Şimdi Ara

BATTLEFiELD 4 (PS3/PS4 ANA KONU) (514. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
20.124
Cevap
86
Favori
449.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 512513514515516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Buyukbaba

Bugün helikopter öğrendim test range de, ilk defa helikopterle oyuna girdim, helikopteri her aldığımda yere çakmadım, tank mermisine bile vuruldum bırakın iglayı, uçaksavarı, 8 kill aldım. ruhi abi geliyorum :)

heli benim isim ruhu abi de kim oluyo saksi degilim ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kabune

quote:

Orijinalden alıntı: Phyremiss

quote:

Skoru merak edenler için 40-6 iyi seyirler ;)

Hocam ping değerleriniz kaç oluyo genelde ? Bu arada güzel performans

Eyvallah. Pingim ortalama 0,10 ms falan cikiyor. Gecenlerde bunun konusu gecince tanidigim yurtdisindakilere sordum bende ping iniz kac diye. Tabii bu oyun içinden ölçülen ping ten bahsediyorum. İngiltere,almanya,hollanda ve belçikadaki arkadaşlara sordum. pingleride 0,11 0,9 hatta 0,13 çıkan vardı. Avrupadakilerin iyi ping alıyor denmesi bir şehir efsansi mi acaba? :)

Mehmet benim 14 cikiyo genellikle kabul et ben en en en iyiyim

• quote:

Orijinalden alıntı: olizvel

quote:

quote:

quote:

Eyvallah. Pingim ortalama 0,10 ms falan cikiyor. Gecenlerde bunun konusu gecince tanidigim yurtdisindakilere sordum bende ping iniz kac diye. Tabii bu oyun içinden ölçülen ping ten bahsediyorum. İngiltere,almanya,hollanda ve belçikadaki arkadaşlara sordum. pingleride 0,11 0,9 hatta 0,13 çıkan vardı. Avrupadakilerin iyi ping alıyor denmesi bir şehir efsansi mi acaba? :)

Kesinlikle en iyi sensin;aksini söyleyen bıraksın hemen oyunu :)) benim hocam ve hocaların hocası master şefimiz ;)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Kesinlikle en iyi sensin;aksini söyleyen bıraksın hemen oyunu :)) benim hocam ve hocaların hocası master şefimiz ;)

Tamam cekirge gozume girdin sen de iyisin ama tabi ki iyilik goreceli bi kavram bana gore iyi ona gore kotu suna gore eh iste gibi durumlar cikar ama ben herkese gore en iyiyim Cunku ben cok iyiyim tek mermi ile iki kill alir heli de ki adami c4 ile patlatir olmadi heliden heliye roket cakarim ve bunlari yaparken de bi elim de kola bi elim de cips olur

• Arkadaşlar oyundaki single sorunu düzeldimi ? Oyundan çıkınca save yapıyormu ? Yoksa açıp kapatınca baştanmı başlatıyor ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Tamam cekirge gozume girdin sen de iyisin ama tabi ki iyilik goreceli bi kavram bana gore iyi ona gore kotu suna gore eh iste gibi durumlar cikar ama ben herkese gore en iyiyim Cunku ben cok iyiyim tek mermi ile iki kill alir heli de ki adami c4 ile patlatir olmadi heliden heliye roket cakarim ve bunlari yaparken de bi elim de kola bi elim de cips olur

Hahahhahaaa doğrudur ee kolay usta olunmuyor. ;)

• Klan tag oluşturmayı nasıl yapıyoruz? Bir de öldürüldüğümüzde öldüren kişinin kartında resimler vs oluyor. Nedir bu olayın çözümü ?
  • Merhaba,

PS4'te Battlefield 4 alacağım, sadece multi oynarım, hangi kitleri paketleri almamı tavsiye edersiniz, sniper kullanmayı severim, gizlenerek, pusarak oynamak tercihimdir, buna göre öneride bulunursanız memnun olurum. Bir de tank gemi hava aracı paketleri var mesela, onları almadan bu cihazları savaş alanında kullanamıyor muyum? Yardımcı olursanız çok memnun olurum.
  • kabune kullanıcısına yanıt
    Hasan'ın en iyi olduğunu gözönünde bulundurarak, senin de kabul edilebilir bir yeteneğe sahip olduğunu varsayabiliriz :) Saksı değil o :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buyukbaba -- 5 Ağustos 2014; 11:04:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaFaKTR3

Arkadaşlar oyundaki single sorunu düzeldimi ? Oyundan çıkınca save yapıyormu ? Yoksa açıp kapatınca baştanmı başlatıyor ?

son güncellemeden sonra hiç silmedi hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skylined

Klan tag oluşturmayı nasıl yapıyoruz? Bir de öldürüldüğümüzde öldüren kişinin kartında resimler vs oluyor. Nedir bu olayın çözümü ?

Tüm istediklerriniwww.battlelog.com adresinden login olarak;profile ayarlarından yapabilirsin.

• quote:

Klan tag oluşturmayı nasıl yapıyoruz? Bir de öldürüldüğümüzde öldüren kişinin kartında resimler vs oluyor. Nedir bu olayın çözümü ?

battlelogdan anlatayim.

giris yap. sag ustte psn adresin yazdigi yere gel. settings'e tikla. acilan sekmelerden soldiers'a tikla. tag yazan yer cikiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tesla1907

Merhaba,

PS4'te Battlefield 4 alacağım, sadece multi oynarım, hangi kitleri paketleri almamı tavsiye edersiniz, sniper kullanmayı severim, gizlenerek, pusarak oynamak tercihimdir, buna göre öneride bulunursanız memnun olurum. Bir de tank gemi hava aracı paketleri var mesela, onları almadan bu cihazları savaş alanında kullanamıyor muyum? Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Abi bir kit Almana gerek yok o hataya düşme sakın .

Online da Level atladıkca o silahla adam vurdukca eklentilerini acarsın . Sadece oyuna para ver sen . Araçlara falan binmek de bedava

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 5 Ağustos 2014; 10:53:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

Orijinalden alıntı: tesla1907

Merhaba,

Abi bir kit Almana gerek yok o hataya düşme sakın .

Online da Level atladıkca o silahla adam vurdukca eklentilerini acarsın . Sadece oyuna para ver sen . Araçlara falan binmek de bedava

süper haber :) ilk başlarda zorlanırım biraz ama sonradan yetişirim :)
  • quote:

Hocam maşallah, sanki mouse la oynuyo gibi yönetmişsiniz :) Gamepadi böyle usta kullıncılar gördükçe ps4 de fps oynamaya hevesleniyorum. Ps4'ü yeni aldım. Bf4'ü pc de oynuyorum. Gamepad ile oynamanın inceliklerini paylaşırsanız sevinirim.
  • kabune kullanıcısına yanıt
    Birşey daha ekleyeyim, pisipisine kaçırdıklarını kaçırmasaydın takım yalnız seni kaldırmak için çalışsaymış yeter olacakmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buyukbaba

Hasan'ın en iyi olduğunu gözönünde bulundurarak, senin de kabul edilebilir bir yeteneğe sahip olduğunu varsayabiliriz :) Saksı değil o :)

:))) yaaaanii işte ucundan kenarından bizle bişeyler yapmaya çalışıyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: omzunda_muzikaletli_zenci

quote:

battlelogdan anlatayim.

giris yap. sag ustte psn adresin yazdigi yere gel. settings'e tikla. acilan sekmelerden soldiers'a tikla. tag yazan yer cikiyor.

ben battlelog a psn adresimle nasıl girerim onu bulamadım :) ps4 de battlelog a girdi ama dediğin bu işlem pc den mi oluyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: angelus26

quote:

Hocam maşallah, sanki mouse la oynuyo gibi yönetmişsiniz :) Gamepadi böyle usta kullıncılar gördükçe ps4 de fps oynamaya hevesleniyorum. Ps4'ü yeni aldım. Bf4'ü pc de oynuyorum. Gamepad ile oynamanın inceliklerini paylaşırsanız sevinirim.

Teşekkür ederim ama hakikaten cok daha güzel oynayanlar var. Onlarada haksizlik etmeyelim.
    Tek incelik var. Yılmadan sürekli sürekli oynamak. Gecen baktim 850 saat falan oynamışım sadece bu oyunu. Ara bile vermicen fazla :) Yine bende iki katı daha iyi oynayan arkadaşla konuşuyoruz ; iki gün ara versek bir müddet o aim kaçıveriyor;düşün artık :)Ben dahil herkes analogla ilk tanıştığımda adamı vurcağına kuşlara dikiyordu aim i :) 1-20 yaptığımda bir sonraki maç 2-25 yapsam göbek atıyodum. Ha aim dışında mini mapı takip etmek takım oyununa sadık kalmak spot yapmak revive gibi seyler de çok çok önemli. Bayrak almadığım revive yapmadığım spotlamadım oyunu iyi oynadım diye saymam.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: omzunda_muzikaletli_zenci

quote:

battlelogdan anlatayim.

ben battlelog a psn adresimle nasıl girerim onu bulamadım :) ps4 de battlelog a girdi ama dediğin bu işlem pc den mi oluyor ?

Tabii ki pc den giriş yapman lazım. Ps4 ten olmaz.

• 
Sayfa: önceki 512513514515516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.