Şimdi Ara

Battlefield 4 Beta DirectX hatası alanlar için çözüm...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
4.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bu hata hem AMD hemde nVidia kartlarda aynı şekilde olabiliyor, nedeni ya DirectX kurulumu ya da config dosyalarında.

Battlefield 4 Beta DirectX hatası alanlar için çözüm...

eğer resimdeki gibi bir DirectX hatası alıyorsanız, ki bende aniden başladı, DirectX güncelleme tek başına sorunu çözemeyebiliyor.

bunun yanı sıra "c:\Users\kullanıcı adı\Documents\Battlefield 4 Beta\settings\" içindeki tüm dosyaları silmek sorunu çözüyor.

bu arada yeni ortaya çıkan "BF4 config (settings) editor" tarzı programları kullanmanızı tavsiye etmiyorum, dosyalara zarar verebiliyorlar.

iyi oyunlar herkese.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahafiec -- 10 Ekim 2013; 8:30:15 >

• bende yaklaşık 3-4 gün önce aynı yöntemle sorunumu çözmüştüm.paylaşım için teşekkürler
  • Hocam bende loading ekranında donup kalıyor directx ile bir alakası yok sanırsam benim sorun içinde bir çözüm var mıdır acaba??? cevablarınızı bekliyorum....
  • o hata hakkında da epey okudum hocam ama kesin çözüm yok gibi henüz, bazılarında sürücü güncelleme işe yaramış.
    bende o hata henüz olmadı.
  • sahafiec kullanıcısına yanıt
    Çak formatı. Kur 8.1'i. Yükle beta ekran kartı driverını sonra gel teşekkür et

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar oyun açılmıyor update 1 i yaptım
    ati ekran kartını 12.6 dan 13.9 a güncelle dedi güncelledim
    şimdi oyun açılmadan directx hatası veriyor
    core 2 duo p8700
    4gb ram
    ati mobility radeon hd 4650
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatlax67

arkadaşlar oyun açılmıyor update 1 i yaptım
    core 2 duo p8700
    4gb ram

windows 7 uyumluluk modunda aç
  • quote:

Orijinalden alıntı: B4D

quote:

Orijinalden alıntı: chatlax67

arkadaşlar oyun açılmıyor update 1 i yaptım
    core 2 duo p8700
    4gb ram

windows 7 uyumluluk modunda aç

Ne yaparsam yapayım yok. Bu da yeni çözüm olmuyor hocam. Ben Digital Deluxe + Premium aldım. Betayı oynayamadım. Hala oyunun tadına varamadım !
  • quote:

Orijinalden alıntı: Archelot

Çak formatı. Kur 8.1'i. Yükle beta ekran kartı driverını sonra gel teşekkür et

teşekkürler.
    konuyu neden açtığımı ve sorunun çözümü de paylaştığımı okursan bir daha teşekkür ederim.
  • beyler biraz konuyo hortlattım ama kusura bakmayın 2014 de bunun için çok uğraştım yapamadım 2 sene oynamdaım şimdi canım çekti hala aynı 2 senede ekran kartı felan değiştirdim win 7 den 8.1 yaptım hala aynı bi cevap veribe sevaba girersiniz ekran kartım hd 7750 işlemci athlon 2 x2 250 3 ghz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.