Şimdi Ara

Battlefield 4 Grafik Ayarları (FPS + Stabilite), Hata Giderme Rehberi [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
319
Cevap
43
Favori
53.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: buse3535

Ben oyunu dün satın aldım bu gun oynama fırsatını buldum ama oyuna girdigimde oyun cok bulanık boyle resmen mario oynuyormusum gibi grafikler var

Bir resim buldum oyunun betasında varmış boyle bir sorun kendim ss alamadıgım icin bunu koyuyorum görüntü aynen bu şekilde

Battlefield 4 Grafik Ayarları (FPS + Stabilite), Hata Giderme Rehberi [ANA KONU]

Ne yapmalıyım yardımcı olabilir misin ?

RESOLUTION SCALE ayarı var sol tarafta alt kısımda. Onu %100 yap.

Ben AMD kullanıyorum HDAO yok HBAO var?

• aresmar kullanıcısına yanıt
    Faydalı konu, eline sağlık. @aresmar
  • eline emeğine sağlık çok yararlı bir konu olmuş
  • Sp!deR kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler düzeldi görüntü
  • Arkadaşlar ilk mesaja da ekleyeceğim benim örnek ayarlarım şu şekilde:
    Tabii ki her sisteme göre değiştirilmesi gerekir.

Battlefield 4 Grafik Ayarları (FPS + Stabilite), Hata Giderme Rehberi [ANA KONU]
  • AMD ekran kartı olanlar için en son çıkan 13.11 Beta9.2 sürümünde AMD Gaming Evolved diye bir uygulamayıda beraberinde yüklüyorsunuz.Bu uygulama BF4 gibi bir çok oyunda sizin yerinize ekran kartınız için en iyi optimizasyonu sağlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeonTrees
    AMD ekran kartı olanlar için en son çıkan 13.11 Beta9.2 sürümünde AMD Gaming Evolved diye bir uygulamayıda beraberinde yüklüyorsunuz.Bu uygulama BF4 gibi bir çok oyunda sizin yerinize ekran kartınız için en iyi optimizasyonu sağlıyor.

Aynısı Nvidia'da da var, bu yeni trend. Kullanıcıya kendileri bişeyler öneriyorlar.

Ancak kendi ayarlarını yapmak her zaman çok daha iyi sonuç verir. Önerilen ayarlar her zaman en optimum olmuyor. Hatta çoğunlukla senin ihtiyaçlarını gözeterek önerilen değil genel bir önerim olduğundan hiç bir zaman istediğin sonucu alamıyorsun. Mesela bana herşeyi ultra açmam öneriliyor bu tip yazılımlarca anacak Multiplayer oynarken yukarıdaki gibi ayarlayarak çok daha iyi performans elde ediyorum.

• NeonTrees kullanıcısına yanıt
    Hocam AMD yi bilmem ama nvidia en yüksek ayarlarla optimize ediyor pek kullanisli değil tavsiye etmem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aresmar kullanıcısına yanıt
    Çok güzel bir paylasim emeginize saglik saygilar

• quote:

Orijinalden alıntı: Renji-tr

Hocam AMD yi bilmem ama nvidia en yüksek ayarlarla optimize ediyor pek kullanisli değil tavsiye etmem

AMD nin ki de eh iste su anda ilk surum oldugu icin cogu oyunu desteklemiyor , sistemdeki oyununuzu bulmuyor felan daha cok eksigi var.

• Teşekkürler hocam çok faydalı bir konu olmuş.
  • Eline sağlık çok büyük emek var konuda belli teşekkürler.
  • Eline sağlık zaman ayırıp hazırlamışsın bir çok kişinin işine yarar.
  • Çok teşekkürler inceleme için..Sizin sistem bilşenleriniz nedir ?

Dediğiniz gibi resolution scale harika bir grafik lezzeti sunuyor ama bir o kadar ekran kartı kasıyor.

FOWu yukseltmek 27 inch monitorde yakından oturduğumu farzedersek ne kadar faydası olur bana.....Düşmanı daha önceden görebilirmiyim ?
  • Teşekkürler,

bende düşmanı ayırt etmekte zorlanıyorum. Ultra 'da bütün ayarlar. Ayarları deneyeceğim
  • Mükemmel bir rehber olmuş.
    Ben de bir vakit bulursam tüm silah eklentilerini ve silahlara takılmış biçimlerini resimlerle eklemek istiyorum. Bakalım artık...

Bir de commander rehberi hazırlarsan süper olur hocam. Evac nedir, cruise füzesine nasıl karşı konulur bilmek gerek :)
  • Emeğine sağlık abi çok güzel bir çalışma olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chaos7

Mükemmel bir rehber olmuş.
    Ben de bir vakit bulursam tüm silah eklentilerini ve silahlara takılmış biçimlerini resimlerle eklemek istiyorum. Bakalım artık...

Bir de commander rehberi hazırlarsan süper olur hocam. Evac nedir, cruise füzesine nasıl karşı konulur bilmek gerek :)

ben bilmiyorum mesela onları, nerden öğrenebilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ellerine emeğine sağlık.on numara beş yıldız anlatımyararlı bir rehber.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NecroCyber-777

Çok teşekkürler inceleme için..Sizin sistem bilşenleriniz nedir ?

Dediğiniz gibi resolution scale harika bir grafik lezzeti sunuyor ama bir o kadar ekran kartı kasıyor.

FOWu yukseltmek 27 inch monitorde yakından oturduğumu farzedersek ne kadar faydası olur bana.....Düşmanı daha önceden görebilirmiyim ?

Fow u (eğer yakından bakıyorsanız ekrana) yükseltmek iyidir 90 deneyin mesela. Çok yükseltirseniz gözünüzü yorabilir. Tamamen size kalmış denemeniz gerekiyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.