Şimdi Ara

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU] (2001. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.467
Cevap
149
Favori
1.193.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19992000200120022003
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Mesela Medic Pack yazar basıyorsun ona kafanda medic işareti çıkar ihtiyacın oldugunu gösteri ammo ya basarsan mermiye ihtiyacın oldugunu gösteren simge çıkar kafanda ona göre ihtiyacını atar adamlar aynı zamanda chata yazar yazıyla.Adam sana istedigini verdi diyelim thank you yazar teşekkür edersin bir nevi yazı yazmadan haberleşme diyebiliriz

Alıntıları Göster
    Vur dedik öldürdün hocam sende onları biliyorum zaten diğerleri için sormuştum ben :) Atack/defend filan

• Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt
    Onlarda squat lideri oldugunda spotladıgın bayraga atak yapmalarını yada defans savunma yapmalarını emrediyorsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 4-5 aydır battlefield 4 oynamıyorum bazen de diyorum ki yeniden başla.

ne yapsam bilemedim
    ama çok da özledim ya oynamayı
    Seçtiğiniz klasa göre squad perk kitleri mevcut.
    Eğerki oyun içinde squatınız iyi ise ve squad lideri emirlerini düzenli veriyorsa zaten sizde klasınızın
    gerektirdiği şeyleri ( medic'ler medkit ve revive yaparak, support mermi kutuları atarak claymore vb
    ekipmanları kullanarak, recon'lar tug,beacon mav gibi ekipmanlar) squat isimlerinizin üstünde
    yer alan yeşil bar'ı dolduruyorsunuz.Bu bar üzerinde her kadamede farklı özellikler var, zaten logolarından anlayabilirsiniz.

Görüşmek üzere. Bu arada locker da roket atar ile revive edilmiş bir sıhhıyeciyi (Ben) vurdun teessüf ederim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crazy Goat

4-5 aydır battlefield 4 oynamıyorum bazen de diyorum ki yeniden başla.

ne yapsam bilemedim
    ama çok da özledim ya oynamayı
    Başla tabiki, bf5 safi traş bana göre. İyi ki almamışım.
    Tek başına oynama en az iki kişi gir daha çok eylenirsin. Yoksa adamı verem ederler.
    Ben her gün oynuyorum.7-8 kişi iki squad yapıyoruz. Kapımız açık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chagotta

Seçtiğiniz klasa göre squad perk kitleri mevcut.
    Eğerki oyun içinde squatınız iyi ise ve squad lideri emirlerini düzenli veriyorsa zaten sizde klasınızın
    gerektirdiği şeyleri ( medic'ler medkit ve revive yaparak, support mermi kutuları atarak claymore vb
    ekipmanları kullanarak, recon'lar tug,beacon mav gibi ekipmanlar) squat isimlerinizin üstünde
    yer alan yeşil bar'ı dolduruyorsunuz.Bu bar üzerinde her kadamede farklı özellikler var, zaten logolarından anlayabilirsiniz.

Görüşmek üzere. Bu arada locker da roket atar ile revive edilmiş bir sıhhıyeciyi (Ben) vurdun teessüf ederim :D
    Teşekkürler, Server'a geç girmiştim bende rastgele oynamaya başladım birde claymore ile öldürdüm sanırım, Rpg arada eğlenme için kullanıyorum rastgele atıyorum öyle kalabalığa doğru ya tutarsa diyerek arada tutuyor işte

• quote:

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

Teşekkürler, Server'a geç girmiştim bende rastgele oynamaya başladım birde claymore ile öldürdüm sanırım, Rpg arada eğlenme için kullanıyorum rastgele atıyorum öyle kalabalığa doğru ya tutarsa diyerek arada tutuyor işte

Alıntıları Göster
    Güzel pozisyondu, bu arada WBKS'nin locker haritasında hitreg mükemmel.
    Son zamanlarda oynadığım en iyi hitreg vardı.Kill ortalamamın üzerine çıkmak çok zor olmadı.
    Ben olsam bu kaliteli sunucu varken güzel bir AR alıp gördüğüm herkesi vururdum.
    Ben metroda m320 spamlayanlara ya sniper atıyorum yada rpg vb... Locker'da rpg çok kasıyor beni :XXX

• quote:

Güzel pozisyondu, bu arada WBKS'nin locker haritasında hitreg mükemmel.
    Son zamanlarda oynadığım en iyi hitreg vardı.Kill ortalamamın üzerine çıkmak çok zor olmadı.
    Ben olsam bu kaliteli sunucu varken güzel bir AR alıp gördüğüm herkesi vururdum.
    Ben metroda m320 spamlayanlara ya sniper atıyorum yada rpg vb... Locker'da rpg çok kasıyor beni :XXX

Alıntıları Göster
    Aynen çok iyi o konuda o yüzden benimde tercihim o oluyor genelde, Birde metro server var arada girdiğim ama oyunun ortasında yada sonuna doğru atıyor rastgele vip biri gelince yada admi filan vurunca o yüzden girmiyorum artık ona, TR serverlarında oyunun başından sonuna kadar genelde AR takılıyordum, Fazla iyi olduğum bir silah yok değiştirip duruyorum

Bahsettiğin gibi metroda oyun illaki takılıyor bir yerde xm25 ve m320'ler bıktırıyor insanı, Takımda genelde arkada bekliyor atağa geçmiyor insanın oynayası kalmıyor o zaman

Söylediklerinin tamamı doğru.
    Sen bizi görüyorsan, squad olarak hareket ettiğimiz için arzu ettiğin zaman gel.Hatta discort'a gelirsen
    Medicler yerde bırakmaz seni, ben medic recon duruma göre değişiyorum. Çünkü beni yerde bırakmayan baba gibi
    medic arkadaşlara ayıp olmasın diye recondan combat medic'e dönüyorum. Sende gelirsen squada kanala gelki
    organize olalım. Oyunda köşelere çadır kuranlara Rpg ile salavat getirtirsin :D
  • Chagotta kullanıcısına yanıt
    Olabilir hocam, Fazla konuşmayı sevmiyorum aslında ama arada TR serverlarında oyun içinden konuştuğum oluyordu sürekli denk geldiğim kişilerler iyi oluyor gerçekten ekip olarak oynamak.
  • En son guncellemeyı ne zaman aldı nerde yazıyor? Yama notları falan paylaşıldıgı bır sıte var mı?
  • byJuck kullanıcısına yanıt
    Dostum güncelleme gelmeyeli seneler oldu.
    Aklında olan paylaşmak istediğin bir şey varsa birlikte kafa yoralım.
  • Chagotta kullanıcısına yanıt
    Oynadığım oyunlarda yama notlarına dikkat ederim genelde o yüzden sordum BF4ü birisinden aldım ama dediğin gibi kesildiyse güncellemeler okey yapılacak bir şey yok.
  • quote:

Dostum güncelleme gelmeyeli seneler oldu.
    Aklında olan paylaşmak istediğin bir şey varsa birlikte kafa yoralım.
    hocam battlelog da çok az server görünüyor bende(oyun içi de aynı şekilde) acaba bir ayar falan mı yapmam gerekiyor modemden vs. bf3 de bile kat kat fazla server var...
  • ungalath kullanıcısına yanıt
    Genelde belli başlı uzun süredir açık olan serverler kaldı.
    Aklıma gelenler su şekilde ;

*Super infantry clan ( Super Sic)
    *Rock and rolla sunucusu ( Hepsinden Banlandım)
    *WBKS sunucuları
    *Arp platoon sunucuları
    *Rgt locker sunucusu

Daha çok bulabilirsin ancak belli saatlerde doluyor.

Geç yanıt verdim kusra bakma, superbox'a geçtim turkcell fiberi kapatıp, 5 gündür yayında inanılmaz drop oluyordu.
    Şikayet etim, bu gün kurulumu yapan iletişim bayiine gidip azımı açıp gözümü kapayacağım.İşallah hallederler.
    Discort kanalıma gelirsen cepten discortta sürekli online oldğum için daha kolay bağlantı kurarız. Son 4 gün hariç hemen hemen her gece 4-5 kişi battlefield 4 oynuyoruz istediğin zaman gel.
  • quote:

Genelde belli başlı uzun süredir açık olan serverler kaldı.
    Aklıma gelenler su şekilde ;

*Super infantry clan ( Super Sic)
    *Rock and rolla sunucusu ( Hepsinden Banlandım)
    *WBKS sunucuları
    *Arp platoon sunucuları
    *Rgt locker sunucusu

Daha çok bulabilirsin ancak belli saatlerde doluyor.

Geç yanıt verdim kusra bakma, superbox'a geçtim turkcell fiberi kapatıp, 5 gündür yayında inanılmaz drop oluyordu.
    Şikayet etim, bu gün kurulumu yapan iletişim bayiine gidip azımı açıp gözümü kapayacağım.İşallah hallederler.
    Discort kanalıma gelirsen cepten discortta sürekli online oldğum için daha kolay bağlantı kurarız. Son 4 gün hariç hemen hemen her gece 4-5 kişi battlefield 4 oynuyoruz istediğin zaman gel.
    teşekkür ettim hocam bakarım serverlara
    inşallah çözebiilirsin neti. haftaya bütler var o yüzden çok fazla giremiyorum ama girer gibi olursam katılırım aranıza.
    ekliyorum originden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ungalath -- 7 Şubat 2019; 12:24:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ungalath

teşekkür ettim hocam bakarım serverlara
    inşallah çözebiilirsin neti. haftaya bütler var o yüzden çok fazla giremiyorum ama girer gibi olursam katılırım aranıza.
    ekliyorum originden

Alıntıları Göster
    Roger that.....

• Valla Hardline tam fiyasko olduğundan almamıştım.
    1. dünya savaşı pek ilgimi çekmez, o sebeple 1'e bulaşmadım.
    5 i deneyeyim dedim. Aldım arkadaştan. Single senaryo çok kısa, hiç olmamış. Multi ise çok gereksiz renk, ve grafik oyunları ile dolu.
    3 ve 4 gibi karakteri customize etme özelliği getireceğiz diye nasıl bo..ku çıkar işte size örnek, BF5.
    Arşivlemek için bile almam.
    1942, 2, ve 3'ü arşivlemek için almıştım. Bu arada 3'ü de candır.
    Hatta 3'ü halen oynuyordum. Taa ki arkadaşım gaz verip 4 olayına girelim mi diyene kadar.
    Sağlam bir comeback yapıp 4 premium aldım.
    1942, Vietnam ve 2 zaten klasikler arasında yerini aldı.
    Ama 3 ve 4 kesinlikle en iyilermiş, onu anladım.
    Bu arada sanırsam 3 ve 4'e bina yıkılması vs. gibi fiziksel eklemeler yapmışlar, çok da iyi olmuş diyebilirim.
    Galiba EA ve Dice baktı ki 1 ve 5 istenilen etkiyi yaratmadı, millet de 3 ve 4'e geri döndü, bari onlara yatırım yapalım dediler.

• Sheriff_34 kullanıcısına yanıt
    Bende bf4 hastasıydım bf1 aldığım ve pişman olduğum tek oyundu sattım onu şuan bf5 oynuyorum bir bf4 cü olarak bence bf5 i bir süre oynamak gerekiyor nasıl desem bir lezzeti var oyunun alışınca çıkıyor ortaya bf1 i nekadar zorlasamda oynayasım gelmemişti, bf5 konusuna bakarsanızda oyunu başında sevmeyenlerin ve şuan oyundan çıkmayanların mesajları var.
    Yalnız işlemci kullanımı işte o sıkıntı.
  • Videoları beğenip abone olanlara ayrıca teşekkürler, iyi seyirler...

Sevgili dostlar; canlı yayınlara twitch.tv/LIVEOyun ve fb.gg/LIVEOyunTV adreslerinden takip ederek katılabilirsiniz.

Discord sunucumuza katılarak beraber oyun oynayabilir, çekilişlere katılabilir ve bedava oyunlardan haberdar olabilirsiniz:

https://discord.com/invite/exkXtaN

🏆 VURMADIĞIM ADAM KALMADI | 80-5 BATTLEFIELD 4 GAMEPLAY OYNANIŞ #SCOUT HELICOPTER BF4

TurboViperEyes ile En Çok Kill Alma Challange! Scout Helicopter 63-1 | BF4 Türkçe (Canlı Yayından)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaRan7uLaTV -- 19 Haziran 2020; 17:26:12 >

• 
Sayfa: önceki 19992000200120022003
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.