Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

*** BATTLEFIELD 4 SİLAH TEKNİK REHBERİ ***

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
150
Cevap
27
Favori
33.665
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Çok kişili FPS Oyunları >> BattleField Serisi >> *** BATTLEFIELD 4 SİLAH TEKNİK REHBERİ ***
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1406 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: aresmar

@_yusufaydin_
    Eyvallah elimden geldiğince birşeyler hazırlıyorum sonuçta oynadığım tek oyun bu youtube kanalımda bu oyuna adanmış durumda yardımcı olmaya çalışıyorum benim gibi oyunu sevenlere. Biraz da sadece şikayet okuyoruz bi kaç faydalı konu da olsun diye düşünüyorum bizde pek kimse yanaşmaz rehber yazmaya :)

@rambocuk
    Oyun tarzını bilmeden bişey söyleyemem Assault'un her silahı çok iyidir. Duruma göre değişir önerilecek silahlar.

@KeizerSoze
    Ben hatırlıyorum araç eklentilerini bizim Türk clanlarından biri sanki hazırlamıştı bir araştırsanız?

Ben buraya verim linki abi sanırım bizim hazırladığımız araç eklentileri rehberini diyorsun.http://goo.gl/qASUCC

Ana konuna direkte ekleyebilirsin abi arkadaşlar faydalansın.

ASUS ROG CUP BF4 Türkiye Şampiyonu TURK CLAN

TURK CLAN Donanım Haber Ana Konumuz!

• Yarbay
    12959 Mesaj
    @ aresmar

Açıklayıcı bilgilerin için sağol hocam.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Peset
    Ben buraya verim linki abi sanırım bizim hazırladığımız araç eklentileri rehberini diyorsun.http://goo.gl/qASUCC

Hah tamam onu diyorum saol ekleyeyim hemen.

quote:

Orijinalden alıntı: Peset

Hah tamam onu diyorum saol ekleyeyim hemen.

Rica ederim abi eline sağlık.
    |
    |

ASUS ROG CUP BF4 Türkiye Şampiyonu TURK CLAN

TURK CLAN Donanım Haber Ana Konumuz!
  • Kurmay Yarbay
    5974 Mesaj
    Özellikle mermi isabet grafikleri çok faydalı. Teşekkürler
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThE_CaPtAiN -- 12 Aralık 2013; 11:56:25 >

Aresmar, Commander sürümü ile de inceleme yapabilir misiniz? Müsaitseniz tabi...
    |
    |
    Bahsedilenler: aresmar

• Yarbay
    10533 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ThE_CaPtAiN
    Recon için yine hayal kırıklığı-mesafe ölçen lazer yok.Ayrıca teşekkürler

Var PLD mi ne o dürbünle ölçülüyor.
    |
    |

Orijinalden alıntı: _yusufaydin_
    Aresmar, Commander sürümü ile de inceleme yapabilir misiniz? Müsaitseniz tabi...

Commander nasıl oynanır diye video yapmak lazım anlatması zor çünkü. Ben birkaç el oynadım çok da hoşuma gitmedi zamanım kısıtlı olduğundan commander ile vakit kaybetmek istemedim açıkçası ekibimle oynarken onların oyununa commander girersem o zaman zevkli olur kaydederim işte.
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: _yusufaydin_

Commander nasıl oynanır diye video yapmak lazım anlatması zor çünkü. Ben birkaç el oynadım çok da hoşuma gitmedi zamanım kısıtlı olduğundan commander ile vakit kaybetmek istemedim açıkçası ekibimle oynarken onların oyununa commander girersem o zaman zevkli olur kaydederim işte.

Tamam hocam, .Eğer olur da yapma fırsatı bulursan, zevkle takip ederim.
    |
    |

• Yarbay
    8183 Mesaj
    quote:

@_yusufaydin_
    Eyvallah elimden geldiğince birşeyler hazırlıyorum sonuçta oynadığım tek oyun bu youtube kanalımda bu oyuna adanmış durumda yardımcı olmaya çalışıyorum benim gibi oyunu sevenlere. Biraz da sadece şikayet okuyoruz bi kaç faydalı konu da olsun diye düşünüyorum bizde pek kimse yanaşmaz rehber yazmaya :)

@rambocuk
    Oyun tarzını bilmeden bişey söyleyemem Assault'un her silahı çok iyidir. Duruma göre değişir önerilecek silahlar.

@KeizerSoze
    Ben hatırlıyorum araç eklentilerini bizim Türk clanlarından biri sanki hazırlamıştı bir araştırsanız?

Assault başladım öyle gidiyor kimin kimden ne üstünlüğü var bilmiyorum ama yakın savaş hoşuma gidiyo uzaktanda avlıyabilmek lazım tabi anladığım kadarıyla silahlar arasında pek avantaj farkı yok bize hitap eden birini seçip oynamak gerekiyor değilmi ?
    |
    |

• Binbaşı
    1661 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: scutaro

Bu durumda SCAR-H ve AEK-971 için sırasıyla en iyi eklentiler bu şekilde oluyor doğrumudur.

Muzzle Break
    Angled grip / Folding grip

Heavy Barrel
    Angled grip / Folding grip

Scar-h a asla muzzle takma. Gerçekten çok berbat oluyor. Ya hiç birşey takma yada heavy barrel falan tak. Muzzle ile 200 metredeki adamı zor vurursun
    |
    |
    Bence en doğru olanı angle grip ile heavy barrel kullanmak değil mi heavy barel ile sağa sola saçılmayı önlemiş oluyoruz angle grip ile de sekmeyi kontrol etmiş olmuyo muyuz ?
    İşlemci: Intel i7 4790K | Anakart: Gigabyte Z97X Gaming 5 | İşlemci Soğutucu: Corsair H100i v2 Extreme Performance | Ekran Kartı: Asus Rog Strix Gtx1070 O8G Gaming 8 Gb GDDR5 256 Bit Dx 12 | SSD: Samsung 850 Evo 250 Gb | Ram: Corsair 2x8 Gb Vengeance Pro 1866 Mhz C9 1.5V | Monitör: Asus VG248QE 24" 144 Hz 1 ms Full HD | Kasa: Corsair Carbide 400C + Evga Supernova 850W G2 Full Modular PSU | Klavye: Logitech Gaming G710 | Mouse: Logitech G502 | Ses Sistemi: Logitech S220 2.1 | Kulaklık: Corsair H1500 7.1/Platronics Gamecom 780 7.1 | İşletim Sistemi: Windows 10 Pro 64 Bit |
  • Yarbay
    10533 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Emre9110

Bence en doğru olanı angle grip ile heavy barrel kullanmak değil mi heavy barel ile sağa sola saçılmayı önlemiş oluyoruz angle grip ile de sekmeyi kontrol etmiş olmuyo muyuz ?

Sadece 2-3 mermi atıp durup tekrar 2-3 mermi atacak kadar kendini alıştırabilmişsen tabi ki olur. Genelde kısa menzil için iyi olan hızlı silahlara uymaz bu kombinasyon.

Sar-21 kullanıyorum ben bu kombinasyon mantıklı geldi. Ama sonuçta otomatik atış yapıyorum sürekli. Sonuçta hem sağa sola saçılmayı hemde ilk mermiden sonraki sekmeyi geliştirmiş oluyosun bu seçenek ile ?
    |
    |
    aresmar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İşlemci: Intel i7 4790K | Anakart: Gigabyte Z97X Gaming 5 | İşlemci Soğutucu: Corsair H100i v2 Extreme Performance | Ekran Kartı: Asus Rog Strix Gtx1070 O8G Gaming 8 Gb GDDR5 256 Bit Dx 12 | SSD: Samsung 850 Evo 250 Gb | Ram: Corsair 2x8 Gb Vengeance Pro 1866 Mhz C9 1.5V | Monitör: Asus VG248QE 24" 144 Hz 1 ms Full HD | Kasa: Corsair Carbide 400C + Evga Supernova 850W G2 Full Modular PSU | Klavye: Logitech Gaming G710 | Mouse: Logitech G502 | Ses Sistemi: Logitech S220 2.1 | Kulaklık: Corsair H1500 7.1/Platronics Gamecom 780 7.1 | İşletim Sistemi: Windows 10 Pro 64 Bit |
  • Yarbay
    8183 Mesaj
    ac 23 için hangi eklemeler en uygunu yakın ve orta mesafe için
    2449 Mesaj

Muzzle stubby iyi gibi geldi bana. Ace 23 te.
    |
    |
    rambocuk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    10533 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Emre9110
    Sar-21 kullanıyorum ben bu kombinasyon mantıklı geldi. Ama sonuçta otomatik atış yapıyorum sürekli. Sonuçta hem sağa sola saçılmayı hemde ilk mermiden sonraki sekmeyi geliştirmiş oluyosun bu seçenek ile ?

Sar 21 için heavy barrel a gerek yok zaten çok isabetli bir silah. Bence takma. Faydadan çok zarar getirir. Heavy barrel'siz dene bir de bakalım.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
son dakika
google reklamları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.