Şimdi Ara

Battlefield 4 benchmark (Pcgameshardware.de - Guru3D - Techspot) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
4
Favori
3.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AMD'ciler siz o tablolara inanmaya devam edin.
  • Bende anlamıyorum artık hangi test sitesine güvenilmesi gereltiğini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurunc

Extreme bir sisteme sahipsin ! Bir adet 290X bulabilsen de kartları aynı sistem üzerinde karşılaştırsan çok daha sağlıklı olur bence

290x var ama kullanmak icin degil satmak icin getirdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurunc

Vay be 7850'ye bak yakmış gene ortalığı
    Ne 580'ler Ne 660ti'ler sollamış

Aynen öyle dediğiniz gibi ama oyun AMD destekli 40 yılın başında AMD destekli oyun çıkıyor bazı arkadaşlar bunu anlamamakta ısrar ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.M.W

quote:

Orijinalden alıntı: dogo argentino

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Father Torque

@pireee, çözünürlük değerleri eksik kalmış, linkte detaylı gösterilmiş ama senin paylaşımında hangi tablo hangi çözünürlüğe ait belli olmuyor.

@B.M.W, adam son derece bilinen bir sitenin resmi incelemesini paylaşmış. Sonuçları kötülemek için ne yapacağınızı şaşırdınız artık.

Ben kötülemedim sadece, 780 in karşısına çıkacak bir 290x sahibi bekliyorum gerçekleri göstermek için...

gerçekleri derken 290x i kullanmadan geçip geçileceğini nerden biliyorsunuz?

TPU nun genel oyun testlerine bakarsanız normal moddaki bir 290X ile 780 arasında %1 fark var haliyle bu tablolar pek inandırıcı değil.

TPUnun testleri ortalama fps baz aldigi, dolayisiyla nVidia kartlarinin arasira ucan, ama oyun deneyimine katkisi olmayan Max Fps'nin etkisiyle nVidia kartlari oldugundan daha iyi gorunuyor, 280x'in HardForum incelemesine bakin, orda 280x daha dusuk max ve ort. fps almasina ragmen daha akici oldugu belirtilmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: scutaro

AMD'ciler siz o tablolara inanmaya devam edin.

oo kavgada hatta savaşta bile söylenmeyecek laflar..
  • srabonn S kullanıcısına yanıt
    Evet artık oyunlar AMD destekli olacak çoğunlukla, konsolda AMD hakimiyeti başlayınca nerdeyse bütün oyunlar AMD destekli olacak ve bu biz AMD kart kullananlar için çok iyi bir şey.
    Daha geçen sene burada bazı arkadaşlarla tartışmıştık, 7850 ile 560ti'yi kıyaslıyorlardı, 2gb ram'e gerek yok diyorlardı ! AMD sürücü çıkarmaz kartlar elinizde patlar diyorlardı !
    Şimdi o gtx5xx serisinin esamesi okunmuyor, hele 560ti'yi listeye bile sokmuyorlar.
  • O nasıl bir 7850'miş öyle GTX580'i sollamış.
  • O değilde bu fps değerleri nedir be arkadaş battlefield 3 ile arasında nerdeyse hiç grafik farkı yok ama %50-60 fps düşüşü var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schmerzhaft -- 31 Ekim 2013; 14:45:08 >
  • 290x neler yapmış öyle
    bu arada beta7 ve 331.65 driverları kullanılmış burası önemli yani son driverlar kullanılmış(beta 8 hariç)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defaulticus -- 31 Ekim 2013; 15:02:19 >
  • arkadaşlar şimdi 4770k + gtx 760 ile ben bu oyunu akıcı oynayabilirmiyim oynuyamazmıyım bana bunu söyleyin
  • Amd çok iyi bir performans vermiş.(Ekran kartında.)

Nvidia'dan sürücü bekliyorum.
  • Testlerde "gtx 260 emreonal edition" neden yok ?!

• Statistik S kullanıcısına yanıt
    Sahi, ben de 5770 "MCK Edition"ı göremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Father Torque

Sahi, ben de 5770 "MCK Edition"ı göremedim

Gtx 260 5770i gecmis, ama her iki kartin da zamanina gore performansi fena degildi bence :D

BF3teki nVidia , BF4'teki de AMD destegi oyunu ne hale getirmis, gtx 580 17 fps !!!!! Muahahaha

Edit: 28 fps almis pardon , cok da farketti sank :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Statistik -- 31 Ekim 2013; 16:43:29 >

• quote:

quote:

hocam ben tablodan bahsetmiyorum, gerçekleri göstericem diyorsunuz da kullanmadığınız kartın, inanmadığınız sonuçların olduğu bu durumda geçilip geçeceğini nerden biliyorsunuz?

290x in ve 780 in ne olduğu ortada yani bu göreceli bir durum değil ve şuan kullandığım 780 nin ne seviyede olduğuda belli , görünen köy klavuz istemez yani.

bana 780 in 10 testte 7 sini geçtiği bi test versene ? bu dünyada herkes yalancı bi sen biliyosun dimi ? her baktığım sitede 10 siteye baktıysam 7 sinde 290x önde. çoluk çocukla uğraşıyoruz dostum yaşın kaç ? bmw lamborghiniden iyi de dersin sen şimdi ;) kısaca gtx 780 alarak kazıklandın o ekran kartı çöp dostum bundan sonra çıkacak oyunlar için geçmiş olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HDGAMER -- 31 Ekim 2013; 17:30:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: HDGAMER

quote:

quote:

hocam ben tablodan bahsetmiyorum, gerçekleri göstericem diyorsunuz da kullanmadığınız kartın, inanmadığınız sonuçların olduğu bu durumda geçilip geçeceğini nerden biliyorsunuz?

290x in ve 780 in ne olduğu ortada yani bu göreceli bir durum değil ve şuan kullandığım 780 nin ne seviyede olduğuda belli , görünen köy klavuz istemez yani.

bana 780 in 10 testte 7 sini geçtiği bi test versene ? bu dünyada herkes yalancı bi sen biliyosun dimi ? her baktığım sitede 10 siteye baktıysam 7 sinde 290x önde. çoluk çocukla uğraşıyoruz dostum yaşın kaç ? bmw lamborghiniden iyi de dersin sen şimdi ;) kısaca gtx 780 alarak kazıklandın o ekran kartı çöp dostum bundan sonra çıkacak oyunlar için geçmiş olsun

sen 290x alıp karşıma gelde kimin kazıklandığını sana göstereyim...

TPU ya bak gerçekleri görürsün...

• 290x 780den daha iyi olduğuna göre ki dünyanın sayılı benchmark siteleri ve donanım siteleri kabul etmiştir ; 290x in 780 den iyi olması sorun değil.Çünkü kart daha iyi bi kart.

1920 tablosundaki 7970cf benim başka bi konuda verdiğim değerlerlede örtüşüyor.r290x in önde olmasında herhangi bi şaşılacak durum kesinlikle yok
  • tıtan ne olmus oyle ya r9 290x karsısında gul gul oldum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HDGAMER

quote:

quote:

sen 290x alıp karşıma gelde kimin kazıklandığını sana göstereyim...

TPU ya bak gerçekleri görürsün...

cevap veremiyosun bile sorduklarıma.. geçmiş olsun tekrardan tpu herşey değildir daha bunu bilmiyosun bence az daha kendine geliştir rezil konumlara düşme..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.