bu saatten sonra ortaya başka şeyler atan hıyarın önde gidenidir

umarım ikinci hesabınla kendini pohpohlamıyorsundur ergenus. bakın ne demiştim bu cinsler gider bf3 ü konsolda oynarlar gelir burada coda çamur atarlar. sizin ben sigle a bakış açınızı yiyeyim. akşam kalk saba bitirmiş la sen ne sanıyorsun bu işleri? o bölümler kaç ayda yazılıp çiziliyor haberin var mı? 5-7 saatlik single fps deneyimi gayet doyurucudur. millet izleyeceği iki saat film için 30-40 lira vermekten çekinmiyor adamlar sana kendini içinde hissedeceğin film gibi oyun sunmalarına rağmen neymiş sabah kalk akşam bitirmiş. kendi dediğin ile çelişiyorsun bir oyunu sabahtan akşama tek solukta bitiriyor isen bu o oyunun sağlamlığını kalitesini gösterir. kimse tat almadığı senaryoyu bir oturuşta bitirmez. asıl oyuncu kitlesi singlecılardır sizin gibi ego peşindeki ergenuslar yüzünden zaten 100 oyundan 99 u multili çıkıyor. çok killstreak yapınca alayınıza madalya takıyorlar. benim için daima ilk plan single dır! arada çok sıkılırsam da girerim multi atar çıkarım.
  • DICE niye single koyar ki başta hata sonra laf edecek birşey çıkıyor diğer oyunun fanlarına ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Archangel™ -- 28 Mart 2013; 14:38:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Archangel™

DICE niye single koyar ki başta hata sonra laf edecek birşey çıkıyor diğer oyunun fanlarına ...

senaryoları karakter benzerlerini araklayacaklarsa koymasınlar zaten özentilik de bir yere kadar. istedikleri kadar grafik abansınlar hiç bir zaman mw serisindeki senaryo tadını oyuncuların karakterle özdeşleşmelerini yakalayamayacaklar.

• deep down'un grafiklerini gördükten sonra yeminederim hiç bende bir şaşkınlık uyandırmadı deep down gerçekten yeni nesil kokuyor bunlar bu nesilin kalıntıları hala....

• infinity ward yeni oyununu duyurunca al sana 2.ci battlefield mi? call of duty mi? faciası!
  • ya arkadaşler benim sistemim şöyle 32gb DDR 3 Ram i7 İşlemci 1 telebayt hardisk ve GTX TİTAN GDDR5 384 BİT nvidia Ge Force DX 11. 1
    SİZCE KALDIRIMI BUNU ?
  • yorumlara deli olmamak değil bazı arkadaşlar yorum atarken bunun bi oyun olduğunu unutuyor hep aynı diyenler var bu oyun oyun nolcaktı iki osurup adamı toklayıp üstündemi tepinmek istiyosun ne istiyosun anlamadım kötü diyosun iyi olması için ne olması gerektiğini söylemeyisun çünkü bu oyun gerçeği çekmemiş adamlar ve son olarak bu baştaki şarkının adı ne ?
  • quote:

ya arkadaşler benim sistemim şöyle 32gb DDR 3 Ram i7 İşlemci 1 telebayt hardisk ve GTX TİTAN GDDR5 384 BİT nvidia Ge Force DX 11. 1
    SİZCE KALDIRIMI BUNU ?

Kaldırmaz, oyun en az 128 GB ram ve 4,5 TB kurulum alanı istiyor.
  • quote:

ya arkadaşler benim sistemim şöyle 32gb DDR 3 Ram i7 İşlemci 1 telebayt hardisk ve GTX TİTAN GDDR5 384 BİT nvidia Ge Force DX 11. 1
    SİZCE KALDIRIMI BUNU ?

1 telebayt ? o ne la... 1 teletabi demek istedin yoksa 1 terabayt mı ? pencerden at o PCyi 1 telebayt değil 1 terabayt olsaydı BF4 kaldırırdı
  • yok arkadasım seninde bir yanlışın var oyun 256 gb ram 7 tb kurulum alanı ayrıca dx 14.3 desteği ve 8 gb ekran kartı istiyor arkadaşın bilgisayarını acilen yenilemesi lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: cemmedagon

Herkezde bir heyecan ,tamam arkadaşlar oyun güzel ama bana kalırsa bu FPS furyası fazlasıyla abartılıyor,BF 3 çıkmadan evelde ne laflar edildi,Halen bir bad company 2 olgunluğu yok oyunda,birçok bug birçok hata,okadar övdükleri frostbite 2 bile balon çıktı,multiplayer da 2 bina yıkılıyor başkada bişey yok,konteynırları bile yıkamıyorduk,hadi metro haritasını saymıyorum onda bikaç binanın bazı yerleri yıkılıyodu,frostbite 2 diye getire getire mavi ekran filitreli net bi grafik sunuldu önümüze,üstüne bide EA oyunu premiumlaştırdı,premium almayanlara ikinci sınıf muammelesi yaptı,multiplayer ıda parayla satar bunlar,ama görüyorumki bütün çoluk çocuk toplaşmış heryerde ya fanboy mesajları yada codcuların saldırıları,yahu bi kişi çıkıpta demiyor, bakalım çıktıktan sonra ne olacak,cicim ayları geçsin bakın görün nasıl topa tutacaklar,zaten EA oyunundanda fazla bir beklentim yok,hava gazı...

Frosbite2'ye balon dedin, "ne içtiysen bana da kardeşşş..." diyeceğim ama lüzum yok. Ve yanlış anlamadı isem "metroda bir kaç binanın..." dedin. Ne dediğinin farkında ol bence.

Sen burada bf'ye "hava gazı" demişsinde, o hava gazına para verip oynayan sensin. Yorumlarına dikkat et. Hava gazı olsaydı;
    1- sen almazdın, daha doğrusu alırdın, ne yaptığını bilmiyorsun çünkü,
    2- BF3 20 000 000 adet satmazdı.

Bundan sonrasını üzerine alınma hocam

Bakıyorumda hep: "BF3'de çıkmadan ne laflar edildi de, sonra balon oldu da, çöp oyundu da..." vs vs. Geçmiş geçmişde kaldı. Ayrıca bf'nin balon olduğu filan da yok. tabi siz CoD fanları senaryo bölümünde hayali karakterlerle oynamaktan zevk aldığınızdan, bf3 gibi gerçek karakterlerle multiplayer'da oynayamıyorsunuz, hayali karakter kötü olunca da "yok bf olmamış" diyorsunuz. Tabi senaryo da önemlidir ama senaryo kötü diye bir oyunda yerden yere vurulmaz ki? Senaryo biten bir şey sonuçta ama multiplayer sonsuz biymeyen ve senaryoda öldürdüğün adamdan 1 zevk alıyorsan multide 1000 zevk alıyorsun. Yani bf açık ara cod'dan önde şu anda. Tamam cod'da iyiydi ama eskiden iyiydi. CoD4 efsaneydi ama artık değil. Artık battlefield efsane. Bu kadar basit. Bu dakikadan sonra cod'u savunmak yobazlık ve eski kafalılıktan başka bir şey değil aslında. Her iki oyununda eksisi artısı var ama bf açık ara önde oluyor bu karşılaştırmaya göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KFK

quote:

valla izliyorum izliyorm gülüyorum sizeha bu codculr bf4 dha bu video çıkmdn toplanıp beyler oynun grafiklerine laf atalm sen 3.5 de sen 3.2de ulan bu grafikleri nerde gördnz filme benzyo

3.2 istihzaydı. 3.1 dedim ben. Eksileyen liseli, arkadaşlarını çağırdı herhalde :)

Vay efendim pardon af edersiniz, özür diliyoruz. Siz 3.2 değil, 3.1 dediniz. Çok özür dileriz. Bizim hatamız.

Saçma saçma yorumlar yapıyorsun farkında değilsin. Adam gibi fikrini söyle burada, bf 3.1 ne? Zaten DICE premium ile her 5 dlc'de oyunu 3.5 yaptı. Şimdide 4'ü çıkarıyor işte, anlaşılmayacak ne var burada? En azından beğenmediysen bile adam gibi beğenmedim dersin, tutturmuş CoD'cular 3.5 3.5 deyip duruyorlar. Beğenmedim dersiniz. 3.5 nedir, türkçeniz mi yok anlamadım ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi any77 -- 28 Mart 2013; 17:13:41 >
  • adamlar aşmış kendini ya müthiş bir oyun yapmışlar..anladığım kadarıyla ruslar azerbaycan'ı işgal etmiş ve amerikalılarda azerbaycan da

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.