Şimdi Ara

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU] (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.467
Cevap
149
Favori
1.193.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Suriyeyede uğrarlarmı acaba ? Azerbeycan savaşa girdiyse Türkiyede yüzde yüz girmiştir abi ... Türkiyeye uğrarlarsa mükemmel olur ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi llllxefsanexllll -- 27 Mart 2013; 14:10:56 >

• Bu videodan sonra hala gidip cod alanlar olacak mı bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sultanomar

quote:

Orijinalden alıntı: OtoburPirana

Meksikadan almaya çalıştım fakat izin vermedi. Ödeme onayı verilmedi diyor. Daha önce bu yöntemle bir kaç oyun aldım arkadaşlar aynı şekilde yapmama rağmen alamadım oyunu. Alabilen var ise nasıl yaptığına dair detaya girerse sevinirim.

bendede aynı olay vardı farklı proxy ler denerken birinden alabildim, 499mxn parasına aldım bu arada, yaklaşık 73TL oluyor premiumla beraber 73TL ye iyi denk geldi bence
    189.254.5.82 : 8080 olması lazım

187.185.71.90 8080
    Ben bu proxy ile aldım.

Ayrıca açıkçası benim için premium olmasa da çok önemli değil. Bu bf3 e göre Limited edition gibi olsa da onu da vatan dan 75TL ye almıştım aynı paraya geliyor yani. Cod gibi 2 katına çıkmıyor fiyat. Sıkıntı yok yani.

• ya kardeşim niye memleketimizi bu tür sıcak aksiyonlara bulaştırıyorsunuz ? bırakın teğet geçsin bu kriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: OneTreeHill

Modern savaşınız batsın emi.İkinci dünya savaşı oyunlarına hasret kaldık

Katılıyorum.2.dünya savaşdan bıkıldı diye modern savaş oyunları gelmişti ama ben yavaş yavaş 2.dünya savaşını özlemeye başladım.Bence Activison modern savaşı Bf'ye bırakıp 2.dünya savaşına dönüş yapsınlar.Battlefiled bu sefer Single işinde de odunu ağzına verecek Cod'un.Bari 2. dünya savaşı olsun en azından Cod'u övecek birşey buluruz.Aslında Dice'in 2.dünya savaşı yapmasını isterim ama Multiplayer'da sıkıntı olur.
  • daha ilk videoda 13. sayfaya ulaşılmış. bizim forum tam bf ci
  • La videodaki sondaki kız neyin nesi.. oyunda kadın askerlerdemi olacak yoksa :D online'da zevkli olur :D
  • 17 dakikalık video yayınlanmış ama tabi bizim beklediğimiz SP değil MP. Hatırlarsanız BF3 te böyleydi. Millet çok beğenmişti grafikler senaryo 10 numara olacak deniliyordu. Grafikler tamam ama senaryo 0 dı. Hemen galeyana gelmeyin.

Ve yine BF-COD karşılaştırmaları başlamış. Arkadaş neyin kavgasını veriyorsunuz anlamıyorum. İsteyen istediğini alır oynar. Ben ikisini de oynuyorum. Daha dün akşam arkadaşlarla cod 4 oynadık gayet güzel mp modları var. Zaten codun senaryosunun BF den kat kat iyi olduğunu biliyoruz. BF nin de multisinin coddan iyi olduğunu artık coşmanın alemi yok istediğini al oyna.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mucuklu Sucurta

La videodaki sondaki kız neyin nesi.. oyunda kadın askerlerdemi olacak yoksa :D online'da zevkli olur :D

Kadın askerler sp-mp oynanılabilir olmayacak.

• Şimdi bekle Haziran ayını , büyük ihtimal e3de ilk multiplayer videosu gösterilir

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Archangel™ -- 27 Mart 2013; 14:48:27 >
  • Bu oyun için yeni ekran kartına yatırım yapacağız galiba, muhtemelen yeni xbox ve ps4 içinde çıkacak en iyisi ikisinden birini alıp keyfimize bakmamız.
  • Bu oyunun ps3te oynamayı düşünen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanerdk

quote:

Orijinalden alıntı: OtoburPirana

187.185.71.90 8080
    Bu proxy ile aldım.

Hepimize hayırlı olsun

La autorización del pago falló. 

hocam bu uyarıdan bıktım artık, direk kredi kartı numaranızı filanmı yazarak aldınız

Yenih hesap,yeni kredi kartı ve yeni proxy dene.Bu hatayı tüm Origin sitelerinde göreceksin.
  • Friends dizisinden "joey tribbianı"

• Bunu multiye koymasınlar.

• delux u alamıyormuyuz ? 59 Euro olanı alabiliyorum ama 69 olanı alamıyorum neden ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyahbuz7

delux u alamıyormuyuz ? 59 Euro olanı alabiliyorum ama 69 olanı alamıyorum neden ?

Alabildiğini al bence hiç uğraşma diğeri ile. İçerikleri çok önemli değilse tabi. Zaten çoğu kişi alamıyor hep hata ile karşılaşıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deadman87

Friends dizisinden "joey tribbianı"

Ben de nereden tanıdık geliyor diyordum.

• MOH:WF'ı ön siparişle almış olanlar BF4 Digital Deluxe alamıyor. Çünkü zaten Beta erişime sahip olduğundan diye düşünüyorum.
  • battlefield 3 premium sahipleri betaya katılacak mı? beta tarihi hakkında bir bilgi veya söylenti var mı?
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.