Şimdi Ara

BATTLEFiELD 4 (PS3/PS4 ANA KONU) (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.124
Cevap
86
Favori
449.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkler öldürülüyor, Türkleri öldürüyorlar, Azerileri öldürüyorlar derken sivillerden mi bahsediyorsunuz? Savaşanlar Amerikalılar ve Ruslar da onun için soruyorum...
  • Oyunla ilgili bende büyük soru işaretleri var.

Birincisi karakter ve yüz animasyonları dışında şu anda PC'de Ultra ayarlarda aldığım BF3 görüntüsünden inanılmaz bir farkı yok.Sadece Frostbite 2'nin parçalanma eksikliğini kapatmış gibi duruyorlar.

Hadi bunu cebe attık ve şöyle düşündük ; "sadece bu şekilde görülse bile yeni nesil için güzel bir giriş olur"

E böylede düşünemiyorum çünkü hala Xbox 360-PS3 ibaresi var yangından mal kaçırır gibi güzelim oyunu eski nesilde harcayacaklar.Ben PC'den başka yerde elimi sürmem bu sefer Premium'u Xbox'a almak gibi bir hata yaptım çamur gibi görüntüden oyunu açmıyorum şu anda PC ile kıyasladığımda.

Ah EA mis gibi PC - PS4 - NextBox yazacaktın çıkış ibaresine bizde adam gibi bekleyecektik.
  • İnsan olmanın erdemine ulaşmış olanlar, her türlü kimlikten sıyrılmış olanlardır.

Başka milletten olanlar öldürülebilir, ama bize yapamazlar.

Aşın kendinizi.

Oyuna gelince; Ps4 de alır oynarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuraya bir mesaj atayım , konuyu okumaya başlıyorum. Bir B4TTLEFIELD hayranı olarak takip zamanı
  • Bizim millet bir mükemmel.

Yıllardır savaş oyunlarında her uyruktan insanı katlet hatta MW 2'de havaalanındaki katliamı zevkle oyna sonra Azeriler katlediliyor ben bu oyunu oynamam banane küstüm moduna gir cidden mükemmel.
  • Kendinizi kandırmayın . Tabiki amerikalı olsanız zevkle oynarsınız o başka. Zaten küçük amerika olduk böyle düşünenler sayesinde.
    Kendini kandırma modu : ON o zaman inekleri de öldürmesinler . Geçin bu basit demogojileri. O zaman ülke sınırları da kalksın hepimiz dünyalıyız .
    Ben gerçekçi bir konu hakkında gerçekçi bir yorum yaptım tavrımı ortaya koydum . Ameikan Hülyası buyur sizin olsun
    Zaten sabahları da Hi Mom inception modunda duyanda Pankek yiyorlar kahvaltıda sanırsın Ben protesto ediyorum içimdeki oyun aşkına karşı koyuyorum
    Hayat da sınav dünyaısı . Sen öldür oyunda ne de olsa erdem sahibi olmak gerekir .
    Ayrıca oyuna verdiğiniz para direkt yahudi sermayesi silaha gidiyor ve bu teröristlere para akıtmamak gerekir .
    Tabi uzaylılar çuval geçirdi değil mi askerlerimizin başına ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi persi_ali -- 27 Mart 2013; 14:31:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

Oyunla ilgili bende büyük soru işaretleri var.

Birincisi karakter ve yüz animasyonları dışında şu anda PC'de Ultra ayarlarda aldığım BF3 görüntüsünden inanılmaz bir farkı yok.Sadece Frostbite 2'nin parçalanma eksikliğini kapatmış gibi duruyorlar.

Hadi bunu cebe attık ve şöyle düşündük ; "sadece bu şekilde görülse bile yeni nesil için güzel bir giriş olur"

E böylede düşünemiyorum çünkü hala Xbox 360-PS3 ibaresi var yangından mal kaçırır gibi güzelim oyunu eski nesilde harcayacaklar.Ben PC'den başka yerde elimi sürmem bu sefer Premium'u Xbox'a almak gibi bir hata yaptım çamur gibi görüntüden oyunu açmıyorum şu anda PC ile kıyasladığımda.

Ah EA mis gibi PC - PS4 - NextBox yazacaktın çıkış ibaresine bizde adam gibi bekleyecektik.

Aslında karakterlerdeki detay da büyük oranda aynı, ama bu sefer gerçek oyuncuları kullanarak mocop işine girmişler. O yüzden animasyonlar, mimikler, ki bilhassa lipsync epeyce iyi görünüyor.
  • Ayrıca oyundaki Amerikan saçmalıkları her ne kadar oyunda olsa bu kadar sallamasyon olay yok.

- Sen bir pompalıyla koskoca konvoyu havaya uçuruyorsun ama kobra hellikopteri seni asansörde patlatamıyor
    - Binanın 4 ün katından zemine kadar 4 tane tavan çöke çöke aşağıya sağlam düşüyorsun
    - Takım arkadaşının ayağını rambo bıçağıyla tek hamlede kesiyosun adam kan kaybediyo bağlama yok nede olsa o amerikalı
    - Araç buluyosun içinde amerikan Country müzk çalıyor

Hadi ordan He babam he he anam he bizde yedik . Hepimiz Ramboyuz Tanrı Amerikayı korusun . Her anam he
    Haleluyaaa.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi persi_ali -- 27 Mart 2013; 14:46:25 >
  • bu görüntüler ps3 içinse çok iyi ama ps4de çok daha iyi yapmaları gerekiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: persi_ali

Kendinizi kandırmayın . Tabiki amerikalı olsanız zevkle oynarsınız o başka. Zaten küçük amerika olduk böyle düşünenler sayesinde.
    Kendini kandırma modu : ON o zaman inekleri de öldürmesinler . Geçin bu basit demogojileri. O zaman ülke sınırları da kalksın hepimiz dünyalıyız .
    Ben gerçekçi bir konu hakkında gerçekçi bir yorum yaptım tavrımı ortaya koydum . Ameikan Hülyası buyur sizin olsun
    Zaten sabahları da Hi Mom inception modunda duyanda Pankek yiyorlar kahvaltıda sanırsın Ben protesto ediyorum içimdeki oyun aşkına karşı koyuyorum
    Hayat da sınav dünyaısı . Sen öldür oyunda ne de olsa erdem sahibi olmak gerekir .
    Ayrıca oyuna verdiğiniz para direkt yahudi sermayesi silaha gidiyor ve bu teröristlere para akıtmamak gerekir .

kardeş yanlış anlama ben amerikayı savunduğumdan yada senle tartışmak istediğimden değil. aynı zaman da bu senin fikrindir ona da saygı duyarım. ama amerikalılar hakkında bu kadar derin bir kin duyduğuna göre sen amerıkan fırmaları tarafından yapılan oyunlarıda almıyorsun degılmı? sadece battlefield olmasa gerek yorumlarına bakılırsa.....yanı god of war, call of duty,dead space, unchearted serısı, gta serisi vs ........ hatta evinde amerikan yapımı elektronik olsun beyaz eşya olsun hiç birini bulundurmuyorsun değilmi? şimdi bana ne alakası var demessin umarım. çünki bu kadar derin düşündüğüne göre protestonun çapı baya geniş olması lazım değilmi gardaş?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark-Samurai -- 27 Mart 2013; 15:25:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: manisalı_genç

Oyunun Azerbaycan da geçmesi biraz beni üzdü... Türkleri öldürüyolar bunun yanı sıra karakter detayları güzel olmuş.

Bizde Türkçe dil gelsin diye bekliyoruz. Bu gidişle daha çok bekleriz. BF6-7 belkide Türkiye de geçecek. Belkide single hikayede, bordo bereli askerlerimizi öldürecekler. Hal böyleyken Türkçe bir Battlefield beklemek hayal gibi duruyor. Adamlar kafayı Türklere takmış gibi
  • quote:

Ayrıca oyundaki Amerikan saçmalıkları her ne kadar oyunda olsa bu kadar sallamasyon olay yok.

- Sen bir pompalıyla koskoca konvoyu havaya uçuruyorsun ama kobra hellikopteri seni asansörde patlatamıyor
    - Binanın 4 ün katından zemine kadar 4 tane tavan çöke çöke aşağıya sağlam düşüyorsun
    - Takım arkadaşının ayağını rambo bıçağıyla tek hamlede kesiyosun adam kan kaybediyo bağlama yok nede olsa o amerikalı
    - Araç buluyosun içinde amerikan Country müzk çalıyor

Hadi ordan He babam he he anam he bizde yedik . Hepimiz Ramboyuz Tanrı Amerikayı korusun . Her anam he
    Haleluyaaa.....

Yazı aslında doğru ama sürekli "Amerikan, Amerikan" diye diye yazının da bir özelliği kalmamış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: offbeat_ninja

quote:

Kendinizi kandırmayın . Tabiki amerikalı olsanız zevkle oynarsınız o başka. Zaten küçük amerika olduk böyle düşünenler sayesinde.

kardeş yanlış anlama ben amerikayı savunduğumdan yada senle tartışmak istediğimden değil. aynı zaman da bu senin fikrindir ona da saygı duyarım. ama amerikalılar hakkında bu kadar derin bir kin duyduğuna göre sen amerıkan fırmaları tarafından yapılan oyunlarıda almıyorsun degılmı? sadece battlefield olmasa gerek yorumlarına bakılırsa.....yanı god of war, call of duty,dead space, unchearted serısı, gta serisi vs ........ hatta evinde amerikan yapımı elektronik olsun beyaz eşya olsun hiç birini bulundurmuyorsun değilmi? şimdi bana ne alakası var demessin umarım. çünki bu kadar derin düşündüğüne göre protestonun çapı baya geniş olması lazım değilmi gardaş?

Arkadaşın orda demek istediği oyunlarının içine siyaset girmesidir. Yoksa amerikan firmalarına dediği birşey yoktur.Sonuçta bizler oyuncuyuzu ve kaliteli şeyler görmek isteriz fakat olmayan geçmiş yada oyunlarda yazılan gelicekleri ve siyaset görüşleri değildir. Bf3'dede üzüldüğüm noktalar vardı bu oyundada böyle oldu. Bakalım senaryo olarak nasıl bir gidişatı bulunucak.
  • COD sever olmama rağmen; BF3 ten aşırı etkilenip bir çok zaman diliminde BF3 oynayan biri olarak eğer BF4 de single'ında azeri sivillerine karşı bir teşebbüs tarzında bişey varsa bu oyunu bende oynamam elbet. ama şunu biliyorumki senaryoda da Rusya - Amerika kapışmasını baz alacağız..
  • xboxta oynarım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: offbeat_ninja

quote:

Aynen öyle arkadaşım yalnız bahsettiğim firmalar SONY ye ait Amerikan değil . Dip not olsun
  • Şimdi gerçek oyuncular bana cevap versin . Battlefield i Call of duty den ayıran yegane özelliği neydi ? Gerçekçi olması
    Bu video bırakın COD u Maxixmum osuruk olan Crysisi bile geçmiş . Abartısız söylüyorum elinizi vicdanınıza koyun hepiniz Killzone shadow fall u izlediniz
    tek elle ipi tutunma dışında tüm sahneler bu oyundan gerçekçi ilerliyor. Hepimiz Ramboyuz gazından bana gına geldi artık yok öyle bir olay artık gerçekçilik ile gelin bana.
    Şu oyunu oynayacak olan kişilerin yaşı Cod oynayan kitleden büyüktür simulasyona yakın oyundu ne anladınız bu videodan sonra Superman Rambo God Bless America !Kimse benim aklımla alay edemez. Sizde ettirmeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: XaViEsTa

COD sever olmama rağmen; BF3 ten aşırı etkilenip bir çok zaman diliminde BF3 oynayan biri olarak eğer BF4 de single'ında azeri sivillerine karşı bir teşebbüs tarzında bişey varsa bu oyunu bende oynamam elbet. ama şunu biliyorumki senaryoda da Rusya - Amerika kapışmasını baz alacağız..

Helal olsun kardeşim . Bak aklı başında bir kullanıcı örneğisin işte herkese örnek . Senin dedin gibiyse zaten tabiki alıp oynarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

quote:

Orijinalden alıntı: manisalı_genç

Oyunun Azerbaycan da geçmesi biraz beni üzdü... Türkleri öldürüyolar bunun yanı sıra karakter detayları güzel olmuş.

Bizde Türkçe dil gelsin diye bekliyoruz. Bu gidişle daha çok bekleriz. BF6-7 belkide Türkiye de geçecek. Belkide single hikayede, bordo bereli askerlerimizi öldürecekler. Hal böyleyken Türkçe bir Battlefield beklemek hayal gibi duruyor. Adamlar kafayı Türklere takmış gibi

Kesinlikle doğru bir yorum +10000
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Türkler öldürülüyor, Türkleri öldürüyorlar, Azerileri öldürüyorlar derken sivillerden mi bahsediyorsunuz? Savaşanlar Amerikalılar ve Ruslar da onun için soruyorum...

Azerbaycan da Ruslarla savaşması biraz garip olurduu.Tabiki hikayeyi bilmedende senaryo uydurmayalım.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.