Şimdi Ara

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
40.248
Cevap
166
Favori
1.115.322
Tıklama
Giriş
    1036 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Jerky

quote:

Orijinalden alıntı: yigitovski

Arkadaşlar FX 6300 işlemci , HD 7870XT , 8 GB RAM ile Multiplayerda FPS düşmeleri yaşıyorum.Singleplayerde en ufak sıkıntı yok 50-60 FPS arası geziyor ancak Multiplayerda low'da bile 30 FPS ye düştüğü oluyor.
    Çözüm nedir bilen var mı ?
    W7 kullanıyorum ve Catalyst son driverlar yüklü.

Bende de sizinle aynı sorun var. Dün buraya mesaj attıktan sonra Battlelog forumdan biraz araştırdım, bu sorunu yaşayan yüzlerce insan var. Hatta birisi 7990 ile medium ayarlarda bile oynayamıyorum yazmış. Maalesef net bir çözümü yok. Herkes W8.1 en iyi çözüm diyor ama kesin değilmiş maalesef. Tek çare beklemek sanıyorum.

hiç birşey kesin çözüm değil ben 7850 de çatır çatır oynuyorum hemide ultra ayarlarda 1080p işlemcim fx 8150 8gb rap bu sorunları siz yaşıyorsunuzda biz nie yaşamıyoruz diye sorası geliyor insanın

• Binbaşı
    1036 Mesaj
    quote:

http://www.youtube.com/watch?v=dbTwu6G6Fps&list=PLumWcUQUlfZw1IwZenyAJSXiHaQ9-gVv1&index=14

locker oynaması en basit harita ve yaptığı bir şey yok ortalam bir oyuncu yapabilir ama sniperli eleman değişikmiş yada ben hiç sniper oynmadımda bana ole gelioda olabilir :D
    |
    |

• Binbaşı
    1036 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: blackenedd

Beyler top 5inizdeki stabilite orani yüksek olan silahlari yazarmisiniz? Ve sekmeyi onlemek icin kullandiginiz ekipmanlardan yazarsani sevinirim :)

sekmeden çok dağıtmasını önlemeye çalışman daha mantıklı olur
    assaultta sar 21 aek 971 ace 23 qbz 95 1 m416
    engineer mp7 p90 js2 pdw r
    support qbb 95 1 rpk 12 pecheneg
    recon srr61
    carbian aku 12 ace 21cqb type 95b 1
    dmr hiç kullanamdım
    shotgun olarakda saiga ve uts
    bun benim sıralamam :)
    ekipmanlara gelince yerine göre dğişir locek ve zavod ve dawnbreaker gibi kapalı maplerde yada tdm modlarında susturucu kullanmayı tercih ederim ve seri silah kullanırım bunun içinde accuracy yuksek olmalı ki mermi sağa sola çok saçmadan direk attığım yere gitsin
    zaten rakiple aramda mesafe varsa mermileri 3 er 3 er sıkmaya özen gösteririm böylece tepmeyide önlemiş olurum yanlışım varsa düzeltilsin :)
    |
    |

• Binbaşı
    1661 Mesaj

Bende dmr merak saldım. Baktım scar-h dan uzun-orta mesafe iş çıkmadı. Bende scar-h sv açmak için uğraşıyorum. İnşallah istediğim gibi olur. Supressor ile kullanmayı düşünüyorum
    |
    |
    Bahsedilenler: guneyayhan
    Support ta Rpk12 ile oynuyorum gayet güzel silah. Fakat nedense bir türlü puan yazılmıyor oyun sonunda. Bu nedendir?
    Intel i7 4790K 4.0 Ghz | Gigabyte G.1 Sniper Z97 | Powercolor TurboDuo R9 280X | Corsair Vengeance 2*4 8GB DDR3 2133 MHZ CL11 | Seagate SV35.5 2TB ST2000VX000 - 2TB ST32000542AS | COOLER MASTER HAF 912 ADVANCE | High Power Absolute Power 650W Thermaltake Contac 29 | ViewSonic VX2336 23.6 IPS | Creative Audigy SE
    Battlelog: BlackBirdZK
  • Yarbay
    2674 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zafercap

Support ta Rpk12 ile oynuyorum gayet güzel silah. Fakat nedense bir türlü puan yazılmıyor oyun sonunda. Bu nedendir?

Lmg silahlarda cap reached yaziyordur oyleyse. Butun lmgleri actigin icin oyle yazar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Ubuntu 16.04 / Windows 10 SingleLanguage
    Huawei P9 Lite | Android 7.0 | Schecter Omen Extreme-6 | Bias fx
    American Collegiate Institute Izmir (ACI) '17
    Namideger BIO
  • Yarbay
    2674 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: biozalp

bende artık personal defense silahlarinda . cikip hic xp vermiyor, nedeni ne olabilir, division 1 oldum ondan mi acaba

Tum pdwleri unlock ettiginizdendir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: MirlivaVII

Sniper için şu adamı izleyin derim

dark oyunun ilk 3 en iyi reconlarındandır özellikle dragshotları meşhurdur =)

• Yarbay
    2021 Mesaj

Kesinlikle haklısın hocam Ama adamın kanalındaki abone sayısı çok az değeri bilinmiyor herhalde. İzlemesi çok zevkli adamı çok hızlı aim alıyor
    |
    |
    Ozbkn91 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: makik

Bende dmr merak saldım. Baktım scar-h dan uzun-orta mesafe iş çıkmadı. Bende scar-h sv açmak için uğraşıyorum. İnşallah istediğim gibi olur. Supressor ile kullanmayı düşünüyorum

Uzun mesafe için Supressor koyarsan bullet drop çok fazla olacağından verim alamazsın.Ayrıca Dmr seven çilesine katlanır .Sana uzun mesafe için sar-21 HB tavsiye ederim.

Orijinalden alıntı: guneyayhan

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yigitovski

Arkadaşlar FX 6300 işlemci , HD 7870XT , 8 GB RAM ile Multiplayerda FPS düşmeleri yaşıyorum.Singleplayerde en ufak sıkıntı yok 50-60 FPS arası geziyor ancak Multiplayerda low'da bile 30 FPS ye düştüğü oluyor.
    Çözüm nedir bilen var mı ?
    W7 kullanıyorum ve Catalyst son driverlar yüklü.

Bende de sizinle aynı sorun var. Dün buraya mesaj attıktan sonra Battlelog forumdan biraz araştırdım, bu sorunu yaşayan yüzlerce insan var. Hatta birisi 7990 ile medium ayarlarda bile oynayamıyorum yazmış. Maalesef net bir çözümü yok. Herkes W8.1 en iyi çözüm diyor ama kesin değilmiş maalesef. Tek çare beklemek sanıyorum.

hiç birşey kesin çözüm değil ben 7850 de çatır çatır oynuyorum hemide ultra ayarlarda 1080p işlemcim fx 8150 8gb rap bu sorunları siz yaşıyorsunuzda biz nie yaşamıyoruz diye sorası geliyor insanın

Biz de onu soruyoruz zaten!!! Biliyorsan yazarsın bilmiyorsan böyle boş boş mesajlara gerek yok. Sana çatır çatır oyunlar...

• Binbaşı
    1267 Mesaj
    [EAC] 7/24 HC serverında oynarken (Ki denk gelirsem girerim hep) az önce adamın biri bana sen wallhack kullanıyorsun , kapat şunu tarzı birşey dedi.Öyle birşey olmadığını söyledim ve admin ile almanca konuştular aralarında (Alman serverı) O bana wh diyen eleman en son danke dedi admine ve serverdan ban yedim.Daha bir gün önce de sürekli beraber oynadığım arkadaşım bir Polonya serverında aynı şekilde ban yedi.

Anlamıyorum bu insanları , karşında K/D'si yüksek biri görünce illa ki bir wh , hile damgası yapıştırıyorlar.
    |

Orijinalden alıntı: erdem3463

[EAC] 7/24 HC serverında oynarken (Ki denk gelirsem girerim hep) az önce adamın biri bana sen wallhack kullanıyorsun , kapat şunu tarzı birşey dedi.Öyle birşey olmadığını söyledim ve admin ile almanca konuştular aralarında (Alman serverı) O bana wh diyen eleman en son danke dedi admine ve serverdan ban yedim.Daha bir gün önce de sürekli beraber oynadığım arkadaşım bir Polonya serverında aynı şekilde ban yedi.

Anlamıyorum bu insanları , karşında K/D'si yüksek biri görünce illa ki bir wh , hile damgası yapıştırıyorlar.

adamların oyuna güveni sıfırlandı hileci ****ler ve dice+ea nın hileyi önleme yöntemleri yetersiz olunca... bu nedenle nerde bir iyi oynayan görseler anında ban+kick. Ne yalan söyliyim bende yiyorum yeterki azıcık serverda k/d oranım yüksek olmaya dursun.

• Binbaşı
    1267 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: manyetooo

quote:

Orijinalden alıntı: erdem3463

adamların oyuna güveni sıfırlandı hileci ****ler ve dice+ea nın hileyi önleme yöntemleri yetersiz olunca... bu nedenle nerde bir iyi oynayan görseler anında ban+kick. Ne yalan söyliyim bende yiyorum yeterki azıcık serverda k/d oranım yüksek olmaya dursun.

Aynen öyle hocam.Hani sürekli 3-4 üstü k/d ile oynayan birisi falan da değilim.Arada sırada işte denk geliyor.Onda da ban yiyoruz iyi mi

Hayır birde anlamadığım , serverın admini benle konuşmaya bile tenezzül etmedi.Ve bu kaç kere başımıza geldi , 1 değil 2 değil.Bir sor arkadaş , bir incele.Biri söylüyor diye pat diye ban atmak nedir.Allah bilir servera reportlatmışlardır birde bizi.Akşamlar 2-3 el oyun atalım diyoruz onun da içine ediyorlar işte böyle.
    |
    |

• Yarbay
    3228 Mesaj
    Arkadaşlar bilgisayarı formatlayacağım oyun kastığı için 64bit kurup oyunu oynamak istiyorum singel mod'da bir kaç bölüm geçtim şimdi formatta o bölümler gitmesin tekrar oynamak istemiyorum oyunun save dosyaları nerde bulunuyor acaba nasıl yedekleye bilirim ?
    Ryzen 7 1800X | ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO | ASUS ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti OC Edition | GSKILL Trident Z RGB Led 16GB (2x8) DDR4 3200MHz CL14 | KINGSTON 240gb Hyperx Savage SSD | WD Caviar Black 1 TB/7200 |
    NZXT Kraken x62 | PHANTEKS Eclipse P400S Tempered Glass | BenQ XL2430T 24" 144Hz | LOGITECH G502 & STEELSERIES Rival600 & Logitech G810 |
  • Yüzbaşı
    892 Mesaj

Battlelog'da yedekli olarak duruyor zaten hocam
    |
    |
    AnadoluEfes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: ozgurunal1

Eyvallah teşekkürler o zaman hiç kasmadan basayım formatı
    Ryzen 7 1800X | ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO | ASUS ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti OC Edition | GSKILL Trident Z RGB Led 16GB (2x8) DDR4 3200MHz CL14 | KINGSTON 240gb Hyperx Savage SSD | WD Caviar Black 1 TB/7200 |
    NZXT Kraken x62 | PHANTEKS Eclipse P400S Tempered Glass | BenQ XL2430T 24" 144Hz | LOGITECH G502 & STEELSERIES Rival600 & Logitech G810 |
  • Yüzbaşı
    892 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

quote:

Orijinalden alıntı: ozgurunal1

Eyvallah teşekkürler o zaman hiç kasmadan basayım formatı

Aynen hocam, zaten battlelog'da campaign'e girerken gösteriyor hangi bölümde kaldığınız. Hiç sorun yaşamadan kaldığınız yerden oynarsınız
    |
    |
Mobilya Takımları
üniversite
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.