Şimdi Ara

BATTLEFiELD 4 (PS3/PS4 ANA KONU) (511. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.124
Cevap
86
Favori
449.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 509510511512513
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GranTurismo

quote:

Orijinalden alıntı: X-Ray // 7

quote:

Orijinalden alıntı: Skylined

Selam

1 Sorum var bıçak ile saldırdığımda rakip direniyor ve bıçağı yiyen ben oluyorum.
    Çözümü var mı ?

aynı soruyu bende merak ediyorum. Hem adamdan önce davranıyorum hemde bıçağı ben yiyorum. çözemedim bende bıraktım artık adam yere pustuysa anca orda puçaklıyorum. risk almıyorum.

Önden yaparsan adam karşılık verebiliyor arkadan yaparsanız seçenek sunulmuyor beyler bu kadar basit

Yalnız dikkatinizi çekerim

Önden birisi sizi bıçaklamaya çalışırsa r2 ye abanın. Animasyon girse bile alıyosunuz silahla çünkü tam karşınızda önden bıçak yemiyorum. Yesem bile counter yaparım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunda herkesin battlelog nick i psn adı ile aynı bende ise ksspshu diye bir şey nasıl değiştiririm bunu ayrıca klan Tag koymak için battlelog app tlf yada tabletten nasıl girerim qr kod yada origin nick istiyor. Yardım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar bu spm ve skill degeri ne oluyor acaba tam olarak ?
    neye gore artip azaliyor ? skill'i kocaman yazdiklarina gore sanirim en onemlisi de o.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TaKo kullanıcısına yanıt
    Sadece yan yana olan sınıflarda yapabiliyorsun.Bir de hangisinin geleceği belli olmuyor.

• UyGaR___ kullanıcısına yanıt
    SPM = Score Per Minute. Skill ise SPM, KPM, ve Kill/Death Ratio değerleriyle hesaplanıyor. 60% SPM + 30% KPM + 10% KDR = Skill.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

Orijinalden alıntı: TheUnderTaker-

2 kiti aynı anda seçme olayını bende denedim az önce çatır çatır çalışıyor ps4 te. Javelin + ammo box tam trollük işi ama baya işe yarıyor

Böyle hileli oynayacaksan oynamam artık senle biz sinir olalım emek harcayalım siz 2 kitle saldırın ayıptır . Mert yapsa şaşırmam hile , yalan dolan hepsi onda

Valla 1-2 kere yaptim su olayida her seferinde denk getiremedim. Sen neye emek harciyorsun ? Al tunguskayi yat bir yerlere
    Mert in yerinde olsam su sozlerinden sonra alirim bir elime defiblator digerine ammo box , sana ne mermi atarim ne revive ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Timur-1905

SPM = Score Per Minute. Skill ise SPM, KPM, ve Kill/Death Ratio değerleriyle hesaplanıyor. 60% SPM + 30% KPM + 10% KDR = Skill.

Ben skillin kendinden yüksek levelli olanları vurduğun da arttığını zannediyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: olizvel

quote:

Ben skillin kendinden yüksek levelli olanları vurduğun da arttığını zannediyordum

Bende başkasının yalancısıyım. Reddit'de okumuştum galiba geçen sene. Yanlış bilgi verdiysem kusura bakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timur-1905 -- 3 Ağustos 2014; 14:13:07 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

2 kiti aynı anda seçme olayını bende denedim az önce çatır çatır çalışıyor ps4 te. Javelin + ammo box tam trollük işi ama baya işe yarıyor

Böyle hileli oynayacaksan oynamam artık senle biz sinir olalım emek harcayalım siz 2 kitle saldırın ayıptır . Mert yapsa şaşırmam hile , yalan dolan hepsi onda

Valla 1-2 kere yaptim su olayida her seferinde denk getiremedim. Sen neye emek harciyorsun ? Al tunguskayi yat bir yerlere
    Mert in yerinde olsam su sozlerinden sonra alirim bir elime defiblator digerine ammo box , sana ne mermi atarim ne revive ederim

Ben yaptım gayet güzel çalışıyor :) yapamadığın zaman kötü olıyor enginnerde mayın vrya tamit aletsiz kalıyorum :))

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: olizvel

quote:

Bende başkasının yalancısıyım. Reddit'de okumuştum galiba geçen sene. Yanlış bilgi verdiysem kusura bakmayın.

estağfurullah arkadaşım belki sizin dedğiniz doğrudur.
  • quote:

tesekkurler hocam :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bu spotlama işini abarttım galiba R1 tuşu bozuldu takılmaya başladı. Benim gibi dağlara bulutlara bile R1 abananlar dikkat etsin DS4 çok sağlam değilmiş.
  • merhaba arkadaşlar,

ps4 battlefield 4 de multiplayer sekmesine girdiğimde ea origin kullanıcı bilgileri istiyor. üye olup kullanıcı bilgilerini girdiğimde son aşamada mail ve şifreyi yazıp next e bastığımda herhangi bi ekran gelmiyor o şekilde bekliyor bu sorunun çözümünü bilen var mı?

sayg.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kivanc1Mac

Dün videoyu izledikten sonra biraz sniper oynamaya karar verdim, pek beceremem sniper kullanmayı, tavsiyelerin var mı yeni başlayacak birine? Bir de BF4'te COD serisinden farklı olarak herifin tam kafasına nişan almak yetmiyor sanırım, bazı videolarda görüyorum, uzaklığa göre adamın kafasının üstüne falan nişan alıyorlar merminin gideceği alana bağlı olarak yavaşlamasını falan hesaplayarak sanırım fakat senin videoda böyle bir şey göremedim. Adamın kafasına nişan aldın hep. Kullandığın silahla ilgili bir şey mi bu? Bir de o kırmızı şey sanırım lazer değil mi? Sniper'da ilk defa lazer gördüm sanki nişan almanı kolaylaştırmış gibi.

Son olarak, uzak mesafelerde illa ki kafadan vurmak gerekiyor sanırım sniper kullanıyorsak, o iş biraz bozuyor beni. Adamlar zaten yerinde durmuyor, bir de kafaya nişan almak gerekiyor.

Hocam oneri istersen nacizane onerilerim 1. Minimap kullan, sabit bir yerde durma, yakin ve orta mesafeden kafaya atarsan hs olur uzak mesafede biraz kafasinin ustune getirmen isini kolaylastirir. Kosan adamlarin kostugu yone dogru adamin az onune hedef al. En onemlisi L3 nefes tutma olayini tam yerinde kullan. Lazer ve silah tercih meselesi ben srt61 i begendim sahsen. Bir kac gun araliksiz oyna eminim elin alisacaktir l

• Arkadaşlar bazen araçların eklentileri resetleniyo ilk halini alıyo bende devamlı düzenlemek zorunda kalıyorum.Sebebi nedir ?
  • Yarın Plus alıcam ama bf4 de sıkıntı olmaz değilmi hemen multiplayer oynarım bide yeni aldım konsolu 1 hafta oluyor bf4 ü yeni aldım çok zor oynuyorum kolay yolu varmıdır tesekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: deatkral58

Yarın Plus alıcam ama bf4 de sıkıntı olmaz değilmi hemen multiplayer oynarım bide yeni aldım konsolu 1 hafta oluyor bf4 ü yeni aldım çok zor oynuyorum kolay yolu varmıdır tesekkürler

Evet multiplayer için Plus yeterli.

Konsolda ilk defa FPS oynayacaksanız önce bir Single Player modunda kendinizi alıştırın derim. Düşük sensivity değeri ile başlayın daha sonra alıştıkça 5-10 değer arttırın. Alıştığınızı hissettiğinizde ise multiplayer moduna geçersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CPTLeBron

quote:

Yarın Plus alıcam ama bf4 de sıkıntı olmaz değilmi hemen multiplayer oynarım bide yeni aldım konsolu 1 hafta oluyor bf4 ü yeni aldım çok zor oynuyorum kolay yolu varmıdır tesekkürler

Konsolda ilk defa FPS oynayacaksanız önce bir Single Player modunda kendinizi alıştırın derim. Düşük sensivity değeri ile başlayın daha sonra alıştıkça 5-10 değer arttırın. Alıştığınızı hissettiğinizde ise multiplayer moduna geçersiniz.

Single Player bitti onun için multiplayere geçmek istiyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CPTLeBron

quote:

Single Player bitti onun için multiplayere geçmek istiyorum

Test Range var oyunda ona girin, orada alıştırma yapabilirsiniz isterseniz araçlarla isterseniz piyade olarak. Hedef tahtaları var onları vurarak aim'inizi geliştirebilirsiniz. Benim aim'e bayağı faydası oldu onların.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arifcakir87

merhaba arkadaşlar,

ps4 battlefield 4 de multiplayer sekmesine girdiğimde ea origin kullanıcı bilgileri istiyor. üye olup kullanıcı bilgilerini girdiğimde son aşamada mail ve şifreyi yazıp next e bastığımda herhangi bi ekran gelmiyor o şekilde bekliyor bu sorunun çözümünü bilen var mı?

sayg.

arkadaşlar bu sorunu nasıl çözmem konusunda yardım edebilir misiniz ? aldığım oyunu yaklaşık 10 gündür oynayamıyorum
  • 
Sayfa: önceki 509510511512513
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.