Şimdi Ara

BATTLEFiELD 4 (PS3/PS4 ANA KONU) (895. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
20.124
Cevap
86
Favori
449.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 893894895896897
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oyuna başladığımdan beri o. Lockerda takıldığım için çok fazla tank kullanma şansım olmadı.. Jet ile olan görevi bitirdim,, tank ile uğraşıyorum😀 Suan görevi tamamlamam için 150 adam kaldı.. Acaba bu görevi en hızlı olarak hangi haritada ve hangi mod da tamamlayabilirim?

(tank ile şimdiye kadar dragon pass ve silk road da toplam 80-100 kill falan almışımdır)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zavod da oynayabilirsin. Golmud railway de olur. % 400 ticket lık bir server bulmaya bak. Biraz el alışkanlığın varsa 70-80 kill arası alırsın tek round da Golmud map inde.

• quote:

Orijinalden alıntı: BeyogluLions

Merhaba,
    Oyuna başladığımdan beri o. Lockerda takıldığım için çok fazla tank kullanma şansım olmadı.. Jet ile olan görevi bitirdim,, tank ile uğraşıyorum😀 Suan görevi tamamlamam için 150 adam kaldı.. Acaba bu görevi en hızlı olarak hangi haritada ve hangi mod da tamamlayabilirim?

(tank ile şimdiye kadar dragon pass ve silk road da toplam 80-100 kill falan almışımdır)

Siege of Shangai'de güzel kill kasabilirsin tank ile başlangıçta zor oluyor ama kısa sürede alışıyosun mape

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • underdog kullanıcısına yanıt
    Bende kendi çapımda bi mini şovlar yapmaya çalışıyorum yani

• helal olsun bende dünki videoların gazıyla bi test range e girdim yere yakın gidecem diye çok güzel yere çakılmalarım oldu ama kaydetmedim millet kıskanmasın sonra

@kabune
  • Arkadaşlar BF hardlinenın multisi var mı ? normal BF4 ile farkı nedir alınır mı yani?
    hayaller van persie
    Çok emek isteyen birşey bence bu çook. Ve o kadar çalışmanın karşılığı gıdım gıdım. Test range te başarıyla yapılabilen bir hareketi bile oyunda sana sağdan soldan ateş edip stinger vs le kilitlenirken bile başarıyla yapmak çok zor. O yüzdende bence pek ugrasan olmadigi icin genel oyuncu sayısına göre heli pilotu sayısı az.:)

• quote:

Orijinalden alıntı: kabune

hayaller van persie
    Çok emek isteyen birşey bence bu çook. Ve o kadar çalışmanın karşılığı gıdım gıdım. Test range te başarıyla yapılabilen bir hareketi bile oyunda sana sağdan soldan ateş edip stinger vs le kilitlenirken bile başarıyla yapmak çok zor. O yüzdende bence pek ugrasan olmadigi icin genel oyuncu sayısına göre heli pilotu sayısı az.:)

istekte çok önemli bende o kadar istek yok heliye karşı, yerde savaşmayı daha çok seviyorum. Hiç kolay bişey değil 2-3 yere çakılınca hemen sıkılıp bırakıyorum benden pilot olmaz halbuki hava harp okuluna girecem diye çok uğraşmıştım zamanında
    Pc den sonra ps de baya zorlanıyorum alışmak zaman alıcak gibi duruyor ama hava da oynamayı seviyorum. BF3 de jet kullanmak daha güzel di BF4 de sanki daha dar bir alanda uçuyoruz gibi hissediyorum.Şunu da farkettim test haritasın da oyun daha akıcı normal maplere göre orada heli kullanmak daha rahat :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhem

Pc den sonra ps de baya zorlanıyorum alışmak zaman alıcak gibi duruyor ama hava da oynamayı seviyorum. BF3 de jet kullanmak daha güzel di BF4 de sanki daha dar bir alanda uçuyoruz gibi hissediyorum.Şunu da farkettim test haritasın da oyun daha akıcı normal maplere göre orada heli kullanmak daha rahat :)

bende senin gibi pc den konsola geçenlerdenim benim içinde çok ızdıraplı bir alışma süreci oldu :)) dediğin gibi test haritası daha akıcı
  • Arkadaşlar psn'den battlefield 4 satın alacağım. Bir de premium edition var.. acaba normal versiyon ile farkları nedir? Platform ps4.
  • cnspnky kullanıcısına yanıt
    hocam para varsa premium al bendede standart edition vardı sattım digital olarak 60 tlye premium aldım oyun indirime girmişti .

çünkü premiumda desert eagle var tabanca - ve bun gibi güzel 4 5 silah var hem eğlenceli maplar var

özellikle second assault map pack çok eğlenceli -
  • Arkadaşlar online moduna yeni başlıyıcam nasıl tavsıye edermisiniz ?
  • Boş serverda verdiğin taktikler ve daha önemlisi heatseeker ı bırakmam için verdiğin özgüven için teşekkürler kerem

Bu video artık son acemilik videom olsun. Bundan sonra en az bi 20 kiilstreak yapmadan video yok

• kabune kullanıcısına yanıt

20-30 fark etmez, bir dahaki video'da 3rd person'a geçtiğini görelim yeter..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dippyçik

Arkadaşlar online moduna yeni başlıyıcam nasıl tavsıye edermisiniz ?

yok baslama saka ya basla hocam gec bile kalmisin. Silk road haritasini seversen "world server" olarak aratip bulabilirsin server genelde %90 doludur. Mtar-21 silahini ac en iyi silah bence oyundaki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi supernoova -- 19 Şubat 2016; 12:42:42 >
  • Beyler anlamadığım bir nokta var. Silahlı oyun olarak sadece cod2 oynamış bir insanım ona göre anlatın Bu oyunda online modda takım oyunu mu oluyor? Amaç nedir onlineda? Uçak vs kullananlar görüyorum onun amacı nedir? Nasıl oluyor?
  • Son zamanlarda engineer takılıyorum. Çok keyifli bir sınıf. Daha önce hoşlanmıyordum ama bütün gadget lar falan açılınca gayet keyifli olmaya başladı. Dün iki tane uçağı ardarda igla füze sistemi ile indirdim. İkisinde de pilotlar öldü. Verdiği keyif muazzamdı Yalnız hala oyunda canımı sıkan detaylar var. Ciddi ciddi hack olduğunu düşündüğüm çok olaya tanık oldum. kilometrelerce öteden harabenin içinden beni nokta atışı ile vuran şu panzer benzeri araçlar var. Adamın aracında gadgetlar da tam değil. Nasıl yapıyorlar nasıl beceriyorlar anlamıyorum. Klavye mouse kullananlar var biliyorum. Ama klavyeyle mousela gerçekten alakası yok. Adamlar imkansızı başarıyor. Aynı adamı yayayken defalarca öldürüyorum. O araca binince i...ne ilah oluyor.

Bu arada beyler premium u önerirmisiniz ? Almayı düşünüyorum. Diğer haritalar da ilgimi çekiyor. Aynı haritalarda oynuyorum sürekli. Sıkıldım açıkçası.
  • cnspnky kullanıcısına yanıt
    Başlık artık neredeyse sadece sohbet konusuna döndü sorulan sorulara cevap bulmak zor. Sizin sorunuz arada kaynamasın basitleştirerek ben cevaplamaya çalışayım.

1) Oyunda 16/24/32 kişiden oluşan 2 farklı takım var. Bu takımlar da siz dahil 5 oyuncudan oluşan squadlara bölünüyor (tim diyebiliriz askeri tabirle).

2) Bir çok online oyun modu olsa da temelde en çok oynan iki mod var bunlar rush ve conquest modları. Rush modunda takımlardan birisi saldıran taraf oluyor ve amacı belirli ticket (saldıran takımın spawn olabilme sayısı diyebiliriz) içerisinde belirlenen hedeflere (mcom) bomba yerleştirerek patlatmak. Diğer takım da mantıken bunu önlemeye çalışıyor. Conquest modunda ise her iki takım da harita üzerinden belirli noktalarda bulunan bayrakları ele geçirmeye çalışıyor. Daha az bayrağı olan takımın ticketı daha çabuk bitiyor ve sıfırlanınca oyunu kaybediyor. Bunların haricinde en çok oynan mod ise team deadmatch. Adından da anlaşılacağı üzere bu modda amaç belirlenen kill sayısına takım olarak daha çabuk ulaşmak.

3) Eğer kendi arkadaşlarınızla oynamıyorsunuz çok squad hatta takım bilinci beklemeyin. Kill almanın önemli olduğu mod team deadmatch olsa da (Aslında hepsinde önemli ama en önemli olduğu mod bu. Diğerlerinde ticket tüketiyor) diğer tüm modlarda herkes kill peşinde koşuyor. Ha bu durum keyif almaya engel mi derseniz değil. Ancak tanıdıkla oynamak tabi ki daha zevkli.

4) Uçak, tank vb. araçlar genellikle conquest modunda oluyor. Amacı ne sorunuzun cevabı basit. Oyun savaş oyunu bu araçlar da üstünlük sağlıyor. Her iki takımın da araçları var. Bunları iyi kullanan takım 1-0 hatta 2-0 önde oluyor.

5) Oyunda asker sınıfları var. Bunların ayırt edici özellikleri şunlar;
    a. Medic: Temelde hafif makinalı kullanan, buna ek olarak ölen takım arkadaşlarını elektroşokla canlandırabilme ve sağlık çantası vasıtasıyla canı azalan takım arkadaşlarını iyileştirme özelliği olan sınıf.
    b. Engineer: Temelde hafif makinalı kullanan, buna ek olarak anti vehicle özelliği olan (rpg kullanabilme, mayın döşeyebilme) ve hasar gören araçları tamir edebilme özelliği olan sınıf.
    c. Recon: Temelde keskin nişancı tüfeklerini kullanıyor. Buna ek olarak araçları lazerle işaretleme, radio beacon kurarak spawn noktaları oluşturabilme özelliği var.
    d. Support: Temelde ağır makinalı tüfekleri kullanıyor. Ekstra özelliği ammo box atarak takım arkadaşlarına mühimmat verebiliyor.

Oldukça üstünkörü anlattım illaki eksiklikler var. Sormak istediğinizi spesifikleştirirseniz onları da cevaplamaya çalışalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi purepain -- 19 Şubat 2016; 17:09:38 >
  • Yunan bir takımla dostluk maci yapacağız, yayına bekleriz. şimdilik ısınıyoruz.

www.twitch.tv/gamersroomtr
  • 
Sayfa: önceki 893894895896897
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.