Şimdi Ara

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU] (525. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.467
Cevap
149
Favori
1.193.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 523524525526527
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sabah 9 da yeni sunucu yaması gelmiş.

quote:

WE WILL START ROLLING OUT NEW GAME SERVERS TO ADDRESS STABILITY ISSUES. THE DEPLOY WILL START AT 08:00 CET. WHILE SERVERS ARE UPDATED YOU MIGHT BE DISCONNECTED FROM YOUR CURRENT GAME.
  • dün araldan oyun geldi başlayalım artık :)
  • aresmar kullanıcısına yanıt
    hocam çökmeler bitti mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: elessar26

hocam çökmeler bitti mi?

Çökme çok nadir oluyor ama sunucular çöküyordu dün akşam olmadı mesela bana tesadüfmü bilmiyorum
    ama bugün yeni sunucu yaması gelmiş daha bakamadım.
  • dün oyun geldi cd li kurdum hemen mp girdim sonuçlar çok güzeldi medium da 40 fps altına düşmedi 1920x1080 (full hd) 1 saat 20 dakika boyunca mp oynadım bu saat arasında 3 farklı harita değiştirdim hiçbirinde sorun yaşamadım sadece ses sorunu var çatışma sesleri gidiyor 10 15 saniye sonra geri geliyor bf3 mp de göremediğim fps değerlerine bf4 mp de ulaştım üstelik işlemci gücünü %30 geri çekmiştim 40-50 fps medium full hd çok akıcı daha ne olsun :)

ısınma işlemci %30 düşük max: 75 derece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TR Maker -- 2 Kasım 2013; 10:22:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock69

quote:

Orijinalden alıntı: benjamin0ks

quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock69

quote:

Orijinalden alıntı: benjamin0ks

cd yi takıp product keyi girmek çok mu zor

hocam sen oyunu deneyebildin mi performans nasıl ?

benimde %92 bekliyoz

denemişsindir ben izlenimlerimi yazayım single player da high ayarlarda ve aa açık 40 fps genel ama çok frame yırtılıyor ani düşüşler çok fazla ki acayip kötü bir durum mediumda hafif rahat oynuyorum multiye daha girmedim girince onu da yazarım

5 dakka deneme fırsatım oldu. Normalde 50 gözüken ping üzerine tiklaninca yani servere seçtiğimde 120 130 a yükseliyo,yani kaçsa 70 80 atıyo ama oyunda 95 falan ki,bf 3 e göre 2 katı. Tr server değil bu arada. Onun dışında harita 3-4 dakkada yükleniyo. 2 kez öldüm nasi olduğunu anlamadan,menulerde bile takılma oluyo,fpsye akşam bakarım artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: HDGAMER

Battlefield 4 multiplayer oynarken motion blur açık mı kalıyo sizde arkadaşlar yoksa kapatıyo musunuz ?

kesinlikle kapat çok gereksiz bir grafik ayarı olmuş bence.. türkçeside hareket bulanıklığı demek..
  • quote:

Orijinalden alıntı: giyotin_1982

quote:

Orijinalden alıntı: Certhas

türkiye serverları bende gözükmüyor?

Server filtresine gir, altta Advanced a bas, Region bölümünde Custom'un yanındaki edit e bas, pencere açılacak Europa ya bas Türkiyeyi seç.

herkes onu yapıyor ama bendede olmuyor işte
  • chakal131 kullanıcısına yanıt
    Bende oluyor valla resimde ki yaparsanız olur

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU]

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faheka_ -- 2 Kasım 2013; 10:33:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Welcome To Jamrock

ses sorunu yasayan ben mıyım tek?bazen sadece arka planda konusan adamın sesini duyuyorum

Bende de aynı sorun oluyor ve squadda konuşanlarla alakası yok.
  • türk serverlarını bir türlü bulamıyorum. filterdan custom edit turkey seçiyorum diğer başka hiç bir ayarı seçmiyorum ama listede çıkmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VEGETTO

quote:

Orijinalden alıntı: HDGAMER

Battlefield 4 multiplayer oynarken motion blur açık mı kalıyo sizde arkadaşlar yoksa kapatıyo musunuz ?

kesinlikle kapat çok gereksiz bir grafik ayarı olmuş bence.. türkçeside hareket bulanıklığı demek..

Sen baktığın her yeri aynı netlikte mi görüyorsun ciğer? Motion blur gerçekçiliğin yegane unsurlarının başında gelir. Motion blur efektini kullanmayan adam gerçekçilik istemiyor demektir.

Ben oyunun performansını betaya göre baya iyi buldum. 7870 GHz edition, i7 860 3.4GHz, 10GB 1333MHz ram ile multide şu ana kadar hiç bir haritada 40'ın altına düşmedi. Single'da da ilk iki bölümü oynadım. Ortalama 40 civarında geziniyor; fakat volumetrik efektin olduğu yerler 20'lere kadar düşüyor.

• lcd led monitör kullanıcıları zaten ekrandan kaynaklı ghosting yaşıyoruz birde motion blura ne gerek var anlamadım.. hadi tüplü crt ekran kullansak neysede lcd led ekranlarda o ayarı açmak bana mantıklı gelmiyor...

@melkor23
  • Bu battlelog da teamspeak eklentisi olsa iyi olurdu. Haritaya girerken, ts ye tıklar onada girersin
  • Oyunun akıcılığında bir problem yok , dün gece ve bu sabah 1 saat kadar oynadım , ayarlar ultrada her şey açık , fps 58 - 80 arası gidip geliyor .

Bu arada fraps kurmanıza gerek yok , oyunun kendi fps ölçeri var .

Console ye girip : perfoverlay.drawfps 1 yazdığınızda meydana çıkıyor zaten .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trumpet -- 2 Kasım 2013; 11:07:28 >
  • trumpet kullanıcısına yanıt
  • performansın artması için yapılcabilecek bi işlem var mı şuan ani düşüşler yüzünden tat vermiyor.(multide niyeyse bu daha az)yalnız oyunun multiplayer optimizasyonu bana bf3 ten daha iyi gibi geldi :D
  • Arkadaşlar oyuna girdiğimde ilk 2 3 dakika gayet akıcı bir sekilde oyanrken , bir süre sonra acayip sekide kasıyor donmalar
    oluyor oyun oynanmaz hale geliyor . Sürücüleri güncelledim update yaptım ama hala aynı porblem devam ediyor . Bi çözümü varmı :(
  • Sherlock69 kullanıcısına yanıt
    Optimizasyon kesinlikle daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cato16

Optimizasyon kesinlikle daha iyi.

bir update ile ani düşüşler önlense çok iyi iş çıkarmışlar oynamayamam heralde diyordum çıkmadan önce
  • 
Sayfa: önceki 523524525526527
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.