Şimdi Ara

Battlefield 4 Sistem Gereksinimleri / Resmi Değil (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
1.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • dx11 aşağısı kurtamıyor şart oldu artık birilerine
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

yine dx11 istiyor

Yakın zamanda eğer dx11'li kartınız yoksa siz de terfi edin hocam. Bu işin sonu dx10 kartları açısından iyi değil zira..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OldGamers86 -- 28 Mart 2013; 11:49:34 >
  • Ultra+4xAA+1080p'de 2-2.5GB bellek kullanır gibi duruyor.
  • çıkış tarihi 2013 sonbaharmı bi ara 2014 diyorlardı??
  • Bad company 2 den Bf 3 gecerken yarattigi etki bunda olmadi Bf 4 erken geldi be Bad Company 3 hic fena olmazdi ama en iyi f/p cozumu bu oyun icin 7950 yada 7850 2GB CF

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Loknes nerde, ona soralım, adam uzman beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoRaXiN

Loknes nerde, ona soralım, adam uzman beyler

katılıyorum.
  • Hiçbir oyunu oynayamıcaz bu gidişle.
  • gameplayde bariz farklılık göremedim stok 7950de herhangi bir ayar kısmaya gerek kalmaz benim fikrim.
  • Resmi değilse 7870'e bile ayar kıstırtmaz. Zaten oyun bile AMD destekli gelior ama 660Ti yapılan testlerden sonra 7870 EZ Edition ile eşit olduğunu görüyoruz. Hatta 7870 GHz Edition 660Ti'den burun farkıyla önde.
  • Fake olduğu belli min. 6450 veya gt520 diyor BF3 bile min 3870 or 8800gt isterken bu oyunun gt520 ile oynanması mümkün değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: snaket900

quote:

Orijinalden alıntı: .45 ACP

quote:

Orijinalden alıntı: SaLVaToRe

quote:

Orijinalden alıntı: .45 ACP

onerilen sistemde 1gb kart istiyor.2gb yetersiz mi konusuna gonderme olsun.

halamı 1 gb savunuyorsunuz.
    hele sizin gibi bir donanım bilgisine sahip biri.
    şaştım kaldım bu cümlenize.

quote:

Orijinalden alıntı: Harpooner
    "660ti veya 7950" kısmı 7870 süper, 660ti ile benzer diyenlere kapak olur heralde. 660ti nin gereğinden fazla dövüldüğünü düşünüyorum, kullanan biri olarak.

forumda testler yapıldı daha hala neyin derdindesiniz anlamış değilim.
    imzama bakıver.

hayir herhangi bir sey savunmuyorum.oyun yapimcilari oyuncularin elindeki sistemleri goz onune alir mesela bu oyun 3gb ister demez cunku cogu kisinin elinde 3gb kart yoktur.cogu kisinin elinde 1gb kart oldugu icin bu oyun gereksinimine de 1gb yazmislar.full+full acar dememisler yetmeyebilir 1gb aa acilirsa ozellikle ama onerilen sistem gereksinimlerinde 1gb yaziyor.1gb kartla o oyun oynanir demek istedigim bu.

1 gb kartların uzun süre yeterli olacağının bir delili olsa gerek bu. Full ayarda (aa..vs) olmasa bile..

önerilen sistem:
    Graphics card: DirectX 11 Nvidia or AMD ATI card, Nvidia GeForce GTX 660 Ti or AMD Radeon 7950.

Nvidia GeForce GTX 660 Ti 2 gb
    AMD Radeon 7950 3 gb

1 gb lık kartlar çalıştıtır da hangi ayar ne kadar açılır orası muamma...

• quote:

Orijinalden alıntı: Ripskill

Kaynak belli değil net bir bilgi değil ama , bende böyle okumuştum dx 11 destekli olacak diye.

Bakalım Crysis 3 te dx 11 kartları destekliyor diye yerden yere vuranlar şimdi ne diyecekler çok merak ediyorum.

Bunuda vurdururuz merak etme hem daha cod var :)

• 64 Bitlik kartlar kaldirmazki bu oyunu.6450,520 falan kurtarmaz bariz fake bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: furcin

quote:

Orijinalden alıntı: Ripskill

Kaynak belli değil net bir bilgi değil ama , bende böyle okumuştum dx 11 destekli olacak diye.

Bakalım Crysis 3 te dx 11 kartları destekliyor diye yerden yere vuranlar şimdi ne diyecekler çok merak ediyorum.

Bunuda vurdururuz merak etme hem daha cod var :)

Codu 10 sene öncesinin kartları bile çalıştırır. Adamlar yıllardır aynı grafik motoru ile oyun yapıyorlar nasıl olsa her sene satıyorlar diye. Yeni nesil konsollara kadar da değişmeyecek belli.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.