Şimdi Ara

Battlefield 4 ram'a yüklenme sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Vinewood (2 mesaj) harece66 (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Çok kişili FPS Oyunları >> BattleField Serisi >> Battlefield 4 ram'a yüklenme sorunu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1798 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    slm arkadaşlar. oyunu oynarken herhangi bir sıkıntı yokken birden ram a aşırı bir yüklenme oluyor bu da felaket bir kasmaya sebep oluyor. oyundan çıkıyorum ram a ne yükleniyor diye bakıyorum ama birşey bulamıyorum. performansa baktığımda 4 gb ram tamamen kullanıyor ama işlemlere baktığımda bu rami ne kullanıyor göremiyorum. oyun kapattığım halde ram kullanımı devam ediyor. güncellemeler gelmeden önce arada sırada böyle oluyordu. bu olayı bugün yine yaşadım. böyle bir sıkıntı çeken arkadaş var mı? şimdiden tşk arkadaşlar.

|
    |
  • Yarbay
    4568 Mesaj
    BF4 multiplayerda Ram e fazla yüklenir. ram i 8 Gb ye çıkar ve oyundan çıktıktan sonra Pc yi elektrikten tamamen ayırarak açma tuşuna 5-10 sn basılı tutup yeniden başlat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vinewood -- 6 Şubat 2014; 18:02:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1798 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

hocam 64 kişilik serverlarda bile sıkıntısız kasmadan oynayabilmekteyim. oyundan çıktığım halde ram kullanımı düşmüyor. tamamı kullanımda görünüyor ve pc yeniden başlatalana kadar ram kullanımı devam ediyor. önerinizide yapacağım tşk.
    |
    |
    Vinewood kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4568 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: harece66

hocam 64 kişilik serverlarda bile sıkıntısız kasmadan oynayabilmekteyim. oyundan çıktığım halde ram kullanımı düşmüyor. tamamı kullanımda görünüyor ve pc yeniden başlatalana kadar ram kullanımı devam ediyor. önerinizide yapacağım tşk.

Hocam öyle olmasının sebebi oyunun kullanıcağı miktarı kapatmasından dolyıdır. birde optionstan mesh qualityi düşürün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
En ucuz kedi maması fiyatları
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.