Şimdi Ara

BATTLEFIELD 4 (DH ANA KONU) XBOX ONE >>> 60 FPS 64 PLAYER ! (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
679
Cevap
6
Favori
25.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu oyunun premiumu alınır mı sizce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düzenli Her aksam 3-4 Saat BF4 Oynamaya başladım varmı berbaer oynamak isteyen
  • Ps3 teki levelimi xbox one a aktarabilir miyim

• Mümkün değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar sabah, aksam cogunlukla bfdeyim arkadaslarin dedigi gibi bir squad kurabiliriz, kurduysaniz da bende gelebilirim oyuna.

Gt: TheArmy32

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheArmy32 -- 21 Temmuz 2015; 6:35:48 >
  • y aarkadaşlar premium haritalar hep boş hiç kimse oynamıyor mu backward olayı olmasa çekilmez bu alet
  • Ps3 den sbox one a gectim oyun cok hızlı geliyor ve adam vuramıyorum silah cok tepiyor tavsiye verebilecek var mı

• Silahın çok tepmesinden şikayetçiysen ateş ederken sağ analoğu biraz aşağıya çekebilirsin ya da tap fire ( bas çek ) yapabilirsin. Bütün silahların atış tepkimesi birbirinden farklı, angled grip ve muzzle break eklentileri ile silah tepmelerini azaltabilirsin fakat o eklentilerinde artısı olduğu gibi eksileri de bulunmakta.
  • WoW GOREFIEND kullanıcısına yanıt
    Tesekkürler

• Gamertag :UmutAksoy

akşamları giriyorum beyler ekleyin beraber oynayalım

1 aylık oyuncuyum cok iyi değilim
  • Bu oyun bir harika ekleyin proyum

• beyler xbox 360 da mutlipalyer oynamak için satın alabileceklerim arasında standart edition yok. nasıl oluyor anlamadım. ek paketler var. premium edition var. ama onlarda standart olmadan çalışmıyor sanırım? multiplayer oynamak için ne satın almam gerek?
  • Multiplayer icin tek sart goldunuzun olmasi o varsa her turlu girebilirsiniz, herhangi bir sey almaniza gerek yok oyunun kendisinden baska. Premiumda ek haritalar oluyor zorunlu bir sey de degil ister alirsiniz ister almazsiniz. Premium, oyunu satin almadan calismaz bunu da soyleyeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheArmy32

Multiplayer icin tek sart goldunuzun olmasi o varsa her turlu girebilirsiniz, herhangi bir sey almaniza gerek yok oyunun kendisinden baska. Premiumda ek haritalar oluyor zorunlu bir sey de degil ister alirsiniz ister almazsiniz. Premium, oyunu satin almadan calismaz bunu da soyleyeyim.

Hocam teknosada var oyun. Ondan satın almam yeterli mi? Dijital olarak satın alınamıyor sanırım.
  • Kutulu almak icin ordan alabilirsiniz. Dijital olarak da satiliyor girin Xbox Markete arama kismina Battlefield 4 yazin cikar.

• O değilge ps konusu 1000 sayfadan fazla burasi niye oyle az (31 sayfa^^)??NOT:PS4 OYUNCU SUYUM

• quote:

Orijinalden alıntı: wesker005

O değilge ps konusu 1000 sayfadan fazla burasi niye oyle az (31 sayfa^^)??NOT:PS4 OYUNCU SUYUM

Ps kullanıcısı çok fazla onunla alakalı, xbox bölümü ölü birkaç kişi ayakta tutuyor. Xbox 360 zamanı efsaneydi buralar.
  • uzun uğraşlar sonucu henüz yeni başladım. var mı turk serverı
  • Ea access te butun ucretsiz haritalar mevcut mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Tha Alumni

Ea access te butun ucretsiz haritalar mevcut mu?

Premium haritalardan Naval strike ücretsiz diğer normal haritalar zaten var

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.