Şimdi Ara

BATTLEFiELD 4 (PS3/PS4 ANA KONU) (1000. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.124
Cevap
86
Favori
449.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 998999100010011002
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu rus serverlari tam komedi ya boyna kick atiyor adamlar, cyka blayt
  • Premium olarak aldım 2 gündür oynuyorum oyun çok iyi fiyatta öyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyunu tekrar almayı dusunuyorumda satmıstım önceden.

38 liralık sürümü var bunun içinde hem oyun hemde premium mu var? Birde oyun dolu oluyor mu hep haritalar felan?

• online ı dolu oluyor oyunun alabilirsin
  • CANBUYUK06 C kullanıcısına yanıt
    Oyun ve premium dahil 38tl olan doğrudur.

Ortalama 20000-25000 oyuncu var

8-10 harita oynanıyor eu serverlarında

• Tamamdır teşekkürler

• https://bf4stats.com/servers/ps4?start=50 şu sitede görünen serverler güncel mi? server browser'a giriyorum siege of shaingai,operation locker ve goldmuld railway dışındaki bütün haritalar boş görünüyor nasıl çözebilirim bi sorunu

• Yakın zamanda BF4 PREMIUM 30 TL bişeydi sanırım.. Almamıştım. Şimdi o kadar pişmanım ki..

Oyun var bende ama PREMIUM istiyorum.. PSN'de 150 TL gözüküyo premium.. Başka yerden daha ucuza alma şansım var mı acaba arkadaşlar?

• BEYLER BENDE OYNUYORUM EKLEYİN OYNAYALIM kadro yaparız

ekleyin Psn: MrOneoguzhanPro
  • quote:

Orijinalden alıntı: _robisso

Yakın zamanda BF4 PREMIUM 30 TL bişeydi sanırım.. Almamıştım. Şimdi o kadar pişmanım ki..

Oyun var bende ama PREMIUM istiyorum.. PSN'de 150 TL gözüküyo premium.. Başka yerden daha ucuza alma şansım var mı acaba arkadaşlar?

Premium aldım 45 tl'ye. Ben de aldığıma pişmanım
    En sevdiğim haritalar pre haritalarıydı. Şu an da en az oynanan onlar. En azından benim sevdiklerim.
  • wp üzerinden oynayacak arkadaş aranır tel no 5380678585 xd
  • arkadaşlar yeni pc aldım ve yaz gelince hayallerimin oyunu olan bf4 ü satın alcam

ama bedavaya bulma şansım var mı? baya zaman geçti ve oyun pek çok defa beleş olmuştu. tabi ben kaçırdım onları
  • Always deadly başarısını açınca çok güzel semi auto bir silah veriyor. Naval strike haritalarında c4 ile toplam 5 kill alınca açılıyormuş. Haritalar bombos yardim edebilecek olan varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: Havya Makinesi

Always deadly başarısını açınca çok güzel semi auto bir silah veriyor. Naval strike haritalarında c4 ile toplam 5 kill alınca açılıyormuş. Haritalar bombos yardim edebilecek olan varmı

ErayyoVII ekleyin hocam hiç değilse bi 3-5 kişinin olduğu bir harita bulup yaparız müsait olduğunuzda haber verin

• Premium haritaları çok boş ya
  • Arkadaşlar serverlerde durumlar nasıl? Doluluk sağlanabiliyor mu? Oyunu ilk çıktığı zamanlarda oynayıp sonra elimden çıkarmıştım. İndirimle birlikte 14 liraya düşmüş tekrardan alayım dedim. Ne dersiniz alayım mi? Alırsam %90 sadece Operation Locker da oynarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: RaceDriver

Arkadaşlar serverlerde durumlar nasıl? Doluluk sağlanabiliyor mu? Oyunu ilk çıktığı zamanlarda oynayıp sonra elimden çıkarmıştım. İndirimle birlikte 14 liraya düşmüş tekrardan alayım dedim. Ne dersiniz alayım mi? Alırsam %90 sadece Operation Locker da oynarım.

Locker oynanan serverlara ne zaman girsem full oluyor

• Tommy Shelby kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam. Bende zaten arada girer bir iki el Locker oynar çıkarım. Madem dolu diyorsunuz alayım o zaman. Teşekkürler.

• Oynayan var.Lockerlar dolu birkaç 7/24 Shangai ve railway maplari de dolu.

• bf4 yeni editim beast mode :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 998999100010011002
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.