Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

*** BATTLEFIELD 4 SİLAH TEKNİK REHBERİ ***

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
150
Cevap
27
Favori
33.653
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Çok kişili FPS Oyunları >> BattleField Serisi >> *** BATTLEFIELD 4 SİLAH TEKNİK REHBERİ ***
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    10533 Mesaj

Sar 21 çok isabetli atıyor o yüzden stubby e pek gerek yok ergo grip olabilir mesela. Namlu ya flash hider takın ateşiniz görünmesin.

Sar 21 de yakın mesafede biraz sıkıntı olur yavaş ateş etmesinden dolayı çok dar alanlara girmeyin uzak kalmaya bakın.
    |
    |
    tsavran kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: aresmar

Sar 21 çok isabetli atıyor o yüzden stubby e pek gerek yok ergo grip olabilir mesela. Namlu ya flash hider takın ateşiniz görünmesin.

Sar 21 de yakın mesafede biraz sıkıntı olur yavaş ateş etmesinden dolayı çok dar alanlara girmeyin uzak kalmaya bakın.

Cevabiniz icin tesekkur ederim. Oyunda cok yeniyim. Bu atesin gozukup gozukmeme mevzusu nedir ? Birine ates ettigimde radarda gozukmiycek miyim yani ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tsavran -- 31 Ocak 2014; 12:08:41 >

Orijinalden alıntı: tsavran

quote:

Orijinalden alıntı: aresmar

Cevabiniz icin tesekkur ederim. Oyunda cok yeniyim. Bu atesin gozukup gozukmeme mevzusu nedir ? Birine ates ettigimde radarda gozukmiycek miyim yani ?

Bak videomu seyretmediğin nasıl belli. Silah eklentileri rehberi mi bi izle baştan sona :)

Tamamdir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    aresmar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: tsavran

Tamamdir

Kardeşim izlemeden yorum yapma lütfen :))ateş ederken namludan çıkan ateşten bahsediliyor
    |
    |
    |
    |

Intel 4690k | Msi Gaming z97m | Evga GTX 1070 SC | Samsung Pro SSD 250gb | Samsung evo 250gb | Dark N10 | 1tb Sata Hdd | Asus vp247h Monitör | Logitech g502 | Corsair Vengeance DDR3 16gb 1600mhz | Scythe Mugen 4 Cpu Cooler | Logitech G930 |
  • Yüzbaşı
    905 Mesaj
    200/200 "Yaklaşık 10-15 mermi atacağım." 164/200 :D

üç videoyuda izledim, teşekkürler.

bu arada ses tonun çok iyi, meslekle alakası varsa şaşırmam yani :)
    |
    |

A.K.A ={ Cebrail, İlhan, Crescent416, Gressul, Side2side, Kuvvetmira, Lacerta, Rapido, smcro, CeboVV, N20, NX & MF }
  • Yarbay
    2772 Mesaj
    Ben yeni başladım sayılır BF4
    BF3 den sonra sesler çok kötü geldi hatta çok çok kötü geldi.
    O yüzden silahda ilk aradığım sesinin beni sıkmaya teşvik etmesi

Sniper kullanmıyorum o tıslamaları duymamak için

İlk SCAR ile başladım ancak silah seri olmadığından faydasından çok zararını yaşadım çünkü sürekli TDM gibi oyunları oynuyorum.
    Sonra M416 açılınca ohh be dedim.
    AEK e sardım bir ara müthiş seri ama sadece yakın mesafe silahı bence orta mesafe bile değil. Çünkü isabet oranı yok denecek düzeyde.
    AUG3 açılınca o hoşuma gitti, hem seri hem sesli baya iyi geldi.
    Şimdi ACE23 açıldı oda baya iyiymiş şimdi onun ekipmanlarını açmakla meşgulüm

Mühendis ve destekçi eleman silahlarına henüz hiç bulaşmadım.
    |
    |

• Yüzbaşı
    541 Mesaj
    Arkadaşlar bu eklentilerin ne işe yaradığını bulabileceğimiz Türkçe bir kaynak var mı?

quote:

Orijinalden alıntı: udjat

Arkadaşlar bu eklentilerin ne işe yaradığını bulabileceğimiz Türkçe bir kaynak var mı?

http://symthic.com/bf4-attachments?p=list

İlk sayfadaki videolar ve bilgiler yeterli olacaktır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mvarsat -- 21 Mayıs 2014; 11:22:41 >
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: Renal Tebüler Nekroz

Ben Assaulta ilk açılan silah olan AK- 12'miydi neydi onunla takılıyorum :D
    Diğerinin açılması için daha zamana ihtiyaç var.
    AK-12 yerine hangisini önerirsiniz?

70+ lvl oldum hala ak12 takiliyorum, digerleri sakat.. ak12 iyi.
    351 Mesaj

İyi günler bi rşey danışacaktım m4 ve m16a3 bildiğiniz gibi burst atış yapan silahlar bunlara muzzle break takarsak isabet oranı düşermi? Birde bu silahlara hangi eklentileri tavsiye edersin. Şimdiden teşekkürler.
    |
    |
    aresmar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Sa iyi günler bf4 de assault ve tabancaların hepsi bende suanda acık assaultta 1-2 tane acamadıgım kaldi bu damage range hip fire accuracy stability gibi değerler silahlarda nasıl olmalı yuksek mı dusuk mu ben pek anlayamadım vede hangi silahlari kullanmalıyım OYUN TARZIM : yakın ve orta mesafeden ateş ederim uzağa pek ateş etmem sinsice yakından giderim genellikle . önereceginiz silahların burrel ve underburrel i ne olmalı o konuyada değinirseniz sevinirim :) BİRDE SCARH VE SAR21 NE DERSİNİZ YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schlotzsky's.^^ -- 22 Haziran 2014; 10:54:56 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    667 Mesaj
    Sig553 ün degerini anlamanız gerekir çok seri bir silah. Bir f2000 olmasa bile savaşta hissettirir sizi. Ayrıca neden şu rpg -7 veya herhangi bir roketle atış yaparken askerimiz geriye tepmiyor. Duyduguma göre ve izlediğim şu Işid güçlerinin videolarından birinde adam rpg-7 yi kullandıgı sırada roket isabet etmesine ragmen adam geriye tepiyor kanlar içinde yerde kalıyor ve ölüyor.

Sözkonusu bu durum şu oyunda da yerini alsa savaşın korkusunu savaşa gitmeden savaşın ne oldugunu daha iyi anlayabileceğiz. Sadece bu durum degil benim gözüme takılan çok durum var. Askerimiz neden yorulmuyor yada herhangi bir korku yada heyecan belirtisi göstermiyor. Sanki robot kapıştırıyoruz gibi geliyor bana. Kısa bir örnek: Askerimiz çatışmaya girince" tanrım şans benden yana olsun" gibi cümleler kursa ailesini ansa köşeye çekilip korku belirtisi gösterse biz düz bir fps oynamayıp Gerçekçi bir battlefield oynamış olacagız. Alt tarafı bir oyun diyeceksiniz ama battlefield de artık bunlarında gösterilme zamanı geldi diye düşünüyorum. Vurdugumuz düşman askerine Cehennemde görüşürüz demel DİCE gibi bir firmanın üstesinden gelebileceği bir şey bence. Askerimiz yağmur yağınca hastalansa yada ateşi yükselse böylece gerçek bir savaştaymışız gibi bir izlenim mutlaka olacaktır OLMALI

• Yarbay
    4347 Mesaj
    harika kaynak :)

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: battlefrt

Sig553 ün degerini anlamanız gerekir çok seri bir silah. Bir f2000 olmasa bile savaşta hissettirir sizi. Ayrıca neden şu rpg -7 veya herhangi bir roketle atış yaparken askerimiz geriye tepmiyor. Duyduguma göre ve izlediğim şu Işid güçlerinin videolarından birinde adam rpg-7 yi kullandıgı sırada roket isabet etmesine ragmen adam geriye tepiyor kanlar içinde yerde kalıyor ve ölüyor.

Sözkonusu bu durum şu oyunda da yerini alsa savaşın korkusunu savaşa gitmeden savaşın ne oldugunu daha iyi anlayabileceğiz. Sadece bu durum degil benim gözüme takılan çok durum var. Askerimiz neden yorulmuyor yada herhangi bir korku yada heyecan belirtisi göstermiyor. Sanki robot kapıştırıyoruz gibi geliyor bana. Kısa bir örnek: Askerimiz çatışmaya girince" tanrım şans benden yana olsun" gibi cümleler kursa ailesini ansa köşeye çekilip korku belirtisi gösterse biz düz bir fps oynamayıp Gerçekçi bir battlefield oynamış olacagız. Alt tarafı bir oyun diyeceksiniz ama battlefield de artık bunlarında gösterilme zamanı geldi diye düşünüyorum. Vurdugumuz düşman askerine Cehennemde görüşürüz demel DİCE gibi bir firmanın üstesinden gelebileceği bir şey bence. Askerimiz yağmur yağınca hastalansa yada ateşi yükselse böylece gerçek bir savaştaymışız gibi bir izlenim mutlaka olacaktır OLMALI

Bu oyun SİMÜLASYON değil ! Yağmur yaginca hastalanma falan nedir ya,knlami ugrasicaz bide.Simülasyon istiyorsna git ArmA 3 oyna.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    667 Mesaj

Battlefield Geliştirilmeli. Seri yavaş yavaş tıkanıyor. Varsa bir önerin buyur söyle sevgili forumdaşım

|
    |
    0ops kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    AMD Ryzen 9 3900X • Gigabyte X570 Aorus Master • 4x8GB Gskill TridentZ 3733Mhz • Sapphire RX5700XT - EK Vector Radeon RX 5700XT RGB Nickel Plexi • Samsung 970 Evo Plus 1TB NVMe M2 • Thermaltake Tower 900 Snow Edition • Noctua 5x14cm 900 RPM Redux - Noctua 4x14cm 3000 RPM Industrial • Corsair K70 MK.2 Silver Edition PBT Double Shot White Keycaps • Razer DA Elite • Razer Goliathus Speed Edition • HyperX Cloud II • Corsair AX1500i • Xbox One Controller - Wireless adapter • Rog Strix XG32VQR • Edifier S530DW 2.1 • HP LaserJet Pro MFP M477 • Extreme Level Custom Water Cooling......
  • Yarbay
    3499 Mesaj

Benim gibi başka ak-12 kullanan var mı diye merak ediyordum

|
    |
    gizmo_x kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

BENQ XL2430T 144hz | Logitech G930 | Logitech G710+ | Razer Deathadder | Razer Goliathus Extended SPEED

Battlelog : ErdalBaggall
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
son dakika
haberler
Masal
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.