Şimdi Ara

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU] (1999. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.467
Cevap
149
Favori
1.193.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19971998199920002001
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Scyptor

Denedim hocam ancak malesef çözüm olmadı.
    Bende gtx 1080 var ama ben gene aa vs açmıyorum. Bence 7850 ile aa hiç açmayın. Yormayın sistemi.
  • Chagotta kullanıcısına yanıt
    Hocam aadan kasıt aa post dan bahsediyorum oda low da zaten.Ayrıyeten fps e de bir etkisi olmuyor.Ancak diğer 2 aa ayarını açınca fps ciddi anlamda etkileniyor ondan dolayı o 2 ayar kapalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Scyptor S kullanıcısına yanıt
    Hocam baya araştırdım ancak pek birşey yok internette bu sorunla ilgili. İlginç gerçekten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • whisper242 kullanıcısına yanıt
    Hocam yinede teşekkür ederim yardımlarınız için.En sonunda format atıcam o olacak

• selamlar bir sorum olacak. pro arkadaşlardan cevap bekliyorum.

helikopter sürerken , tank ile kilitleniyorlar. tankı görüyorum kırmızı bir lazer tutuyor bana. x e basarsam kilitlenemiyor. ama kilitlendi diyelim ateş ederse 91 sağlık götürüyor :)

tank bunu hangi parça ile yapıyor ? yoksa 2 kişi mi oynuyorlar. biri kilitlenip birisi mi ateş ediyor.

• Oyun hala alınır mı artıık eskisi kadar aktif degil mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

selamlar bir sorum olacak. pro arkadaşlardan cevap bekliyorum.

helikopter sürerken , tank ile kilitleniyorlar. tankı görüyorum kırmızı bir lazer tutuyor bana. x e basarsam kilitlenemiyor. ama kilitlendi diyelim ateş ederse 91 sağlık götürüyor :)

tank bunu hangi parça ile yapıyor ? yoksa 2 kişi mi oynuyorlar. biri kilitlenip birisi mi ateş ediyor.
    gunner soflam ile kilitleniyodur,otekıde guided missile ile vuruyodur seni,

@pcmert,alınabılır ama uyguna bulursan al.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi n201 -- 17 Temmuz 2018; 1:6:7 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PcMert kullanıcısına yanıt
    Online kişi sayısınıhttps://bf4stats.com buradan öğrenebilirsiniz.Oyuncu bulma konusunda bir sıkıntı yaşamazsınız.İndirimli bulduysanız kaçırmayın derim.

• bf1 de bf v de benim tarzım oyunlar değil. Bad Company 2 çizgisinden ilerleyecek bir oyun çıksada rush kassak ya. neydi o günler tey tey.atamaca,valparaiso,valdez gibi haritalar ne güzeldi.
  • server'a girmeden 50-60 kişi var yazıyor, bir giriyorsun 2-3 kişi. bu ne saçma iş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MKVll

server'a girmeden 50-60 kişi var yazıyor, bir giriyorsun 2-3 kişi. bu ne saçma iş.
    Server sahiplerinin yaptıgı bir yavşaklık uzun zamandır yapıyorlar server dolu gözüksün diye.Aslında buna bir önlem alınması gerekiyor tabi Dice elini kolunu çekti daha ilgilenmez böyle konularla.
  • 3 yıl sonra döneyim dedim çalıştırmayı durdurdu hatası ile başladı hadi bakalım özlemişim
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0ops

3 yıl sonra döneyim dedim çalıştırmayı durdurdu hatası ile başladı hadi bakalım özlemişim
    Oyun seni özlediğini hissettirmiş sana. :D
  • düne kadar girip oynuyordum ama ne oldu ise bu gün giremiyorum oyuna çift tıklıyorum siyah ekran geliyor öyle kalıyor oyun windows mode şeklinde tam ekranda olmuyor ne yapmam lazım. Repair yaptım pb baştan kurdum hayret yahuu
  • Zamanında PS4' te oynamıştım şimdi pc'ye geçtim ama bf1 beni pek sarmıyor hala alınır mı beyler?
  • bugrahnyldrm kullanıcısına yanıt
    Alınır oyun akıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bugrahnyldrm kullanıcısına yanıt
    Alınır bence oynadığım tek oyun şuan.
  • Oyunu 3 saattir oynuyorum Normal sürüm aldım Premium Passlı olanı almaya gerek duymadım nasıl olsa BF5 çıkıyor diye.

Konsoldan PC'ye geçtim vallahi çok iyi ya high ayarlarda yağ gibi akıyor.

Yalnız oyuncu sayısı konsola göre az geldi çok dolu değil, ancak dolu olan serverlara bakıyorum ona göre giriyorum sonra. Premium almadım diye olabilir.
  • Arkadaşlar battlefield 4 ü 6000 saat civarı oynadım hala oynuyorum ancak!

Yeni gelecek olan World war 3 oyunu çıktıktan sonra bir daha bf4 oynamam muhtemelen.
    Battlefield 5 eski silahlara mecbur kalmak yerine, world war 3 oynarım daha iyi.
    Ben ve tüm klanım bu oyunu oynayacağız. Araştırmanızı tavsiye ederim.
  • Biraz BF3 oynadım uzun zaman sonra gerçekten çok farklı bir atmosferi var özellikler haritaları filan çok güzel ya.
  • 
Sayfa: önceki 19971998199920002001
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.