Şimdi Ara

BATTLEFiELD 4 (PS3/PS4 ANA KONU) (896. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.124
Cevap
86
Favori
449.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 894895896897898
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DLC haritalarında çok az oyuncu var, herkes 7/24 Metro oynuyor. Bazı oyun modlarını ise kimse oynamıyor. Bende Premium olmasına rağmen DLC'leri sildim, boşuna yer kaplıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: what_tha

Yunan bir takımla dostluk maci yapacağız, yayına bekleriz. şimdilik ısınıyoruz.

www.twitch.tv/gamersroomtr

Yunandan dostmu olur ya vurun kafalarina
  • Arkadaşlar rica etsem yardım edermisiniz 3 kupam kaldı platin için
    Psn nick valley4891 ekleyebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dünden beri sağ tarafta sarı lag işareti ekrana yapıştı kesinlikle gitmiyor bu şekilde olan başkası varmı nedir bu sorun acaba, 1 haftadır işaret falan yoktu çok nadir çıkıyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: underdog

dünden beri sağ tarafta sarı lag işareti ekrana yapıştı kesinlikle gitmiyor bu şekilde olan başkası varmı nedir bu sorun acaba, 1 haftadır işaret falan yoktu çok nadir çıkıyordu

Aynen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deagleturk

quote:

Orijinalden alıntı: underdog

dünden beri sağ tarafta sarı lag işareti ekrana yapıştı kesinlikle gitmiyor bu şekilde olan başkası varmı nedir bu sorun acaba, 1 haftadır işaret falan yoktu çok nadir çıkıyordu

Aynen

yine ne ile uğraşıyolar acaba düzelmişti ne güzel tekrar bozmak istediler heralde dice çalışanları
  • underdog kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı şekilde. Arada sırada kırmızı oluyor ancak genel olarak sarı renkte orada bekliyor. Stream yapanlarda da aynı uyarıyı görüyorum. Genel bir sorun sanırım.

Edit: 50 mbit fiber. Speedtest ile yaptığım testte yerel server 16 ms ping, Alman serverında 50 ms. Ping çıkıyor. Aslında çok da kötü değil ama oyunda biraz farklı sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi purepain -- 20 Şubat 2016; 17:14:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: purepain

Bende de aynı şekilde. Arada sırada kırmızı oluyor ancak genel olarak sarı renkte orada bekliyor. Stream yapanlarda da aynı uyarıyı görüyorum. Genel bir sorun sanırım.

Edit: 50 mbit fiber. Speedtest ile yaptığım testte yerel server 16 ms ping, Alman serverında 50 ms. Ping çıkıyor. Aslında çok da kötü değil ama oyunda biraz farklı sanırım.

Genel bir sorun heralde. Bu arada yurtdışındamısınız 50 ms ping çok iyiymiş. Ben 95 görsem seviniyorum speed testte benim pingde 15
    Yakın tarihe bakarak söylüyorum keşke yurtdışında olsaydım... Neyse o başka konu. O söylediğim ping değeri speedtesdeki değer. Oyun içindeki değerler 90-130 arası ne yazıkki. Üstüne mouse keyboard olunca hiç çekilmiyor.

• quote:

Yakın tarihe bakarak söylüyorum keşke yurtdışında olsaydım... Neyse o başka konu. O söylediğim ping değeri speedtesdeki değer. Oyun içindeki değerler 90-130 arası ne yazıkki. Üstüne mouse keyboard olunca hiç çekilmiyor.

idare edin arkadaslar simdilik az kaldi BF5'e
  • quote:

Ben oyundaki anladım pardon :) benimde aynı şekilde 95-130 arası değişiyor, klavye mouse kullananıda allah islah etsin pcde mouse kullanamaz ps de ds4 kullanamaz ezikliğini bu şekilde bastırcak tabi napsın

• Aslında o konuda da korkularım var. Battlefield hardline ı pas geçtim gerçek anlamda Battlefield serisine uymadığı için. Umarım Bf5 (ya da adı her ne olursa artık) Cod'dan hareketle fütüristik olaylara girmez. Akdi halde geçen bunca yıla rağmen glitch, net code, hit box sorunlarını çözemeyen Bf4' e devam etmek zorunda kalacağım.

Klavye mouse hadisesi dediğiniz gibi gerçekten çok manasız. İnsanı bunları kullanmaya güdüleyen saik haksız avantaj sağlamak. Çok açık şekilde gözüküyor bu durum. Üstelik kullanım o kadar yaygın ki konsolda fps deneyimini uzun vadede baltalayacak gibi duruyor. Şunu da belirteyim; mesele 'kardeşim oynayamıyosun bahane arıyorsun' değil. Yani benim iyi oynayıp oynayamamam değil, işten geldikten sonra kafam dağılsın diye açtığım oyunda manasız şekilde hile yapan birinin olduğunu görmek.

• quote:

Klavye mouse hadisesi dediğiniz gibi gerçekten çok manasız. İnsanı bunları kullanmaya güdüleyen saik haksız avantaj sağlamak. Çok açık şekilde gözüküyor bu durum. Üstelik kullanım o kadar yaygın ki konsolda fps deneyimini uzun vadede baltalayacak gibi duruyor. Şunu da belirteyim; mesele 'kardeşim oynayamıyosun bahane arıyorsun' değil. Yani benim iyi oynayıp oynayamamam değil, işten geldikten sonra kafam dağılsın diye açtığım oyunda manasız şekilde hile yapan birinin olduğunu görmek.

Dünkü oyuna geldi bitane daha maşallah adam 52-7 yaptı tdm de, hesabına baktım bir hesabı 1.5 kd bu yeni hesabı 5.15 kd mouse setini yeni alınca yeni hesap açmak lazım tabi. Allahın ezikleri
  • ortaya karışık

• 3rd person antremanları ve 25-3 scout helide flood zone dan kesitler

• geleceği çok parlak bir pilot
    @kabune
  • yeni amblem im denizci kıdemli başçavuş , ve geçenlerde yaptığım güzel bir skor
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Arkadaşlar selamlar, kontrol freek snipr ile cqc almıştım ikisini kombin yaparak kullanıyorum, kullanmadığım diğer tekleri boşta duracağına satayım diyorum bu şekil kombin yapmak isteyen varsa iki modelide almasına gerek almaz onada faydası olur, ilgilenenler pm atabilir.
    Video da 3:03-3:05 arası iyiymiş. Enemy at the gates filmindeki zıplama sahnesi geldi aklıma :) Şu videoda 1:10-1:20 arasındaki sahne

http://youtu.be/BF-sTHMVoOc

• 
Sayfa: önceki 894895896897898
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.