Şimdi Ara

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU] (1986. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.467
Cevap
149
Favori
1.193.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19841985198619871988
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok hocam yanlış anlattım sanırım ben. Ekran kartını bütün oyunlarda overclocklu kullanıyorum ve bu hatayı ilk defa gördüm. Laptop olduğu için 80 derece üstünü normal olarak karşılıyorum artık ben. Bugüne kadar sıcaklık yüksek diye bir problem yaşamadım hiç. Buradaki sorun çok farklı duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blooods

Yok hocam yanlış anlattım sanırım ben. Ekran kartını bütün oyunlarda overclocklu kullanıyorum ve bu hatayı ilk defa gördüm. Laptop olduğu için 80 derece üstünü normal olarak karşılıyorum artık ben. Bugüne kadar sıcaklık yüksek diye bir problem yaşamadım hiç. Buradaki sorun çok farklı duruyor.

Uefi driver kurup öyle deneyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ryzen1200 kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğinizi tam anlayamadım. İntelin sitesinden baktığımda da tam bir şey bulamadım neyi kurmam gerek tam olarak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blooods

Hocam dediğinizi tam anlayamadım. İntelin sitesinden baktığımda da tam bir şey bulamadım neyi kurmam gerek tam olarak ?

ekran kartının modelinin sonuna uefi driver yaz indirip temiz kurulum yap düzelir belki eski laptobumda öyleydi
  • Ryzen1200 kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğinizle ilgili bir driver bulamadım ama teşekkürler yinede sağolun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

quote:

Orijinalden alıntı: Chagotta

quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Bazı adminler gerçekten çok sinir bozucu, Durduk yer ban atıyorlar bazen işlerine gelmeyen birşey yazılırsa filan

Malesef önüne geçilemeyen bir karın ağrısıdır bu. Noobs R us isimli bir sunucuda accuracy yüksek çıktı diye ban attı bana
    sırf beni sunucudan uzaklaştırmak için. Ace 23 ile %23 ortalama accuracy adama çok geldi. Tek çare drogba hesabı çaktı perma ban.

Bence yeni battlefield serilerinde adminlerin hesapları bloke edilebilmeli.
    Atıyorum hakkında 10 raporlama yada 20 neyse bir şekilde şikayet geldimi admininin ban yetkisi askıya alınmalı yada benzer farklı bir uzaklarştırma verilmeli.

Edit: Adminin FİFA kokartı alınmalı :D

Tamamen adminlerin insiyatifine kalmış bir durum şuan bu durum, Ben fazla oynamadığım için pek denk gelmiyor ama arada denk geliyor küfür etsek bizi banlıyorlar etmezsek sinirlenip oyundan çıkıyorum

Bu arada origin nick ne benim aynı nick akşamları locker'de beraber oynamayabiliriz isteyenler olursa

İmzamda yazıyor hepsi, Forumdaki ismim ile aynı bir değişiklik yok.

• Güzel Bi Oyun
  • Premium serverlere giriyorum sadece artık hile olmuyor orada fazla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyundan atma durumunu çözdüm sanıyordum, msi after burner ile ilgili sanıyordum dün test ettim ekran kartı sıcaklığını gpuz programıyla kontrol edip baktım 90 dereceye çıkmasına rağmen oyundan atmamıştı. Laptopı açıp temizledim max 80 dereceyi görüyor gpuz falanda kullanmadım fakat bugün yine oldu Sebebini bir türlü çözemedim çok random gelişen bir durum bu. Neye göre atıyor atmıyor anlamış değilim denediğim her şey bir çözüm sağlamadı..
  • beni de tt sağolsun internetim dalgalandıgı için ping bi iniyor bi yükseliyor.bağlanıyorum kicked by admin gene bağlanıyorum kick by admin çıldırdım bıraktım oyunu kafam rahat
  • Bilgisayarı değiştirdim artık kasmıyor :)Oynamak isteyen olursa
    Temerrut
    Standart edition var bende.Bir kaç ek paket birde.
    Aynı mesajı yanlışlıkla ps kısmınada yazmışım :)
  • Arkadaşlar finallerim bitince tatile gidiyorum.pc yanıma alayım diyorum.telefondan hotspot açıp bf4 girerim biraz diyorum.1-2 saatlik multiplayer de ne kadar internet harcar tahmini?
  • Crazy Goat kullanıcısına yanıt
    oynadığın serverin yoğunluğuna göre değişir , yaklaşık 50-100 mb arası saatlik.
  • Arkadaşlar çok ilginç bir problemim var. BIOS'a güncelleme yapmıştım aslında ondan sonra oldu sanırım tam emin değilim. Oyuna girdiğimde pinglerin hepsi aynı hale geliyor ve değişmiyor. Hangi server hangi pingde göremiyorum

Aynı şu şekilde oluyor yani. Nasıl düzeltebilirim var mı bir önerisi olan. Sadece bf4'te oluyor bu problem.
  • Arkadaşlar selamlar, M32 MGL silahı nasıl alınıyor? Sürekli operation metro oynuyorum ve bunu alanlar var, nasıl alabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Population

Arkadaşlar çok ilginç bir problemim var. BIOS'a güncelleme yapmıştım aslında ondan sonra oldu sanırım tam emin değilim. Oyuna girdiğimde pinglerin hepsi aynı hale geliyor ve değişmiyor. Hangi server hangi pingde göremiyorum

Aynı şu şekilde oluyor yani. Nasıl düzeltebilirim var mı bir önerisi olan. Sadece bf4'te oluyor bu problem.

6 ay sonra oynayayım dedim sizdeki sıkıntı su an bende de var.

70-90 arasıydı pingim , sabit 146 oldu. Girdim cıktım sabit 184 yazıyor.

Anlık olarak değişmesi lazım normalde o pinglerin.

Birisi yardımcı olsa bize

• quote:

Orijinalden alıntı: PVH

Arkadaşlar selamlar, M32 MGL silahı nasıl alınıyor? Sürekli operation metro oynuyorum ve bunu alanlar var, nasıl alabilirim?

belli bir yerde spawn olan silahlardan sanırım onlar tıpkı araç gibi falan öyle düşün
  • quote:

Orijinalden alıntı: cambaz_blood

quote:

Arkadaşlar çok ilginç bir problemim var. BIOS'a güncelleme yapmıştım aslında ondan sonra oldu sanırım tam emin değilim. Oyuna girdiğimde pinglerin hepsi aynı hale geliyor ve değişmiyor. Hangi server hangi pingde göremiyorum

battlelog da da aynı mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

quote:

Orijinalden alıntı: PVH

Arkadaşlar selamlar, M32 MGL silahı nasıl alınıyor? Sürekli operation metro oynuyorum ve bunu alanlar var, nasıl alabilirim?

belli bir yerde spawn olan silahlardan sanırım onlar tıpkı araç gibi falan öyle düşün

Belli derken her oyunda random olarak farklı bi yerde mi yoksa hep aynı yerde mi hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

quote:

Orijinalden alıntı: cambaz_blood

quote:

battlelog da da aynı mı?

Tarayıcı üzerinden girdiğimde pingler de problem yok, eskisi gibi yenilediğimde pingler değişiyor.

Oyun içi arayüzde hepsi bug gibi aynı rakamda duruyor şu an.

Sayfayı yenilediğimde pinglerin normalde sürekli değişmesi lazım.

• 
Sayfa: önceki 19841985198619871988
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.