Şimdi Ara

Battlefield 4'ten 17 Dakikalık Oyun içi Video (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
228
Cevap
0
Favori
3.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun o kadar güzel gözüküyor ki oynanış süresi 4 saat olur bu sefer.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Vasat görünüyor. KZ Shadow Fall şehir modellemesi ve efektleri bundan kat kat daha iyi. Single olarakta Bioshock u geçemez.
  • Açıklanan platformlar arasında PS4 yok. Bu PS4'e gelmeyeceği anlamına mı geliyor? Yoksa daha sonra mı duyurulacak?
  • Canım aşkitom battlefield yenilenmiş hali ile geliyor. "Hoşgeldin" FPS Dalında bu alemin tek kralı sensin Bu benim görüşüm cod hayranları bende bir cod hayranıydım bf3 ten sonra düşünceler değişti bf3 multiplayer oynarken yıllardır boş bir oyun (COD SERİSİ) oynadığımın farkına vardım. Zaten battlelog.com hizmeti başlı başına bir olay aklına gelecek herşeyi hesaplıyorlar. Welcome Welcome Welcome Welcome Master

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Vasat görünüyor. KZ Shadow Fall şehir modellemesi ve efektleri bundan kat kat daha iyi. Single olarakta Bioshock u geçemez.

Daha çıkmamış bir oyunu, yine çıkmamış, sadece 5 dakikalık oynanış videosu yayınlanan başka bir oyunla kesin yargılarla karşılaştırmak da güzelmiş. Hele ki daha çıkmamış bir oyunun Single modunu başka bir oyunla direkt karşılaştırmak apayrı bir güzellik.

Tebrik ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: redspawn

ekran kartımı kastıran bütün oyunlara ve yapımcılara helal olsun. Nitekim bu seride öyle oluçak,ama istiyorum ki şu frosbite 3 motoru ile gerçek bir nazi almanyası 2 dünya oyunu yapılmasını harika olurdu.

Aman Gözünü seviyim AN-94*M16A3*M320 Olmadan savaşamam çıkartmasınlar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Vasat görünüyor. KZ Shadow Fall şehir modellemesi ve efektleri bundan kat kat daha iyi. Single olarakta Bioshock u geçemez.

Güldürdün la anten.
  • bf3 ek paketi, moh gibi olmuş bu oyunun single'indan bir cacık olmaz.
  • Oyun şahane olmuş tam bir fps tek çevredeki yıkılabilir öğeler çok güzeldi tek beğenmediğim yanı yukarıdaki arkadaşlarda bahsetti araç kullanırken en azından bir animasyon kullanılabilirdi jipin direksiyonundayekn birden şak diye üstündeki silaha ışınlanınca birden ne oldu şimdi diye kalakaldım yine de harika olmuş.Bı oyunu oynamak için 1400-1500 lira para harcayan adamın aylık gelirinin net 2000-3000 tl olması gerek uçmayın çıkışında en güzel olay optimizasyon sıkıntısının olmaması olucak
  • Grafik olarak yetersiz diyenler hangi oyunda böyle grafik görmüş? Bad Company oyunun yeniden yapıldığını düşünün. Her yer yıkılıyor(videoda göründüğü kadarıyla) Aksiyon iyi olacak gibi daha ne olsun. Zaten ne gerek var bu kadar grafiğe Cod dayasın 2006 daki grafikleri yetinsinler. Birde killzone ile kıyaslayan arkadaş , Oyunlar bir çıksın görelim işkembeden sallayıp yorum yapmayalım. Önyargıları yıkmak gerekir.

• azeri bayrağı var eğer azeri vuruyorsak yine alacakmısınız ? böyle fanboyluk olmaz MOHA da multiplayerda taliban var diye karşı çıkıp kaldırtmışlardı amerikalılar onlar kadar olamazsınız!

• < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bu videoyu izledikten sonra Battlefield 3'üm gözüme kötü gözükmeye başladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sp4rtacus -- 27 Mart 2013; 11:46:45 >
  • Beyler onu bunu birakinda platformlar arasinda ps4 varmi, bu grafikleri en iyi ps4de aliriz bence ps3 ve xbox360a cikartirlarsa sadece yazik olur

• Mükemmel olmuş

• Savasi mesrulastiran, öldurmeyi bir eglence sayan, Baska ulke topraklarinda istedigi gibi top kosturan zihniyetin yaptigi oyundan da bu beklenirdi. hangi ulkerle problemin varsa oyuna dusman olarak koy. Helal lan buyuk yenilik biz niye dusunemedik simdiye kadar. Arada orduya ölecek gencler lazim sloganiyla asker topla, böyle oyunlarin direkt olarak ordu tarafindan destekledini biliyoruz. Ne on kurus veririm ne de oynarim.
  • BUNASIL BI AKSIYON YA! PATLAMALAR FALN MUAZZAM GRAFİKLER UMARIM PS3 TEDE AYNISI OLMAZI ZOR AMA BUNA YAKIN Bİ KALİTE OLUR VE CALLOFDUTY SERİSİ TAMAMEN ALTINA ALIR:)
  • valla KZ Shadow Fall a yeni nesil diyenler bu görüntülere uzay nesli der herhalde. FPS nasıl yapılırmış grafik nasıl olurmuş görsün minimum konsolcular. Oyun PS4 e de çıkacak ama oyunu hakkını verecek FPS severler bu oyunu kesinlikle PC de oynayacaktır.
  • Süper olmuş grafikleri çok beyendim

• Azerbaycan'da geçiyor diye Azeri vurmak gibi sığ yorum yapan arkadaşlar, hemen politika yapmış. Azerbaycan'ı işgal eden Ruslar düşmanınız. Şimdi yüreğinize su serpildi mi :)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.