Şimdi Ara

Battlefield 4 benchmark (Pcgameshardware.de - Guru3D - Techspot) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
4
Favori
3.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Emre trollük yapma aynı mhzda iken test yapılır bilmesen hiç cevap yazmazdım.Karşına alırsın 1362 mhz 290x onu geçersen ne ala gidip stock 290x i 1360mhz işlemci 1800mhz ramle geçtim demek benchmark yapan alan birine yakışmaz.Bende 7970 cf ile tek 780 i tokat manyağı yaparım bu 7970 in 780 den iyi olduğunumu gösterir ? Tabiki hayır burası bilgi edinme paylaşma yeri at koşusu değil.Çok istiyosan yollarsın konyadan kartı bana su soğutmayı takarım öyle bakarız sonuçlara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H.E.B Sup -- 31 Ekim 2013; 18:17:02 >
  • Most benches show that the 290x at 1100mhz equals a 780 at 1300-1350mhz.

http://www.overclock.net/t/1436497/official-amd-r9-290x-290-owners-club/1040

dahada muhabettini yapmayalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: EMRES754

Most benches show that the 290x at 1100mhz equals a 780 at 1300-1350mhz.

BMW burdaysa okusun= 1100 hızındaki 290X ,1300-1350 hızlarındaki 780 e eş değer demiş. kısaca 290x ezmiş geçmiş. hele 1300 de 290x olsa demekki sli 780 anca yetişecek

burdan bmw ye geçmiş olsun çöp bi ekran kartın var gtx 780 = ÇÖP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HDGAMER -- 31 Ekim 2013; 18:21:06 >

• Bu senede rahatım ,

7970 GHZ Crossfire akar , alem bakar ^^
  • quote:

Emre trollük yapma aynı mhzda iken test yapılır bilmesen hiç cevap yazmazdım.Karşına alırsın 1362 mhz 290x onu geçersen ne ala gidip stock 290x i 1360mhz işlemci 1800mhz ramle geçtim demek benchmark yapan alan birine yakışmaz.Bende 7970 cf ile tek 780 i tokat manyağı yaparım bu 7970 in 780 den iyi olduğunumu gösterir ? Tabiki hayır burası bilgi edinme paylaşma yeri at koşusu değil.Çok istiyosan yollarsın konyadan kartı bana su soğutmayı takarım öyle bakarız sonuçlara

troll falan bunlar boş laflar kardeşim, aynı hızda test diye birşey olamaz bu saçmalık olur, elma ile armutu aynı boya getir yarıştır diyorsun, ne alaka? farklı gpu farklı mimari farklı veri yolu tamamen saçmalık ve bu tip şeyleri hala destekliyorsan sana diyecek birşey yok,

karşına alırsın o hızdaki 290x i diyonda hadi bana o hızda ln2 siz çalışabilecek bir 290x göster, mış la miş le olmaz bu işler var mı yok mu ? yoksa konuşmayacaksın...

7970 hiçbir zaman 780 den iyi olamaz anca cf yaparsan yetişebilirsin... oda tüm testlerde değil , tokat manyağı yapman hayalden öte gitmez...

ben kartı sana neden yollayayım ki zaten bende sıvı soğutmanın kralı var.

• quote:

bunlara he deyip geçiyorum neden mi ?

İCRAAT = N/A
  • quote:

Orijinalden alıntı: HDGAMER

quote:

BMW burdaysa okusun= 1100 hızındaki 290X ,1300-1350 hızlarındaki 780 e eş değer demiş. kısaca 290x ezmiş geçmiş. hele 1300 de 290x olsa demekki sli 780 anca yetişecek

burdan bmw ye geçmiş olsun çöp bi ekran kartın var gtx 780 = ÇÖP

sende ortalıkta çok dolanma...

• Bizim 7870xt tam çöp olmuş :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.M.W

quote:

Emre trollük yapma aynı mhzda iken test yapılır bilmesen hiç cevap yazmazdım.Karşına alırsın 1362 mhz 290x onu geçersen ne ala gidip stock 290x i 1360mhz işlemci 1800mhz ramle geçtim demek benchmark yapan alan birine yakışmaz.Bende 7970 cf ile tek 780 i tokat manyağı yaparım bu 7970 in 780 den iyi olduğunumu gösterir ? Tabiki hayır burası bilgi edinme paylaşma yeri at koşusu değil.Çok istiyosan yollarsın konyadan kartı bana su soğutmayı takarım öyle bakarız sonuçlara

troll falan bunlar boş laflar kardeşim, aynı hızda test diye birşey olamaz bu saçmalık olur, elma ile armutu aynı boya getir yarıştır diyorsun, ne alaka? farklı gpu farklı mimari farklı veri yolu tamamen saçmalık ve bu tip şeyleri hala destekliyorsan sana diyecek birşey yok,

karşına alırsın o hızdaki 290x i diyonda hadi bana o hızda ln2 siz çalışabilecek bir 290x göster, mış la miş le olmaz bu işler var mı yok mu ? yoksa konuşmayacaksın...

7970 hiçbir zaman 780 den iyi olamaz anca cf yaparsan yetişebilirsin... oda tüm testlerde değil , tokat manyağı yapman hayalden öte gitmez...

Emrecim sen daha bilgisayarcılık yapmadan 1500 euro ya isveçten vapochill ls getirttim kendimde buzdolabı kompresöründen soğutucu yaptım.Kart lehimleme pinleri düzeltme felan demiyorum.O yüzden benim bilgimi lütfen sınama.Eğer senin dediğin gibi bi durum olsaydı tomstan tpuya guru3d den donanimhabere herkes senin 1360mhz lık kartını testlere koyar öyle yorum yapardı.Stockta alınıp öyle yapılır.Şunu dersen anlarım benim kartım o.c ile bu kartları geçer o zaman kabul ama su soğutma bloklu kartı referans kartla karşılaştırman olmaz.İstiyosan gidelim ne kadar usta diyebilceğin birileri varsa soralım.Ben gidip brandybuck(koray kuşçu) ve hey(recep usta) yı çağırayım soralım benim dediğim mi senin dediğinmi

Ekstradan 2005-2010 arası konyada kaldım.2005-2008 arası yapıcıda harçlığımı çıkarmak için bilgisayarcıda da çalıştım.Yani konyayıda konyalıyıda çok iyi tanırım Selçuk ün. gıda mühendisliği 2010 mezunuyum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H.E.B Sup -- 31 Ekim 2013; 19:32:22 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: B.M.W

quote:

Emrecim sen daha bilgisayarcılık yapmadan 1500 euro ya isveçten vapochill ls getirttim kendimde buzdolabı kompresöründen soğutucu yaptım.Kart lehimleme pinleri düzeltme felan demiyorum.O yüzden benim bilgimi lütfen sınama.Eğer senin dediğin gibi bi durum olsaydı tomstan tpuya guru3d den donanimhabere herkes senin 1360mhz lık kartını testlere koyar öyle yorum yapardı.Stockta alınıp öyle yapılır.Şunu dersen anlarım benim kartım o.c ile bu kartları geçer o zaman kabul ama su soğutma bloklu kartı referans kartla karşılaştırman olmaz.İstiyosan gidelim ne kadar usta diyebilceğin birileri varsa soralım.Ben gidip brandybuck(koray kuşçu) ve hey(recep usta) yı çağırayım soralım benim dediğim mi senin dediğinmi

lehimlemede birşey yok kardeşim bugün bir teknik lise mezunuda yapıyor o işi önemli olan quide olmadan karta hw mod yapmakta...

tecrübe yaşla değil yaşamakla kazanılıyor...

• Önceki msjın altını okursan dediğinin örneğini memleketinde yaptım
  • arkadaş tek bir oyunlamı kartların performansı ölçülüyor.bf4 te belliki amd önde(okadar parayı boşunamı verdiler.)başka oyunda nvidia öne çıkar neyin kavgası bu anlamış değilim
    hele biri 780 çöp demiş çöpte bulsa sevincinden havaya uçar
  • Fanatiklik veya fanatizm, Yüksek sempati ve sevginin bir marka, kurum ya da topluma mal olmuş birey üzerinde yoğunlaşmasına denir. Bu duyguyu yaşayan insanlara fanatik adlı verilmektedir. Aşırı fanatik insanlar, çevresindeki doğru değerleri görmemekte, bunun yerine sadece kendi bildiği şekilde hareket etmektedir. Kimi kesimlerce hoş karşılanmayan fanatiklik, buna karşılık çoğu zaman da desteklenmektedir. Türkiye'de fanatiklik; daha yoğun olarak spor ve siyaset alanında gözlemlenmektedir. Ancak bu saldırganlığa dönüşen ve çevresindeki değerleri görmekten yoksun olmak durumuna ise holiganizm denir. Fanatizm bir sevgi eylemi, holiganizm ise aşırı fanatizmin yarattığı saldırganlık boyutudur.

http://tr.wikipedia.org/wiki/Fanatiklik

• İnceleme yazılarında testlerde şahıs versus şahıs atışmalarının en büyük karşıtı olan ben işin içine girdim.Değerli forumdaşlarımdan özür diliyorum kusuruma bakmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: F.@.T.İ.H

Battlefield 4 benchmark (Pcgameshardware.de - Guru3D - Techspot)

Sandalyeden düştüm hocam

• olayı fanatizm ile özetlemişsin
    3DMark’s FireStrike 290x 780 den azdaha iyi sonuç almış
    Unigine Heaven 4.0 benchmark 780 290x e göre biraz daha iyi
    oyun testlerinde genel olarak 290x biraz önde 780 e göre
    şimdi 780 ti hamlesi nvidiadan gelmeside bunun için 290x ile skorları eşitlemek yada geçmek herneyse
    benim anladığım bu.Ama kalkıpta 780 çöp yok ben onu yerim yok o seni yer el insaf bu kartların hepsi zaten üst seviye gurubunda
    millet bulmuş bunuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: brsaltnc

olayı fanatizm ile özetlemişsin
    3DMark’s FireStrike 290x 780 den azdaha iyi sonuç almış
    Unigine Heaven 4.0 benchmark 780 290x e göre biraz daha iyi
    oyun testlerinde genel olarak 290x biraz önde 780 e göre
    şimdi 780 ti hamlesi nvidiadan gelmeside bunun için 290x ile skorları eşitlemek yada geçmek herneyse
    benim anladığım bu.Ama kalkıpta 780 çöp yok ben onu yerim yok o seni yer el insaf bu kartların hepsi zaten üst seviye gurubunda
    millet bulmuş bunuyor

780 kartına çöp demek donanım dünyasından bi haber olmayı gerektirir.Forumda bazı arkadaşların anlamadığı yada anlayıp içine yediremediği gerçekler vardır.Hep böyledir hep böyle olucaktır.Bunu kimse alınmasın bilerek isteyerek kötüleme yapanlar kendilerini çok iyi biliyolar.

Bu ikilieme düşme karakterdeki fanatiklik olgusunda kaynaklanır.Ekran kartı olarak düşünmeyin.

Ben burda oturuyorum sen şu mahallede
    Ben şu araba sen şu araba
    Benim babam x senin baban y
    Benim şehrim şu senin şehrin bu
    Takımım bu takımın şu
    yaptığın bu yapacağın bu
    okulum şu okulun bu
    telefonun şu seninki bu
    daha binlerce sıralarım

bu niye kaynaklanıyor bastırılmış kişilik bozukluğu yüzünden.gata (gülhane askeri tıp ankara) bi kurmay albay psikiyatr komutanım bana anlattı bu işi.Tamamen bastırılmış kendini ifade edemeyen kişilerin başvurusudur dedi.Bu şahısın 10 a yakında kitabı var insan psikolojisi üstüne.Cebimdeki paraya bakarım en iyisini alırım savunmam.Zamanında 9000 lira harcadım tek alışta şimdiki aklım olsaydı 900 den fazla vermezdim.Fanatismin bizi yenmesine izin vermemeliyiz karşı tarafın oluşmasında büyük faktörde fanatizmdir

Bide şu özellikle 2.eldeki konu baltalayan arkadaşlar içten slmlarımı yolluyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H.E.B Sup -- 31 Ekim 2013; 20:07:51 >

• insanoğlu tarafgirdir bunun önüne geçemeyiz ya bir taraftadır ya öbür tarafta bu tamam ama bunu fanatizme döndürmeden vuslat dediğimiz orta yolu bulmak lazım.misal kıskançlığı ele alalım çok olursa evliliklerin bitmesine az olursada deyyusluğa kadar götürür.bizden istenen 2 taraftanda aşırıya kaçmadan vuslatı ortayolu yakalamak ne çok kıskançlık et nede az ortasını bulmak lazım
  • quote:

arkadaş tek bir oyunlamı kartların performansı ölçülüyor.bf4 te belliki amd önde(okadar parayı boşunamı verdiler.)başka oyunda nvidia öne çıkar neyin kavgası bu anlamış değilim
    hele biri 780 çöp demiş çöpte bulsa sevincinden havaya uçar

• quote:

insanoğlu tarafgirdir bunun önüne geçemeyiz ya bir taraftadır ya öbür tarafta bu tamam ama bunu fanatizme döndürmeden vuslat dediğimiz orta yolu bulmak lazım.misal kıskançlığı ele alalım çok olursa evliliklerin bitmesine az olursada deyyusluğa kadar götürür.bizden istenen 2 taraftanda aşırıya kaçmadan vuslatı ortayolu yakalamak ne çok kıskançlık et nede az ortasını bulmak lazım

çOk güzel açıklamışsın tşk ediyorum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.