Şimdi Ara

*** BATTLEFIELD 4 SİLAH TEKNİK REHBERİ *** (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
25
Favori
38.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rambocuk

Aek gibi 100 metreye kadar gördüğünü kaçırmayan bi silah daha yok sanırım bununla bf5 şe kadar giderim herlade:D

Hangi aksesuarlar ile kullanıyosun hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre9110

quote:

Aek gibi 100 metreye kadar gördüğünü kaçırmayan bi silah daha yok sanırım bununla bf5 şe kadar giderim herlade:D

AEK kısa/orta menzil dışında işe yaramaz. 40-50m den ötede kimseyi vuramasın. Tavsiye etmem. ;)
  • Locker de iyi gdiyo hocam :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Locker de iyi gdiyo hocam :)

Locker pek çok silah iyi gidiyor yeter ki hızlı ateş etsin :)

Mesela MP7 alıp bir laser bir susturucu ile nişan almadan koş koridorlarda adamları ipe diz :)

Ya da al eline shotgun'ı yardır :)
  • Aynen rate of fire cok onemli lockerde. Ace 23 kullaniyodum ama aek 971 e gectim smdilik onla takiliyoruz :) assault disinda cok silah denemedim ama mp7 de denerim bi ara :)
  • Ben Assaulta ilk açılan silah olan AK- 12'miydi neydi onunla takılıyorum :D
    Diğerinin açılması için daha zamana ihtiyaç var.
    AK-12 yerine hangisini önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aresmar

quote:

quote:

AEK kısa/orta menzil dışında işe yaramaz. 40-50m den ötede kimseyi vuramasın. Tavsiye etmem. ;)

muzzlle ve egro grip lazer ışığınıda takmıyorum karşı karşıya kaldığında adam seni daha kolay belirliyor evet uzaktan sinir ediyor ama aek gibi bi silahlada rakibe duvar diblerinden sokularak çaresiz bırakabilirsin diğer türlü gerçekten sürekli uzak kalmalısınki adam vurasın oda beni sıkıyo

• quote:

quote:

quote:

quote:

muzzlle ve egro grip lazer ışığınıda takmıyorum karşı karşıya kaldığında adam seni daha kolay belirliyor evet uzaktan sinir ediyor ama aek gibi bi silahlada rakibe duvar diblerinden sokularak çaresiz bırakabilirsin diğer türlü gerçekten sürekli uzak kalmalısınki adam vurasın oda beni sıkıyo

Laser adamı sinir etmek için değildir rehberimi okursan farkedeceksin, esas yakın mesafede faydası var.
    Hedef almadan direkt ateş ederken isabetini artırır laser. Uzak menzilde kullanım için değildir kesinlikle.

Muzzle break kullanıyorsan stubby grip en iyi seçenektir. Yoksa isabetin çok bozulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aresmar -- 16 Aralık 2013; 16:02:08 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Laser adamı sinir etmek için değildir rehberimi okursan farkedeceksin, esas yakın mesafede faydası var.
    Hedef almadan direkt ateş ederken isabetini artırır laser. Uzak menzilde kullanım için değildir kesinlikle.

Muzzle break kullanıyorsan stubby grip en iyi seçenektir. Yoksa isabetin çok bozulur.

hocam yazı hatası yaptım sanırım laser taktığında karşındaki adam yerini daha iyi belirliyor hedef ve ben hedef almadan ateş etmiyorum milyonda bir zaten senin yazını okuyunca hani lazerin sadece hedef almadan ateş ettiğinde işe yaradığını söyliyince çıkardım lazeri çünkü yerini çok belli ediyor ve ben hedef almadan ateş etmem başka faydası varsa tabi takalım

• quote:

hocam yazı hatası yaptım sanırım laser taktığında karşındaki adam yerini daha iyi belirliyor hedef ve ben hedef almadan ateş etmiyorum milyonda bir zaten senin yazını okuyunca hani lazerin sadece hedef almadan ateş ettiğinde işe yaradığını söyliyince çıkardım lazeri çünkü yerini çok belli ediyor ve ben hedef almadan ateş etmem başka faydası varsa tabi takalım

Yakın kapışmalarda hedef almak zaman kaydettirir o yüzden laser var işte. Ha demişsin ben hep hedef alırım o zaman takma tabi yerini belli eder tabi. :)

Açıp kapatabiliyorsun bu arada ;)
  • quote:

quote:

Yakın kapışmalarda hedef almak zaman kaydettirir o yüzden laser var işte. Ha demişsin ben hep hedef alırım o zaman takma tabi yerini belli eder tabi. :)

Açıp kapatabiliyorsun bu arada ;)

ya hedef almadan vurdunmu keyif vermiyo ne oldugunu anlamıyorum bi bakıyom ölmüş :DDD nasıl açıp kapatılıyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambocuk -- 16 Aralık 2013; 16:32:23 >

• tüm lazer ve ışık eklentilerini "T" tuşuna basarak kapatıp tekrar basarak da yine açabilirsin.
  • Muzzle brake %33 yukarı tepmeyi compensator ise %33 yatay tepmeyi önlemiyormu yoksa ikiside dikey tepmemi ?
  • PERSONAL DEFENSE WEAPONS 'ları nasıl açıcaz acaba ?
  • Peki bu hip fire dediği şeyle stability nedir silahların özelliklerinde?
  • FAMAS bence çok iyi bir silah fakat kimse kullanmıyor , yakından adamları biçiyor, uzak mesafede de burstla götürüyor, silah hızlı dağıtıyor kendini fakat çok çabuk toparladığından burst olayında kıral. Mermileri çok çabuk bitiriyor ama :)
  • Merhaba.
    bilgiler için teşekkürler.

Oyunu alalı 2 aydan fazla oldu ama pc yeni geldi.2 gün önce kurdum oyunu ve 5 veya 6 saat öyle oynadım.bir kaç sorum olacak.
    Battelelog oynama istatiklerine göre silahlarda değişiklik gösteriyormu? mesela ben daha yeni başladığım için benim silah özelliklerim yeni yoksa herkeste aynımı bu olay?
    Çok cabuk ölüyorum? 2 li combat'ta girdikten sonra karşı taraf beni öldürdükten sonra çok az gücü gitmiş gösteriyor yani hiç vuramamışım gibi bir şey?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PanikAtak

Merhaba.
    bilgiler için teşekkürler.

Oyunu alalı 2 aydan fazla oldu ama pc yeni geldi.2 gün önce kurdum oyunu ve 5 veya 6 saat öyle oynadım.bir kaç sorum olacak.
    Battelelog oynama istatiklerine göre silahlarda değişiklik gösteriyormu? mesela ben daha yeni başladığım için benim silah özelliklerim yeni yoksa herkeste aynımı bu olay?
    Çok cabuk ölüyorum? 2 li combat'ta girdikten sonra karşı taraf beni öldürdükten sonra çok az gücü gitmiş gösteriyor yani hiç vuramamışım gibi bir şey?

Zamanla alışırsın, herkesin silahları eşit sadece zamanla ekledikleri eklentiler var. Rehber de yazdım neyn ne işe yaradığını.

Otomatik ateşte sürekli ateş edersen / hareket halindeyken ateş edersen zor vurursun. Sakin ve kontrollü 4-5 mermide bir kesik kesik tetiğe basarak ateş et farkı göreceksin.

• Aresmar'ın battlelog'una baktım, loadout'u çalmak için ama sanki lvl1'miş gibi her şey fabrika ayarında...

Aresmaaaar, rehber güzel ama örnekle biraz. Mesela favori kitlerini yapıştır buraya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MesutBY

Aresmar'ın battlelog'una baktım, loadout'u çalmak için ama sanki lvl1'miş gibi her şey fabrika ayarında...

Aresmaaaar, rehber güzel ama örnekle biraz. Mesela favori kitlerini yapıştır buraya.

Battlelog'da bug var China Rising ile gelen silahların loadoutlarını gösteremiyor. Battlelogdan ayarlayınca da oyunun içinde sıfırlanıyor oyunda tekrar ayarlamak gerekiyor. MTAR ve L85 buglı bu şekilde.

Silah kitleri için filan bir rehber videosu yapacağım sanırım bu gidişle. Henüz tam karar veremedim ne yapacağıma bir sonraki rehber videosunda. :)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.