Şimdi Ara

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU] (87. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.467
Cevap
149
Favori
1.193.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Single da sağlam gelecek bu sefer inşallah Single'ın iyiliğini Story belirleyecek gene tabi ama zaten önemlisi Multiplayer
  • ulan konuşma kısmını takıılmadan izledim oyuna geçince donmaya başladı
  • CANLI İZLİYORUM O BİNA YİNE YIKILDI AMA OYUNUN SONLARINDA DEĞİL ORTALARINDA
  • quote:

Orijinalden alıntı: |Eren|

quote:

Orijinalden alıntı: giyotin_1982

quote:

Orijinalden alıntı: AngelDust!

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AngelDust!

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Yafoo

quote:

ultrada oynıcam dersen ya gtx670 yada 7950 alcan.orta seyiyede oynarım dersen 7870 yada gtx660Ti yeter.

Benim bahsettiğim sistem laptoptu yalnız.Laptoplarda ekran kartı değiştirilemiyor diye biliyorum.

kim demiş değişmez diye?paraya kıydınmı öyle bi değişir ki

Mobile PCI Express Module(MXM) olması lazım laptopta,ayrıca eski ekran kartı ile yeni alacağın ekran kartının boyutları,voltajı vb. aynı olmak zorunda. bende gt630m var 35 watt , bunu gtx675m ile değiştirmek istesem ne kadar param da olsa imkansız çünkü gtx675m 100 watt civarı. Zaten fiyatları da 400$ falan,kısaca o iş zor(hatta imkansız).

imkansız diye bişey yok.para olduktan sonra gerisi gelir.onu demek istedim ben.arkadaşınki değişr yada değişmez onu bilemem ama laptoplarında gpu ları değiştirilmekte.

Laptop'ta teorik olarak dediğiniz gibi gpu değişir hocam ama keseye zarar,bi laptop kullanıcısı olarak yorumum oyun için masaüstü tercih edilmeli.

illaki oyun için masaüstü alınmalı.laptopum tek artısı mobil olması ve şarzlı olması.yoksa boş beleş icat yoksa bendede laptop var ama 5yıllık bişi , elektrikler gidince masaütsünü kapatıp laptopa geçiyorum film müzik face zart zurt yapıyorum yoksa başka hiç bi iişime yaramıyor.oyun oynamak içinde laptoplar var ama bf4 için alınacak laptop 5000TL ve seneye çöp 4000TL ye enaz 3 sene gidecek masaüstü toplar bakarsın dalgana yani 1000TL yide yersin manitanla vs.

+1 Al 1000 tl ye ultrabook taşı yanında eve gel oyun oyna

Bu arada şarz değil şarj

ben şarz demeyi seviyorum

• Beyler eli gördünüz mü
  • Ön siparişe ilk açıldığı zaman Premium expension pack hediye geliyordu bunun içine ilerde tüm çıkıcak dlc ler ücretsizmiydi değilmiydi belli değil şimdi ise Premium'u Chinese isimli bir pack ile değiştirmişler sanırım bf3 teki gibi tek bir dlc ücretsiz ve sonrası yine ücretli çıkacak bf3 te sp da uçak görevi sniper görevleri felan daha bir etkileyiciydi tamam oyunu iyileştirmişler gayet güzel ama şu Premium pack olayı felan çok saçma önce farklı koyup oyun çıkmadan tekrar degıstırmek Premium veriyor diye ümitlenip alıcaktım neyseki almamışım onun yerine chinese gelecekti sanırım.
    Alırsam şimdi sırf bf için

Sapphire HD 7870 XT 2 GB

4gb 1600 ram ve psu alıcağım ancak kararsızım Premium olayı çok saçma olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: VIPERBOLD

Ön siparişe ilk açıldığı zaman Premium expension pack hediye geliyordu bunun içine ilerde tüm çıkıcak dlc ler ücretsizmiydi değilmiydi belli değil şimdi ise Premium'u Chinese isimli bir pack ile değiştirmişler sanırım bf3 teki gibi tek bir dlc ücretsiz ve sonrası yine ücretli çıkacak bf3 te sp da uçak görevi sniper görevleri felan daha bir etkileyiciydi tamam oyunu iyileştirmişler gayet güzel ama şu Premium pack olayı felan çok saçma önce farklı koyup oyun çıkmadan tekrar degıstırmek Premium veriyor diye ümitlenip alıcaktım neyseki almamışım onun yerine chinese gelecekti sanırım.
    Alırsam şimdi sırf bf için

Sapphire HD 7870 XT 2 GB

4gb 1600 ram ve psu alıcağım ancak kararsızım Premium olayı çok saçma olmuş

Sabret hocam ea böyle işte gülü seven dikenine katlanır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |Eren| -- 11 Haziran 2013; 23:08:03 >

• dostum youtube daki yayından kaldırıldı diyor.yayındamısın şuan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serious Cat

Beyler eli gördünüz mü

gördük de anlamadık o ne sallayıp duruyordu bug lu bug lu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serious Cat

Beyler eli gördünüz mü

ben de birisine tamam işareti veriyo sandım baş parmak havada olunca dedim yeni bişeyler mi
  • çok sıkıcı
  • |Eren| kullanıcısına yanıt
    İnsan şüphede kalıyor hocam sonradan alırsam yine chinese için bile ekstra ücret vericeğim + premiumu beklesem bf3 e Premium 2 yılda geldi 2 yıl sonrada artık oyunu tamamen alırım ancak 2 yıl beklıyımmı :D
  • quote:

İnsan şüphede kalıyor hocam sonradan alırsam yine chinese için bile ekstra ücret vericeğim + premiumu beklesem bf3 e Premium 2 yılda geldi 2 yıl sonrada artık oyunu tamamen alırım ancak 2 yıl beklıyımmı :D

Bf3 ü 35 tl ye aldım daha sonra premiumu aldım 70 tl ye beklemenize gerek yok sadece netleşmeden ön sipariş yapmayın
  • GATIRCAN kullanıcısına yanıt
    Gerçekten sıkıcı 2 dakika izledim ama yok arkadaş para verip te alıcağım birşeye pek benzemiyor o el işaretleri felan nedir öyle sanki simlasyon oynuyoruz insanın dikkatini dağıtıyor gıcık oldum el işaretlerine. hiç beklediğim gibi değil bf4 bu sefer.
  • Verdiği 2. Single videosu ilk videonun aynısı mıydı yoksa hikayede aynı yerde farklı olaylar olacak demek için mi verdiler yoksa tamamen farklı mıydı? Kaçırdım orayı.
  • quote:

Gerçekten sıkıcı 2 dakika izledim ama yok arkadaş para verip te alıcağım birşeye pek benzemiyor o el işaretleri felan nedir öyle sanki simlasyon oynuyoruz insanın dikkatini dağıtıyor gıcık oldum el işaretlerine. hiç beklediğim gibi değil bf4 bu sefer.

o bug bilader oyun içi bi hata beta sürümlerinde olması normal oyun çıkıcağı zaman düzeltilir
  • |Eren| kullanıcısına yanıt
    Dijital olarak alınca indirmesi problem oluyor diye ttnet sağolsun kutulu almak zorundayım. malesef
  • quote:

Dijital olarak alınca indirmesi problem oluyor diye ttnet sağolsun kutulu almak zorundayım. malesef

Oyunu korsan al origin'in içine at sonra düzenliyor kendi aslında ama yaş iş biraz

Oyunlara o kadar para vermek kişiliğime aykırı
  • Biri anlatsin ya merak ettim ne su buglu el olayi?ss falan var mi?video koymayin telfondan oomuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız Chine Pack'in tam adı D&R'da China Rising Premium Digital Expansion Pack diye geçiyor...EA'den büyük çakallık bence bu China Rising'i görmesen Premium diye alırsın...şahsen hızlıca göz gezdirdiğimde Premium diye sanmıştım önce.
  • 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.