Şimdi Ara

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU] (2002. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.467
Cevap
149
Favori
1.193.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20002001200220032004
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Wey-Yu

Bende bf4 hastasıydım bf1 aldığım ve pişman olduğum tek oyundu sattım onu şuan bf5 oynuyorum bir bf4 cü olarak bence bf5 i bir süre oynamak gerekiyor nasıl desem bir lezzeti var oyunun alışınca çıkıyor ortaya bf1 i nekadar zorlasamda oynayasım gelmemişti, bf5 konusuna bakarsanızda oyunu başında sevmeyenlerin ve şuan oyundan çıkmayanların mesajları var.
    Yalnız işlemci kullanımı işte o sıkıntı.
    BF4 te oyuncu var mı hocam?
    BF3 var halihazırda ama arkadaşla oynamak istiyoruz oyuncu olması önemli adamın bilgisayar pert 5'i kaldırmaz.
  • https://bf4db.com/stats

Canlı oyuncu ve online server durumunu buradan görebilirsin dostum. Hala çok fazla aktif oyuncu var. Türklerle de karşılaşırsın mutlaka :) Özellikle akşam saatlerinde daha fazla oyuncu aktif olacaktır avrupa sunucularında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Worcestershire

BF3 var halihazırda ama arkadaşla oynamak istiyoruz oyuncu olması önemli adamın bilgisayar pert 5'i kaldırmaz.

Alıntıları Göster
    Akşamları özellikle çok dolu server var hemen hemen oynadığım hergün 4-5 kişi ile oynuyoruz denk geldikçe
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

Akşamları özellikle çok dolu server var hemen hemen oynadığım hergün 4-5 kişi ile oynuyoruz denk geldikçe

Alıntıları Göster
    Hocam teşekkürler.
    Premium sürümle normal sürüm arası çok fark var mı?
    F/p nerden alırız?
  • Nereden alınır konusunda birşey diyemem bu konularla pek ilgim yok sadece BF4 oynuyorum zaten, Pre olması çok daha iyi bence daha fazla harita ve server olması nedeni ile.
  • Premium 2018 eylul zamanlarinda bedava verilmisti, hesabima eklemistim. Daha sonra gecenlerde de oyunun kendisi originde 5$ oldu, oyunu da ordan aldim. Demem o ki bence premium icin bekleyin. Ya bedava iken edinin yada en fazla 5$ odeyin.
  • ikinci el bölümünde ucuza premium satan kişiler vardı ama bilemiyorum güvenilir mi değil mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Worcestershire

Alıntıları Göster
    BF4 de oyuncu çok hatta bf1 den daha fazla online var şuan.
  • Yeni bir pc topladım bf4 hala oynanıyor mu serverlar ne alemde? Ona göre satın alacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: TonyJunior

Yeni bir pc topladım bf4 hala oynanıyor mu serverlar ne alemde? Ona göre satın alacağım
    Premium almadan oynarsan az harita var yani aslında 10 tane harita falan var , güzel yeterli ama
    bir çok oyuncu premium haritaları tercih ediyor, tamamen kişiye özel kararlar. Zamanında tüm dlc paketleri ile satın aldım
    ben sürekli locker metro oynuyorum ozaman oyunlar ucuz du, şimdi ise ortalam bir fps oyunu 300 tl. Üç kat pahalandı.
    Sistemime format vesaire oda değişikliği derken yaklaşık bir haftadır oyun oynayamadım.

Belli başlı 4 kronik bf4 hastası arkadaşım ile yayında sürekli assault haritları metro locker oynuyoruz, araçların
    uçak ve helilerin rape' dalgasına kapılmamak için. Arzu edersen buyur.
  • Chagotta kullanıcısına yanıt
    İlk çıktığın ps4 te oynuyorduk klanımız vardı okuyordum o zamanlar okuldan gelip saatlerce başından kalkmazdık atak helikopterini öğrenmiştim shangai haritasında terör estirirdik hey gidi günler bee :)

• Indirim yine geldi, oynamak isteyenler standart sürümü 5$ a alıp yaza doğru premiumu da bedava yada yine cüzi bir miktara edinebilirler.
    Malum yeni Battlefield modern temada gelene kadar, tabi gelirse, Battlefield 4 ölmeyecek. Hatta getirdikleri modern temalı oyunda tüm içeriklerini tamamlayana ve hatalardan ayıklanana dek ölmeyecek diyebiliriz. Bu da minimum 2-3 sene eder gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaxis kullanıcısına yanıt
    Dice yapımcılarına yapılan ağır baskılar cevap verirse, battlefield 4 remaster edilip, o silahları pubg gibi
    gerçekçi recoil ve ses efektleri ile kullandığını düşünsene! Bence miikkkeeemmel olur :D
    Hocam premium edition(BF4+Premium sanırım) 10 dolarmış almaya değer mi diye düşünüyorum 4-5 yıl önce oynamıştım o zamanlar ekran kartımla arıza yaşamıştım. Ya bu ya da Battlefield 1 ve Titanfall 2 pack alacağım bilemedim Battlefield 1'de de Bf4'te de pek oyuncu yok gibi.
  • Yeteri kadar oyuncu var BF4'de
  • Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt
    Kaç server var hocam?

*Dolu olarak. En son ps4'te bf1 oynamıştım çok kaotikti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Return to Monke -- 10 Mart 2019; 21:45:29 >
  • Oyuncu olmaz mi hocam, var oyuncu. Hem 1 de ben 4 te yeteri kadar var. Ozellikle aksam saatleri 19.00 sonrasi gayet de dolu oluyor. Benim oynamayi sevdigim ve cogunlukla aktif admini olan 2-3 server var. Onlar bana yetiyor. Belki ilerde baska serverlar da kesfederim.
    Hangisini alayim konusuna gelince, simdi ikiside Battlefield ama birisi pek modern olmayan bir Battlefield, digeri ise gayet modern temada ekipmanlar ve oynanis iceren bir battlefield. Yani tercih aslinda size kalmis, siz ne ariyorsunuz? Modern bir savas deneyimi mi, yoksa 1. dunya savasindaki haritalarda nostajik bir deneyim mi? Ben iki oyunu da oynadim/oynuyorum. Nedense bana 1. dunya savasi daha cekici geldi ve 500 saat BF1 oynadim. Daha sonrasinda laptobun anakartinda bisiler oldu ve 60 fps gorememeye baslayinca saldim bf1 oynamayi ve bf4 geldim. Onda da 25 saatim falan var anca ama cok guzel bir deneyim yasatiyor bf4 de. Modern cihazlari kullanmak cidden cok zevkli. Tabii yeni aldiginizda karsinizdaki insanlarin tum eklentileri ve diger herseyi oluyor ama o da bizim cezamiz. Gec aldigimizdan artik bir sekilde bu ekipman kilitlerini acarken zevk almaya bakacagiz.

OZETLE: Her iki oyunun serverlari hala dolu (oynadigim 3-4 server boyle), hangi oyunu alacaginiz size kalmis. Nasil bir deneyim aradiginizi sorgulayin ve oyle karar verin. (modern mi nostajik mi?)

Not: BF1 deki headshot kill sesi bile bf1 aldirir adama.

Modern olmasını istiyorum ama görünen o ki çok eskidi bence BF4. BF1 bile eski geliyor aradan 2.5 yıl geçmiş ve yeni BF oyunu çıkınca çoğunluk ona geçiyor.

Amazon.com'dan tam alıyordum 0,79 cent vergi çıktı. Durduk yere 4 tl vergi ödemenin anlamını bulamadım. Originde Euro dışında almak mümkün mü acaba?
  • Evet eski olması konusunda haklısınız ama daha önce başka konu yada bu konuda yazdığım gibi, piyasada yeni modern Battlefield olmadığı için BF4 hala rağbet görüyor ve en az 1-1.5 sene daha görecek gibi duruyor.
    Originden VPN ile dolar üzerinden alınıyor, forumda aratırsanız bulabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Dostlar,

Bu battlefield 4 kadar dolu dizgin milleti heyecanlandıran bir seri bence olmadı.
    Kimle oynasam, kimle konuşsam şu anda geri dönüyorum bf5 sıktı, yok baydı falan diye anlatıyor.
    Ben sıkılmadım. Kolay kolay da sıkılmam. Bu oyunu remaster yapıp bf5 deki görüntü kalitesiyle yapsalardı bf5 gibi
    rezil şekilde izleniyor olmazdı, bf5 twitch'de kayboldu gitti.

Düşünsenize battlefield 4 deki silah seçeneğini ve pubg gibi gerçekçi geri tepme mekaniği ve silah sesleri.
    Size garanti ediyorum ne pubg kalır ne apex ne mapex :D siler süpürür.

Dice_EA tweeter sayfasından millet sürekli bastırıyor.Yakında anket yapıp katılım oranına ve miktarına bakarak
    konu hakkında düşünmeye başlarlar(işallah)

Dün uzun aradan sonra tanklı uçaklı büyük haritalara gireyim dedim. wasdmike denen birisi açmış aimbotu patır patır
    indiriyor kimsede ses etmiyor. Metro locker'dan sonra değişiklik oldu 1000+ metreden sniper oynamayı özlemişim :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chagotta -- 13 Mart 2019; 8:54:52 >

• 
Sayfa: önceki 20002001200220032004
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.