Şimdi Ara

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU] (33. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.467
Cevap
149
Favori
1.193.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Battlefield 3'ün grafikleri gayet yeterli olsa da Battlefield 4'ten biraz daha iyi bir grafik bekliyordum. Şuan gameplay videosundan gözüktüğü kadarıyla Battlefield 3 With High Texture Pack gibi duruyor. Umarım Battlefield'ı Battlefield yapan büyük haritalara tekrar döneriz artık. Preorder'lara Premium sunulması da hoş olmuş ay başı gelsin siparişimizi verelim
    Oyunla ilgili tek sıkıntım soundtrack'e alışamadım, bir türlü içime sinmedi.

Bunun üzerimde bıraktığı etkiyi hiçbir soundtrack bırakamaz sanırım.

• tek kişilik bölüm gene tırt olacak bence.
  • premium bf3 te oldugu gibi bütün dlcleri içerecekmi? pre-order mı yapsak yoksa cıkacak rus keylerimi mantıklı?tabi şuan birşek söylemek için ama belki bir bilen vardır?
  • büyük ihtimal buda crysis gibi directx11 ile çalışacaktır
  • Singleplayer gameplay videosu harika görünüyor. Ama benim için daha önemli olan multiplayer videolarını bekliyorum
  • ne zaman çıkıyor ve ön sipariş fiyatları nelerdir?
  • millet multi den gameplay bekliyordu en çok
  • BF4'ten çok BF 3.5 gibi olmuş..Ama yinede alacağım tabiki..

Birde premium olayı pre order içinmi geçerli acaba?

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU]
  • ya bu oyuna physx mi eklenmiş yoksa bana mı öyle geliyor.
  • Çoğunluğun beklediği gibi çıktı bf3 makyajlı hali.Ama harika görünüyor görsel olarak bizede değişiklik olacak bf kandır candır :d.Gitti paracıklar ea istediğini alacak.Bu arada çalan şarkıda güzeldi nostalji olmus.(Bonnie Tyler - Total Eclipse of the Heart)
  • quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Evet, her iki pakette de en baştan premium olması güzel oldu.

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU]

resimde gözüktüğü gibi premium olayı pre order da var
    aslında meksikada fiyat iyi şuanda
    35TL oyunun rus keyi olsa ki ben artık buna izin verileceğini sanmıyorum, premium 35TL ye gelmiş oluyor
    key i 35TL ye alabilsek bile premiumu 35TL ye getirebileceğimizi pek sanmıyorum, bf3 tede böyle oldu preorder fiyatı optimum fiyat oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omeroksuzler -- 27 Mart 2013; 10:28:59 >

• Bf3 üm var ama pek oynamıyordum işlemci alayım daha rahat oynayayım diye şimdi bumu çıktı allam yarabbim... neyse bf3 ile arasında grafikte dağlar kadar fark olacagını sanmıyorum
  • Meksikadan almaya çalıştım fakat izin vermedi. Ödeme onayı verilmedi diyor. Daha önce bu yöntemle bir kaç oyun aldım arkadaşlar aynı şekilde yapmama rağmen alamadım oyunu. Alabilen var ise nasıl yaptığına dair detaya girerse sevinirim.
  • beğendim. çok hoşuma gitti. mayıs ayında direk ön sipariş ile delux Edt. alacağım.
  • Şu an tek beklediğim optimizasyon.Gameplay falan fasa fiso.Crysis serisi 2.oyunda grafikte gellişme gösterirken sistem optimizasyonunu çok iyi becermiş ve yüzümüzü güldürmüştü.Aynısını bf4 ten de bekliyoruz.
  • bildiğin nextgen olmuş senaryoda süper geldi bana o zenci karakter favorim
  • Demekki kasım gibi çıkacak ea moh un üstüne oynadı başarısız oldu şimdi bfnin üstüne oynuyo.Bf3 ten bi farkı yok sanki bi cod dan diğerine geçmiş gibi ea nin gözü para bürümüş
    Seneye çıkar acelen ne bf3 ü öldüreceksin
  • Film tadında müthiş bir aksiyon.videoya bakılırsa oyun mükemmel gözüküyor.Oynanış dinamikleri çok iyi.Duvarları falan parçalayıp kendimize yeni yollar yaratabiliyoruz.Takımdaki diğer askerlere emir verebiliyoruz.Mesele onlara düşmanı oyalamak için ateş açmalarını emredip bizde arkadan dolaşıp düşmanı etkisiz hale getirebiliyoruz.Kullanabileceğimiz araçlar mevcut.Takıma emir verebilmek hoşuma gitti.Grafiklere zaten söylenecek söz yok.Mükemmel gözüküyor.Ayrıca oyunda sürekli 4 kişilik bir ekiple ilerliycez sanırım.Bu da diğer karakterlerle duygusal bağ kurabilmek için güzel olmuş.BF 3'teki saçma hataları tekrarlamazsalar ve güzel bir hikaye sunarsalar 10/10 bir oyun olur.
  • Battlefiefd 3 ün multi si çok meşhurdu. Oyun hikayesinden daha çok bu ilgilendiriyor beni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OtoburPirana

Meksikadan almaya çalıştım fakat izin vermedi. Ödeme onayı verilmedi diyor. Daha önce bu yöntemle bir kaç oyun aldım arkadaşlar aynı şekilde yapmama rağmen alamadım oyunu. Alabilen var ise nasıl yaptığına dair detaya girerse sevinirim.

Aynen bendede aynı hatayı veriyor.2 kart denedim olmadı
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.