Şimdi Ara

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU] (2006. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.467
Cevap
149
Favori
1.193.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20042005200620072008
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Server dolulukları nasıl şu saatten sonra BF4 alınır mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 6 senelik oyunu hala oynayanları görmek çok sevindirici. Ayrıca azımsanmayacak kadar oyuncu var. Benim tek sıkıntım, daha fazla "rush" sunucusu olmasını isterdim. Bir de tabletten "commander mode" oynuyorduk onu kaldırdılar keyifli oluyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FatalERROR! -- 25 Kasım 2019; 21:27:39 >
  • Zamanında konsolda oynuyordum, 1 aylık origin access gelince bfv'i indirmiştim sonra dedim bi nostalji yapayım 4'ü de indireyim. Bi' de ne göreyim hala o eski tadı alabiliyorum, grafikler eskimiyor resmen, hissiyat zaten epik. Sanırım satın alacağım access bitince.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wey-Yu

36 TL.
    https://www.playstore.com/urun/battlefield-4
    çok büyük bir indirim almamış ben geçende durma dan 41 liraya aldım indirim falan yokken, cidden kaç yıllık oyun az adam gibi indirim yapın da alsın millet oynasın anasını satim
  • Merhaba arkadaşlar. BF4'ü iki sene önce bıraktım. BF1 oynuyorum sadece. Fakat aylardır kafayı yememe ramak kaldı, çünkü bütün serverler hileci kaynıyor. O kadar çok hileci var ki hileciler kendi aralarında rekabet ediyor, iki takımda da hileci olunca rekabet halinde oluyorlar. BF1'i bırakacağım. Call of Duty'un geçen ay çıkardığı yeni oyununu satın almak istiyordum bugün fakat Youtube araştırmalarımda fark ettim ki BF4'ten esinlenmişler.

Sorum şu: Hile konusu ne durumda BF4'te? Ona göre geri dönebilirim BF4'e. BF1'i çok seviyorum fakat hilecilerden geçilmiyor oyun. Hala BF4 oynayıp da hileciler konusunda bilgi sahibi olan varsa cevap verebilir mi? Teşekkürler şimdiden..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daimon88

Merhaba arkadaşlar. BF4'ü iki sene önce bıraktım. BF1 oynuyorum sadece. Fakat aylardır kafayı yememe ramak kaldı, çünkü bütün serverler hileci kaynıyor. O kadar çok hileci var ki hileciler kendi aralarında rekabet ediyor, iki takımda da hileci olunca rekabet halinde oluyorlar. BF1'i bırakacağım. Call of Duty'un geçen ay çıkardığı yeni oyununu satın almak istiyordum bugün fakat Youtube araştırmalarımda fark ettim ki BF4'ten esinlenmişler.

Sorum şu: Hile konusu ne durumda BF4'te? Ona göre geri dönebilirim BF4'e. BF1'i çok seviyorum fakat hilecilerden geçilmiyor oyun. Hala BF4 oynayıp da hileciler konusunda bilgi sahibi olan varsa cevap verebilir mi? Teşekkürler şimdiden..
    Belli basli serverlarda oynarsan hileci skntin olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Daimon88 kullanıcısına yanıt
    Hileci pek denk gelmiyor bana ama iyi oyuncular mevcut hile zannedebilirsin bazen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: n201

Belli basli serverlarda oynarsan hileci skntin olmaz.

Alıntıları Göster
    Umarım denk gelebilirim adminlerin online olduğu serverlere...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

Hileci pek denk gelmiyor bana ama iyi oyuncular mevcut hile zannedebilirsin bazen.
    Her oyunda var hocam o, iyi oyunculara hemen hileci damgası yapıştıran biri değilim. Hileci yoğunluğu az olsun da yeter, BF1'de kafayı sıyırmak üzereyim, millet küfür ede ede bir hal oldu
  • quote:

Her oyunda var hocam o, iyi oyunculara hemen hileci damgası yapıştıran biri değilim. Hileci yoğunluğu az olsun da yeter, BF1'de kafayı sıyırmak üzereyim, millet küfür ede ede bir hal oldu

Alıntıları Göster
    Bu EA denen karaktersiz firma yeni oyun çıkardımı eski oyundan desteği çekiyor hilecileri reportlasan bile bişe olmuyor çünkü millet hilecilerden bug lardan bıksın yeni oyunu satın alıp oynasın diye.Ben bf4 çıktıgından beri oynuyorum bf4ten sonra çıkan oyunları toplasan 1 saat oynamamışımdır parada vermem o oyunlara.

Hilecilere gelirsek bizim discord grubumuzda 7 8 kişi aktif bir şekilde oynuyoruz.Adminlerin ilgilenmediği serverlerde oynamıyoruz genelde çünkü hileciler kol geziyor çok fazla olmuyor 1 2 tane oda farkediliyor zaten votekick başlatıp attırıyoruz oyundan.ama şöylede bişey var bazı hileciler serverlere bağış yapıp vip alıyorlar ve banlanmıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Bu EA denen karaktersiz firma yeni oyun çıkardımı eski oyundan desteği çekiyor hilecileri reportlasan bile bişe olmuyor çünkü millet hilecilerden bug lardan bıksın yeni oyunu satın alıp oynasın diye.Ben bf4 çıktıgından beri oynuyorum bf4ten sonra çıkan oyunları toplasan 1 saat oynamamışımdır parada vermem o oyunlara.

Hilecilere gelirsek bizim discord grubumuzda 7 8 kişi aktif bir şekilde oynuyoruz.Adminlerin ilgilenmediği serverlerde oynamıyoruz genelde çünkü hileciler kol geziyor çok fazla olmuyor 1 2 tane oda farkediliyor zaten votekick başlatıp attırıyoruz oyundan.ama şöylede bişey var bazı hileciler serverlere bağış yapıp vip alıyorlar ve banlanmıyorlar.

Alıntıları Göster
    votekick deyince aklıma geldi hocam; BF1'de öyle bir olay yok. BF4'ün sevdiğim yanlarından biri de bu. BF1'de hileciler o yüzden de rahat.. Sonuçta hiçbiri küfürleri umursamıyor, BF1'de elden başka birşey de gelmiyor küfürden başka.

• Daimon88 kullanıcısına yanıt
    Bf1de server kiralama varmı?Bu özellik kiralık serverlerde var çünkü.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Bf1de server kiralama varmı?Bu özellik kiralık serverlerde var çünkü.
    Kiralık serverler orada da var hocam. Fakat votekick diye bir olay yok BF1'de..
  • quote:

Kiralık serverler orada da var hocam. Fakat votekick diye bir olay yok BF1'de..

Alıntıları Göster
    Durumun vahimiyeti ortada o zaman
  • Battlefield 4 - Phantom Bowlu Gun Master Modu [Canlı Yayından]

İyi seyirler...

Sevgili dostlar; canlı yayınlara twitch.tv/LIVEOyun ve fb.gg/LIVEOyunTV adreslerinden takip ederek katılabilirsiniz.

Discord sunucumuza katılarak beraber oyun oynayabilir, çekilişlere katılabilir ve bedava oyunlardan haberdar olabilirsiniz:

https://discord.com/invite/exkXtaN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaRan7uLaTV -- 19 Haziran 2020; 16:54:3 >

• Oyunu bir anda donan var mı son zamanlarda? (PC takılmıyor sadece BF4 bir anda ekran sabit takılı kalıyor ses gelmiyor, görev yöneticisine bakıyorum uygulama yanıt vermiyor da demiyor)

Bendeki değişkenler yeni ram bir de yeni amd sürücüsü (19.12.2) windows bellek tanıma yaptım bir sorun görünmüyor. Sürücü kısmında da diğer oyunlarda bir sorun görülmedi sadece BF4 te ne zaman olacağı belli olmayan bu sorun var.
  • Gençler şu 3 bayraklı haritalar hangi mod oluyor bilen varmı?
    Örnek olarak şöyle olabilir.https://www.youtube.com/watch?v=ldiCx-ikyEw
  • Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt
    Domination hocam. Tdm'nin bayraklı hali.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 20042005200620072008
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.