Şimdi Ara

BATTLEFiELD 4 (PS3/PS4 ANA KONU) (24. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.124
Cevap
86
Favori
449.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ps4 ile ps3 u karistirdiniz heralde,cikmamis konsol su oyunun kalitesini yakalamayacaksa cikmasin zaten,yani oyle abarti bir grafik goremedim,bunun 5 i 6 sida ps4 e cikar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tazmania_TR

quote:

Orijinalden alıntı: YusufTaziM.

Wakeyi özledim mubarek haklisin

Wake Island candır can...

Candanda õte .. bide 12 kisi birden stinger almasa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tazmania_TR

quote:

Wakeyi özledim mubarek haklisin

Wake Island candır can...

Candanda õte .. bide 12 kisi birden stinger almasa

Havai fişek gösterisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: persi_ali

quote:

Orijinalden alıntı: Absolutely_TR

Bedava verseler oynamam.Yok azerbaycan işgal olmuş.

Helal kardeşim benim . İşte Anca oyunda anca rüyalarında işgal ederler ...

Kalın Sağlıcakla..

Bedava verseler belki multi oynarım.Kardeş ülkeme girdiler

• Zorla attırdınız bana şu resmi. Ülke olarak sanal alemde kardeş Azerbaycan'da savaş olmasından daha büyük sorunlarımız var gerçekte.

Neyse edityip link olarak atayım sadece bakmak isteyen baksın.

http://b1303.hizliresim.com/17/w/lk09d.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 28 Mart 2013; 18:09:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Zorla attırdınız bana şu resmi. Ülke olarak sanal alemde kardeş Azerbaycan'da savaş olmasından daha büyük sorunlarımız var gerçekte.

yanlış anlama ama ben attığın resimde ne anlatmak istediğini anlayamadım
  • quote:

Zorla attırdınız bana şu resmi. Ülke olarak sanal alemde kardeş Azerbaycan'da savaş olmasından daha büyük sorunlarımız var gerçekte.

kesinlikle hocam
  • Verildimi bilmiyorum ama tüm Bf3 premium sahipleri Bf4 özel betasına katılacakmış.Premium videoda yazıyor.
  • Başka ülkelere girip başka ırklardan insanları öldürürken sesini çıkarmayıp ucu azcık Türklere dokununca "Hümanist" kesilen iki yüzlülere çok gülüyorum
    Almayın abicim oyunu hatta konusunada yazarak kirletmiyin, saçma sapan nefret mesajlarınızı okumak zorunda değiliz oyun hakkında diyeceğiniz birşey varsa diyin yoksa
  • quote:

Anlayana iyi resim ama yinede anlamak istemeyenler yine anlamiyacak.

• Yahu bir de Rus olsaydık nabacaktınız? Adamlar abartısız her oyunda düşman, onlar ne desin?
    Battlefield'dı da, Call Of'u da en çok oynayan milletler arasında Ruslar var.
  • Şu siyasi şeyleri bir kenara bırakalım artık çünkü siyasi düşünceler kolay kolay değişmez bir insanda o yüzden zorlamanın anlamı yok.

Konuya dönersek oyunun single bölümü çok da önemli değil zaten.Online'da eksik olan kısımlar neydi sizce? Ben sorun şurada diyemiyorum ama Bf3'te bir şeyler eksikti bana öyle geliyor nedense.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkratoss -- 28 Mart 2013; 19:51:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

Şu siyasi şeyleri bir kenara bırakalım artık çünkü siyasi düşünceler kolay kolay değişmez bir insanda o yüzden zorlamanın anlamı yok.

Konuya dönersek oyunun single bölümü çok da önemli değil zaten.Online'da eksik olan kısımlar neydi sizce? Ben sorun şurada diyemiyorum ama Bf3'te bir şeyler eksikti bana öyle geliyor nedense.

Oyuncu sayısı tabii ki. 12 vs 12 büyük haritalarda kesinlikle yetmiyor. CQ modunda her bayrakta ayrı bir çatışma olacak şekilde kalabalık olmalı oyun büyük haritalar tad versin. Bu şekilde bir bayraktan diğerine daire çiziliyor sürekli.
  • quote:

quote:

Şu siyasi şeyleri bir kenara bırakalım artık çünkü siyasi düşünceler kolay kolay değişmez bir insanda o yüzden zorlamanın anlamı yok.

Oyuncu sayısı tabii ki. 12 vs 12 büyük haritalarda kesinlikle yetmiyor. CQ modunda her bayrakta ayrı bir çatışma olacak şekilde kalabalık olmalı oyun büyük haritalar tad versin. Bu şekilde bir bayraktan diğerine daire çiziliyor sürekli.

Hocam bu oyunu PC'de oynuyorum oyuncu sayısında sorun yok ama Bad Company tadını alamadım bir türlü.
  • quote:

quote:

Abi soylede bisey var bende en cok 64 kisiden yakiniyordum ps3 teyken ama 64 kisinin avantajlari varken dezavantajlarida var mesela metro grand bazaar ziba gibi haritalari oynanmaz kiliyor butun mac merdivenden assagi m320 grenade rpg m320 ile 100ss acanlar gördüm ama büyük haritalardaki arti özellikleri esgecilmez.

• BF3 den Bad Company 2 tadı alamamıyor oluşumuzun birkaç ana sebebi var.Kendimce şunları tespitledim;

Bad Company 2 daha oturaklı, daha ağır oynanışa sahip bir oyundu.Ortalıkta zıplaya zıplaya gezemezdik, aksine zıpladıkça koşu hızımız düşerdi.

Silah kullanmak oyuncuya kolaylık sağlayan cinstendi,silahlar cidden isabetliydi ve aynı noktaya yapılan tekli atışlar çok etkiliydi..Bir kere BF3 deki gibi gereksiz suppression etkisi yoktu.

Haritaları gerçekten ayrı ayrı güzeldi.Kötü haritası olmadığı gibi seçilen mekanlar çok değişik coğrafyalardan ilgi çekici kısımlardı..çöller,tropik güney amerika ormanları,karlı dağlar..

Haritaları çizgiseldi,yani uzunlamasına büyüktü, büyüklüğü enine geniş olmasından dolayı değildi.Hem Rush hemde CQ için idealdi.

Etrafın parçalanması daha ön plandaydı,belki kötü bir parçalanmaydı ama bina yıkmak çok zevkliydi.

Ve en önemlisi Bug'ı az temiz bir oyundu BC2..BF3 resmen bitmeden çıkarılmış gibiydi,şu ana kadar kaç gb yama indirdik bir düşünün.Nerdeyse oyunun kendisi kadar...

Eğer bu noktalarda BC2ye bir geri dönüş yapılırsa,BF4 gerçekten özüne dönecektir.
  • Bc2 ye dönüş olduğu kesin ekranın kirmizilasmasi bile bc2ye dönmüş

• http://battlelog.battlefield.com/bf3/forum/threadview/2832654625492342011/ Beyler bayanlar battlelog Bf4 başlığına Türkiye'de server istiyoruz diye konu açtım desteklerseniz belki dikkatlerini çekeriz diye düşünüyorum en azından Battlefield 4 ü 10 pingle oynayabilelim ,ingilizcem berbat derdini daha iyi anlatacak biri varsa bana yazsın konunun başlığına iliştiriyiyim ilginize şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Bc2 ye dönüş olduğu kesin ekranın kirmizilasmasi bile bc2ye dönmüş

O vurulma hissi Bc2 gibi olmasında Bi an böyle sesler falan gidiyo bi bakıyosun yerdesin
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.