Şimdi Ara

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU] (36. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.467
Cevap
149
Favori
1.193.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son videoyu izledinizmi? dibim düştü her zamanki gibi. Youtube linki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeg392 -- 27 Mart 2013; 13:30:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OtoburPirana

quote:

Orijinalden alıntı: Yafoo

quote:

187.185.71.90 8080
    Bu proxy ile aldım.

Hepimize hayırlı olsun

Meksika fiyatı ne kadar ?

75TL. Premium edition için bedava :D

Hocam o ip ile girince 699 dolar gözüküyor, sıkıntı olmasın sonra

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Frostmourne Hungers

quote:

Orijinalden alıntı: Ahmi524

Fiyatlar çok iyi.Hemen almak lazım.Bf4 premium'da veriyorlar .

Edit:Sanırım bugünde video gelecek öyle yazmıyor muydu?

Premium işinde emin misiniz ? Origin ' de Featured Today kısmında '' A premium expension pack'' yazıyor , yani premium paketin içinde olacak dlc lerden sadece birini veriyorlar , bf3 pre order a verdikleri back to karkand pack gibi. Ben bu şekilde anladım açıkçası.

Origin de ön sipariş için "A premium expansion pack" yazmıyor.

Yazı şu şekilde "BATTLEFIELD 4™ PREMIUM EXPANSION PACK" yazıyor direk fakat sizin dediğiniz de olasılıklar içerisinde.

Origin' e girince sol üstteki kısımdan tıklarsan görebilirsin , çıkan pencere bu şekilde.Çünkü BF3 premium edition ' da ''The Battlefield 3 Premium Edition delivers....Battlefield 3 Premium membership, which includes all five Battlefield 3 expansion packs''. Burda ise sadece tek bir expension pack den söz ediliyor.

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frostmourne Hungers -- 27 Mart 2013; 13:37:53 >

• BF3 DLC'sini BF4 diye satacaklar, tabi yersen...
  • beyler ne zaman alalım? Premıum edıtıon ı dırek preorderlayabılıyor muyuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "PREMIUM EXPANSION PACK" Pack farklı birşey mi acaba?

Ea bir falso yapar mı?

Pre-Order yapınca tüm DLCleri mi almış olacağız.

Bu konuda net bir bilgiye sahib olan arkadaşımız var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

BF3 DLC'sini BF4 diye satacaklar, tabi yersen...

COD4 DLC'lerini yıllardır sattılar yeni oyun diye bikerede bf yapsa ne olcak
  • Oyun gameplayini tam olarak izleyemedim, ancak oyun BC2 havası vermiyor değil. Grafikler mükemmel görünüyor ancak MP gameplay gelmeden düzgün bir şey söylenemez ki BF3 single ve multi grafik farkı ortada. Para biriktirmeye başlamak lazım. Sıkı bir BF hayranı olarak o Dijital Deluxe yi istiyorum.
  • Konsollar kaldırsın diye Singleplayer ile multiplayer arasında teknolojik fark olacakmı bakalım.. Bence multiplayer grafikleri olsun diğer detaylar olsun yine Singleplayer seviyesinde olmayacak. Ayrıca oyun BF 3.5 gibi duruyor. Yeni nesilden anladıkları sadece grafikmi bunların arkadaş. Mermilerin gerçekten vücüda girme hissini yapamıyorlar hala. Sanki havayı vuruyoruz.
  • Mesajım bulunsun
  • baştaki şarkı bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sten -- 27 Mart 2013; 13:55:20 >
  • Oyunun Bakü'de geçmesi ayrı bi şaşırttı beni Bi bakarsınız istanbul'ada uğrarlar ? Boğaz köprüsü manzarasında savaş uuuuuuvvv

• quote:

187.185.71.90 8080
    Bu proxy ile aldım.

Hepimize hayırlı olsun

La autorización del pago falló. 

hocam bu uyarıdan bıktım artık, direk kredi kartı numaranızı filanmı yazarak aldınız
  • Beyler gaza gelip önsipariş yapmayın hemen. Preorder yapınca tüm premium paketlerini almayacaksınız, sadece ilk çıkan paket olur muhtemelen. Aynı BF3'teki Back 2 Karkand gibi. " Preorder to receive a Battlefield 4 Premium Expansion Pack " diyo " Preorder to receive Battlefield 4 Premium" değil.

Ayrıca oyun da amaç Vip'leri Şangay'dan Amerika'ya götürmekmiş. Eğer Bakü'ye uğruyorsak videodan göründüğü gibi, Türkiye üzerinden de geçmek zorundayız. Hadi hayırlısı. Rusların g.tü bize dalmaya yetmezde Azerbaycan'a saldırdılarsa Başbakan kesin coşmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuttymarknutter -- 27 Mart 2013; 14:01:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SurlarÖnünde

Konsollar kaldırsın diye Singleplayer ile multiplayer arasında teknolojik fark olacakmı bakalım.. Bence multiplayer grafikleri olsun diğer detaylar olsun yine Singleplayer seviyesinde olmayacak. Ayrıca oyun BF 3.5 gibi duruyor. Yeni nesilden anladıkları sadece grafikmi bunların arkadaş. Mermilerin gerçekten vücüda girme hissini yapamıyorlar hala. Sanki havayı vuruyoruz.

Ortada yeni nesil yok ki , yeni grafik var sadece. Aim Dot hala berbat ötesi , vuruş hissi gene rezalet , çevre detaylarından daha çok beklediğim şey olan kıyafetlerde bir değişme yok , hala karakterlerin üzerine yapışmış şekilde , hiçbir etkileşime girmiyorlar.Koşarken - düşerken vs. bir hareketlenme olsa bari. Kıl modellemelerinden kaçmak için ( ya da amd partneri olduğu düşülürse şu tressfx için hazırlamak için ) bizim takım sinek kaydı ve bereli , düşman ise yürüyen siyah çuvallar şeklinde. Çatıdaki bıçaklama sahnesindeki düşman BF3' de sniper modellemesi ile birebir aynı. Oynanabilirlik açısından en ufak bir değişme yok , multiplayer kısmında da deniz savaşları dışında farklı birşey olacağını sanmıyorum. FPS türünde çıkan oyunda FPS mekanikleri adına zerre ilerleme yok , bu kadar çevresel grafiklere meraklılarsa bir RPG felan yapıp rahatlasalar bari.

Gerçi niye yazıyorum ki , press F to cut leg.

• quote:

Oyunun ilk videosu PC sürümünden alınma. Zaten Electronic Arts şu an için oyunun PC, Xbox 360 ve Playstation 3 sürümlerinin önsiparişini almaya başladı. Battlefield 4'ün Playstation 4 (muhtemelen yeni Xbox için de) geleceğini biliyoruz, ama şu an için ön-alım veya fiyat konusunda bir açıklama yok. Electronic Arts oyunun ön-siparişini verenlere Premium içerikleri sunacağını söylüyor. Ayrıca Orijin'e özel özel sürüm de satışa çıkıyor

merak edilen sorunun yanıtı burada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi profiteer -- 27 Mart 2013; 14:01:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Helter_Skelter

Beyler gaza gelip önsipariş yapmayın hemen. Preorder yapınca tüm premium paketlerini almayacaksınız, sadece ilk çıkan paket olur muhtemelen. Aynı BF3'teki Back 2 Karkand gibi. " Preorder to receive a Battlefield 4 Premium Expansion Pack " diyo " Preorder to receive Battlefield 4 Premium" değil.

Ayrıca oyun da amaç Vip'leri Şangay'dan Amerika'ya götürmekmiş. Eğer Bakü'ye uğruyorsak videodan göründüğü gibi, Türkiye üzerinden de geçmek zorundayız. Hadi hayırlısı. Rusların g.tü bize dalmaya yetmezde Azerbaycan'a saldırdılarsa Başbakan kesin coşmuştur.

• Ya arkadaşlar bırakın artık şu cod'u bırakın bf4e bf3ün yanına sokamazsınız.Adamlar zaten yapıcaklarını bf3de yapmışlardı daha ne yapsınlar bf4dede parçalanma,yıkım gibi efektleri geliştirmişler muazzam bir oyun olmuş inşallah multiplayerı dahada iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi purebloode -- 27 Mart 2013; 14:08:23 >
  • Cod mw nin yuzune daha da bakmam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Meksikadan almaya çalıştım fakat izin vermedi. Ödeme onayı verilmedi diyor. Daha önce bu yöntemle bir kaç oyun aldım arkadaşlar aynı şekilde yapmama rağmen alamadım oyunu. Alabilen var ise nasıl yaptığına dair detaya girerse sevinirim.

bendede aynı olay vardı farklı proxy ler denerken birinden alabildim, 499mxn parasına aldım bu arada, yaklaşık 73TL oluyor premiumla beraber 73TL ye iyi denk geldi bence
    189.254.5.82 : 8080 olması lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omeroksuzler -- 27 Mart 2013; 14:12:03 >
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.