Şimdi Ara

Battlefield 4'ten 17 Dakikalık Oyun içi Video (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
228
Cevap
0
Favori
3.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Umarım sonu MOH serisi gibi olmaz BF serisinin. Bu yorumu da tamamen objektif bir şekilde yapıyorum. BF2 olsun BF1942 olsun BFBC olsun çoğu oyununu oynadım. Bence bu oyunun adı Battlefield Bad Company 3 falan olmalıydı. Senin ana oyunun bu. 2 yıl yeni ana oyun için çok az bence.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Süper.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Bize tek kişilik senaryo değil,multiplayer oynanış videoları lazım.Campaign olmasada olur.

ya arakdaşım beynine kan gitmiyo heralde senaryo modundaki oynayışla veya grafikle multideki farklı mı oluyor adamlar resmen show yapmış halen gereksiz laf kalabalığı yapanlar var senin gibi. Bir oyun güzel olmuşsa güzel deyin be kardeşim ölmezsiniz. Biriside çıkıp demiş "Her yıl çıkan oyundan hayır gelmez cod gibi" niye gelmesin bu kadar yobaz bir düşünce yok tamam cod dan hayır gelmiyor niye çünkü oyunda ne grafik ne oynayış ne de multi yönünden bir gram gelişim yok ama DICE bu işin hakkını veriyor adamlar bf3 çıkalı 1.5yıl oldu görüyoruz ki boş durmamışlar grafik ve fizik motorunda bariz bir gelişim var. Yok illaki bunun bf3 den hiç farkı yok diyen adamada bu saatten sonra laf anlatılmaya çalışılmaz çünkü analayacak kapasite yoktur.

• Dalga mı geçiyorsunuz anlamıyorum yoksa görme sorununuz mu var ? Bundan daha güzel grafikli oyun mu var söyle de bilelim.
  • Yeni kral belli olmuş demek.
    Edit: Ha bir de şu Azerbaycan lafını görünce hemen "Yoksa Azeri askerlerini mi vuracağız!!!111!! " ciler bi bitin artık yahu. Aynı şeyi Battlefield 3 de de yaptınız, ama hiçbir şey yoktu oyunda. Tam bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeavyBlitz -- 27 Mart 2013; 17:59:16 >
  • Çok iyi olmuş.
  • bomba gibi olmuş
  • Bundan sonra Call of Duty'ye B.k Yemek Düşer

• Battlefield 3.1 yazınca bir liseli arkadaşımız ergenlik heyecanıyla eksilemiş. Al arttırıyorum:

Battlefield 3.2

Derslerinde başarılar dilerim.
  • Şu dandik oynatıcıyı bir değiştirmediniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KFK

Battlefield 3.1 yazınca bir liseli arkadaşımız ergenlik heyecanıyla eksilemiş. Al arttırıyorum:

Battlefield 3.2

Sakince bir şey sormak istiyorum. Bu oyun bf 3.2 ise, sen bf4'ten ne gibi bir yenilik bekliyorsun??? Cevap bekliyorum!

Grafikler 10/10
    sesler 10/10
    oynanış 10/10
    Yıkım 10/10
    aksiyon 10/10

Bunu 11 yapamayacaklarına göre daha nasıl bir yenilik bekliyorsun. Grafikler bildiğin gerçek olmuş. Bu oyunun videosunu 4k bir monitörde izleyin. Normal monitörlerde tabi gerçek grafik değilmiş gibi geliyor. Çünkü bu görüntüyü monitörde izliyorsunuz. Oyunlar monitörde oynandığı sürece gerçek grafikler olmayacak zaten. Tamamı ile gerçek olmasa da grafikler crysis3 kadar olmuş. Eee, geriye ne kaldı, şu oyunun nesi kötü de bf 3.2 diyorsun???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi any77 -- 27 Mart 2013; 18:33:06 >

• Grafikler her zamanki gibi harika,senaryo modu üzerinde çok çalışmışlar ve ayrıca sunumda da çok yol kathetmişler.Call of duty yi alt etmek için yapmışlar hepsini ve başarmışlar da.Benim gibi cod hayranı birini bile etkilediler.Ama benim bildiğim COD'un cevabı çok sert olacak.Bu çekişme yine bize yarayacak.İkisinide oynarım :D

• videonun 6 dakikasını izlemek için yarım saat harcadım kalanını da youtube dan izleyeyim bari

• Benim fark ettiğim en büyük yenilik BF 3'de ki küçük alan etkisinden kurtulması ve yapımcının dilediği gibi adam öldürmeme falan olmuş . Umarım oyunun devamıda böyledir .
  • işte battlefield farkı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: \\RivenDeLL//

quote:

Battlefield 3.1 yazınca bir liseli arkadaşımız ergenlik heyecanıyla eksilemiş. Al arttırıyorum:

Battlefield 3.2

Sakince bir şey sormak istiyorum. Bu oyun bf 3.2 ise, sen bf4'ten ne gibi bir yenilik bekliyorsun??? Cevap bekliyorum!

Grafikler 10/10
    sesler 10/10
    oynanış 10/10
    Yıkım 10/10
    aksiyon 10/10

Bunu 11 yapamayacaklarına göre daha nasıl bir yenilik bekliyorsun. Grafikler bildiğin gerçek olmuş. Bu oyunun videosunu 4k bir monitörde izleyin. Normal monitörlerde tabi gerçek grafik değilmiş gibi geliyor. Çünkü bu görüntüyü monitörde izliyorsunuz. Oyunlar monitörde oynandığı sürece gerçek grafikler olmayacak zaten. Tamamı ile gerçek olmasa da grafikler crysis3 kadar olmuş. Eee, geriye ne kaldı, şu oyunun nesi kötü de bf 3.2 diyorsun???

Azizim oyun çıksın, bir oynayalım, ondan sonra karar veririz. Battlefield 3 öncesi heyecanı da çıktığı zamanki hüsranı da iyi hatırlıyorum. Toparlanması aylar aldı. Heyecan yapmıyorum o yüzden. Kötü oyun demedik Battlefield 3.1 dedik. Bu demektir ki evet bir şeyler değişmiş gibi ama tamamını bir görelim. Hani yüzden güzel bir kızın profil resmine tıklayınca geri kalanının iri yarı, doğu alman bayan milli gülle takımından sıçramış gibi çıkmasındaki dumuru hatırla. O hesap işte. E iyiyse 9 daha koyarız çıkınca, çok zor değil. Sizin 1 düşmeniz daha zor olur, 3.9 diyemezsiniz.Tavsiyem senin ve diğer arkadaşların da beklentilerini düşük tutmaları.

VPN kullandık yahu! O derece sabırsızdık BF3'te. Sonra daha aylarca uğraşıldı üzerinde, saç baş yolduk. Ne ara unuttunuz?

Yani onlar sana oyunun ne kadarını sunuyorsa sen de o kadarını değerlendir. Bu kadarcık görüntüye oyunun tamamı muamelesi yapmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KFK -- 27 Mart 2013; 19:08:35 >

• yüz ifadeleri çok iyi olmuş bunda 3te barbattı

• internet cafelerde kantır cod oynayıp gelip burda bf 4 e bok atmaK cok komik olur gençler yapmayın

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: \\RivenDeLL//

quote:

Battlefield 3.2

Grafikler 10/10
    sesler 10/10
    oynanış 10/10
    Yıkım 10/10
    aksiyon 10/10

Azizim oyun çıksın, bir oynayalım, ondan sonra karar veririz. Battlefield 3 öncesi heyecanı da çıktığı zamanki hüsranı da iyi hatırlıyorum. Toparlanması aylar aldı. Heyecan yapmıyorum o yüzden. Kötü oyun demedik Battlefield 3.1 dedik. Bu demektir ki evet bir şeyler değişmiş gibi ama tamamını bir görelim. Hani yüzden güzel bir kızın profil resmine tıklayınca geri kalanının iri yarı, doğu alman bayan milli gülle takımından sıçramış gibi çıkmasındaki dumuru hatırla. O hesap işte. E iyiyse 9 daha koyarız çıkınca, çok zor değil. Tavsiyem senin ve diğer arkadaşların da beklentilerini düşük tutmaları.

VPN kullandık yahu! O derece sabırsızdık BF3'te. Sonra daha aylarca uğraşıldı üzerinde, saç baş yolduk. Ne ara unuttunuz?

Eğer ki siz "bir oyun çıksın" diyorsanız o zaman size de diyorum bir oyun çıksın. Şu anki videodakine göre bakıldığında her şey tam gözüküyor. Elimiz de bir tek bu bilgi var. Önceki oyunun üzerinden " eski oyun şöyleydi, böyle oldu, iyiydi sonra kötü çıktı vs vs..." gibi yorumlar yapmak çok saçma. Evet bende hatırlıyorum bf3 hüsranını ama DICE cezasını ve dersini almıştır.
    Koskoca Electronic Arts'ın ana oyun motoru frosbite2 yıkıldı, BF4'ye frosbite 3 kullanıldı. Koskoca EA'nin ana oyun motoru olan frosbite2 bile bf4 için yetersiz geliyorsa ben bu oyundan bir şeyler beklerim arkadaş. Oyundaki yıkım dinamikleri süper ötesi, zaten oyun sırf şu videodaki 20 dk'lık senaryo için bile oynanır yani.

Oyun bildiğin bf4. Eğer ki oyun gerçekten bu videodaki gibi ise (öyle olacağını düşünüyorum) satışların 30 milyonu bile bulacağını düşünüyorum. Ama tabiki de oyunun her anı videodaki gibi olmaz ama diğer kısımlarının pek de farkı olmayacağını düşünüyorum. Dediğim gibi, DICE dersini almıştır bf3'ten. Özellikle de senaryo kısmında iyi ders aldılar. Gereğini de yaptılar gibi. Oyundaki grafikler zaten öçzellikle de o ilk su altından sonra su basmış bir binada yürüdüğü kısım bildiğin gerçek grafik olmuş zaten...

Bence oyun çok iyi olacak ama neredeyse daha 1 yıl var oyunun çıkmasına. Bende buna sinir oluyorum. Bu kadar nasıl bekleyeceğim bu oyunu...

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.