Şimdi Ara

BATTLEFiELD 4 (PS3/PS4 ANA KONU) (840. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.124
Cevap
86
Favori
449.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 838839840841842
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RenacCros

Bu saatten sonra ps4'e alinirmi arkadaslar oyuncu durumu nasil?

Doluluk var. O yönden bir sıkıntı yokta ben olsam star wars battlefront alırım. Belki de betasî yeni bitti onun etkisindeyim. Tamam vurmayın vurmayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KuteKavun

[PS4] BF4 - Flood Zone / High-Level Tactis #29

helal

• Rogue haritasında tüm yollara AA mine döşedim. 33 kill aldım Keşke Pcdeki gibi yazı yazma olayı olsaydı you mad bro? deseydim, içimde kaldı valla
    Edit: Yazı yazamıyorsak T-Bag yapmakla yetiniyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mutsuzakbil -- 14 Ekim 2015; 0:11:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xx_sTyLeDoGuKaN_xX

helal

Teşekkürler hocam.
  • kabune kullanıcısına yanıt
    yaa dün ben de girdim 30 dk sonra çıktım, SW'den sonra hiç sarmadı.
    BF'ye ihanet etmiş gibi olduk ama napalım
  • Yemin ederim dün aynısı banada oldu bende bi 20 dk kadar oynadım çıktım.Demekki bir karşilaştırma imkanı oldu ve farkı gördük. İhanet gibi ama yapacak bir şey yok. Adamlar demekki bf4 e yeterince özenmemişler. O anlamda çok net bir biçimde sw üzerinde çok daha özenli çalışılmış. Ama tabii ki en az bir sw kadar özenilmiş bir bf5 olsa yine tercihim bf serisi olacaktır. Bf den sw ye geçecek çoğunluk içinde durum bu olacaktır tahminim. Şimdilik durum bu. Ancak tabiiki bir full sürüm çıksın görelim ama büyük ihtimalle bf4 te jubilemi yaparım ben.

• kabune kullanıcısına yanıt
    Uzun zamandır bf'deyiz onun da etkisi var, yeni oyun - heyecan.
    BF'ye uzun vadede ihanet etmem ama ps3'den beri devam :) Ben de öyle çok farklı oyun takılan birisi olmadığım için farklı şeyler bazen iyi geliyor. SW'den önce MGS'ye takılmıştım şimdi ikisinini de açasım yok valla.

1 ay bekle işin yoksa
  • quote:

Orijinalden alıntı: kabune

Yemin ederim dün aynısı banada oldu bende bi 20 dk kadar oynadım çıktım.Demekki bir karşilaştırma imkanı oldu ve farkı gördük. İhanet gibi ama yapacak bir şey yok. Adamlar demekki bf4 e yeterince özenmemişler. O anlamda çok net bir biçimde sw üzerinde çok daha özenli çalışılmış. Ama tabii ki en az bir sw kadar özenilmiş bir bf5 olsa yine tercihim bf serisi olacaktır. Bf den sw ye geçecek çoğunluk içinde durum bu olacaktır tahminim. Şimdilik durum bu. Ancak tabiiki bir full sürüm çıksın görelim ama büyük ihtimalle bf4 te jubilemi yaparım ben.

Yakin da torun sahibi olcak hala jubile diyo birak git artik zaten beceremiyon oynamasini bari benim gibi genc nesilin onu acilsin

• Merhaba bi ara bf4u ps3den ps4e 20tl ile gecirebiliyorduk simdi oyle bir imkan var mi ?

• torunlarıma ve senin gibi gençlere öğreteceklerim var daha

• Bnde battefield oyununu sewen birisi olarak inan sw gorunce resmen sogudum oyundan ciksada alsak sw i :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Eaglefire

Merhaba bi ara bf4u ps3den ps4e 20tl ile gecirebiliyorduk simdi oyle bir imkan var mi ?

Yükseltme kampanyası biteli çok oluyor. Artık mümkün değil.
  • Türkiye PS Store'dan indirimde bugün itibariyle tam olarak 27.60TL'ye BF4'ü PS3'üme almış bulunmaktayım.Haftasonu kaçamak yapıp girebilirim eklemek isteyenler ekleyebilir PSN:Mrtcnl

• [PS4] Battlefield 4 - Golmud Railway - Montage
  • nks0urce N kullanıcısına yanıt
    ozi her gecen gun daha komple oyuncu oluyorsun lan saka maka begendım vıdeoyu jr klanı heryerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dennis Jr -- 16 Ekim 2015; 21:41:21 >
  • Arkadaşlar bende lockerda metroda veya sunken dragon haritalarında bazen kasmalar oluyor sizdede var mı dikkatimi çeken bu haritalarda oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaiTrQ -- 16 Ekim 2015; 21:48:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

ozi her gecen gun daha komple oyuncu oluyorsun lan saka maka begendım vıdeoyu jr klanı heryerde

bu eli boşuna kestirmedik:) jr her yerde
  • http://www.twitch.tv/hakkan0344/mobile
    Domi oynuyoruz izlemek, isteyenler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar pcden ps4 e gectım 2 gun oluyo yaw server dolu çok iyide sanırsın sadece ben gamepadle oynuyorum gerisi full mouse gibi baya zor geldi inş alışırım

• quote:

Orijinalden alıntı: ONG_bagTR

Arkadaşlar pcden ps4 e gectım 2 gun oluyo yaw server dolu çok iyide sanırsın sadece ben gamepadle oynuyorum gerisi full mouse gibi baya zor geldi inş alışırım

Alısırsın zamanla pc de bende oynadım 2 saat anca dayanabildim konsolda cok daha kolay oynaması bence düşük sens ile başla zamanla alışıyor elin zaten

• 
Sayfa: önceki 838839840841842
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.