Şimdi Ara

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU] (1976. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.467
Cevap
149
Favori
1.193.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19741975197619771978
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: patren

beyler bende sdd var bf4 hddden oynayabilirmiyim yöntemi nedir ?

Hdd'den kurmanı önermem çok yavaş kalır bence açılması yüklenmesi filan illa hhd'de olsun dersen oyunu Hdd'ye kuracaksın.
  • patren kullanıcısına yanıt
  • daha çok bf1 oynadığım için arada gireriyorum bf4
  • 11Omeer kullanıcısına yanıt
    Olur, ekledim. beraber oynarız da :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Bf4 online da çok kişi var mı arkadaşlar ona göre almayı düşünüyorum da

Çoğu dolu serverların hocam kolay kolay vazgeçmez oyuncular

En ucuz nerden bulabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşletim sistemi ssd'de olduktan sonra çok da fark etmiyor. 7 saniye bekleyeceğine 5 sn bekler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sormak için doğru konu değil muhtemelen ama, MSI Afterburner ile oyun içinde ekran kartının durumu, fps değeri vs izleme işlemini Battlefield 4'de yapamıyorum. Diğer oyunlarda sıkıntı yok ama bf4'de göstermiyor nedense. Herhangi bir yardım makbule geçer.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lucius Julius

Sormak için doğru konu değil muhtemelen ama, MSI Afterburner ile oyun içinde ekran kartının durumu, fps değeri vs izleme işlemini Battlefield 4'de yapamıyorum. Diğer oyunlarda sıkıntı yok ama bf4'de göstermiyor nedense. Herhangi bir yardım makbule geçer.

Bende gösteriyor...
  • Oyunu o kadar hevesle indirdim 26 gb'ı.Sonra girmeyi denedim bir baktım siyah ekranda kalıyor sağ üstte deki göstergede aşağı yukarı oynuyor sadece 10 dk bekledim yine olmadı Punkbuster'i güncelledim,Origin-in-Game'i disabled yaptım.Yine olmadı yardım edebilecek varmı?
  • 4k1n_B3y 4 kullanıcısına yanıt
    ekran kartı driver ile alakali mevcut sürümü kaldir en yeni surumu internetten bul indir kur

bende ve arkadasimda da boyle oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Crazy Goat

ekran kartı driver ile alakali mevcut sürümü kaldir en yeni surumu internetten bul indir kur

bende ve arkadasimda da boyle oldu

Ekran kartını yeni aldım zaten,güncel sürüm mevcut.
  • Oyunu repair ettim,güncelleştirmeye çalıştım zaten güncel olduğunu söyledi ki yeni indirmiştim zaten.Battlefield 4/Installer dizinindeki herşeyi tekrardan yükledim,ekran kartı driverim güncel ama hala tık yok siyah ekran veriyor bıktırdı gerçekten,yabancı forumlara da baktım hep Punkbuster güncelleyin diyorlar oda güncel zaten.Yok mu başka çözüm önerisi olan?.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4k1n_B3y -- 5 Temmuz 2017; 18:45:16 >
  • 4k1n_B3y 4 kullanıcısına yanıt
    windows 7 ise 10 yap

• bayılıyorum bu oyuna ya
  • Merhaba,

Çok uzun süreden beri aynı PC donanımıyla ve online olarak oynamakta olduğum BF4 de 3 - 4 gündür müthis derecede fps kayıpları yaşamaya başladım. Ortalama 150 fps olan rakam bazen 20 - 30 lara düşmekte. Farklı serverlarda da aynı sıkıntıyı yaşıyorum.

Kasa çıkış fanının lastik bağlantı parçaları eskidiğiiçin fanın yerinden çıktığı ve dönmediğini fark ettim ve gerekli müdaheleyi yaptım ancak durum pek düzelmedi.

3D Mark 11 sonuçlarım aşağıdaki gibi, acaba sorun ve çözümü nedir ?

Şimdiden teşekkürler...

* ASUS SABERTOOTH Intel X79, 2011, DDR3, 1866 Mhz,SATA 3.0 USB 3.0 Rev.1
    * INTEL Core i7 3820,2011, 3.6GHz, 10MB
    * COOLERMASTER Hyper 212 EVO Islemci Fan
    * NVIDIA ZOTAC GTX670 GDDR5 2GB 256Bit Nvidia GeForce DX11
    * CORSAIR 8GB(2x4) Vengeance DDR3 1600MHz CL9 (9-9-9-24) 1,5V Dual Kit
    GSKILL 8GB(2x4) Sniper DDR3 1600MHz CL9 (9-9-9-24) 1,5V Dual Kit
    * WINDOWS 7 Home Premium 64 Bit
    * COOLER MASTER M620 Real Power
    * COOLER MASTER Cosmos S Tower Kasa
    * SEAGATE SERIAL ATA II, NCQ, 250 GB, 7200 RPM X 2
    * SAMSUNG S23B350H Monitor

• firstmask kullanıcısına yanıt
    Oyunda ekran kartı ve işlemcinin kullanıma bakalım. Msi Afterburner programıyla oyunu oynarken screenshot atın buraya.

• quote:

Orijinalden alıntı: nebukadzer

Oyunda ekran kartı ve işlemcinin kullanıma bakalım. Msi Afterburner programıyla oyunu oynarken screenshot atın buraya.

Cevap için teşekkürler.

2 gündür neredeyse hiç sıkıntı çıkmadı, sonradan farkına vardım fps düştüğü ve oyunun takılmaya başladığı anlarda aynı zamanda ekran sağ orta tarafında sarı, kavuniçi veya kırmızı renkte ünlem ve uyarı işaretleri de çıkıyordu. Sanırım bu işaretler server tick rate leri ile ilgiliydi.

Dediğim gibi ya sorun benim pc ile alakalı değildi, yada şaşi egzos fanını düzeltince problem de düzeldi ( ki bundan dolayı olduğunu sanmıyorum çünkü fanı düzelttiğim gün de aynı takılma ve fps düşüşü devam etmişti )

MSI after burner ile bir kaç ss aldım, sorun devam ederse o anlarında ss ı almaya çalışacağım.

SS lerde yanlış bir şey varmı merak ediyorum.

Tekrar teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firstmask -- 7 Temmuz 2017; 20:39:16 >

• Birkaç günlük deneme sonucu artık emin sayılırım. Önceleri pimngler yüksekken bu sıkıntıortaya çıkıyor gibi gelmişti ancak daha sonra ping normalken de aynı sıkıntı ortaya çıktı.

Aşağıdaki ss de görüleceği üzere msi afterburner detaylarında ;

LIM : NO LOAD yazdığı sırada bu sorun çıkmakta bundan eminim, aynı esnada fan sesi azalması gibi bir şey de duyuyorum.

Bu bilgiler ışığında sorun ne olabilir acaba?

Teşkkürler...

• Bu günlerde punkbuster hatası alan var mı?Beni 2 gündür bezdirdi kaç kere kaldırıp tekrar kurdum hatırlamıyorum.2-3 saat oynuyorum bir şey yok bir anda "you have kicked by punkbuster" hatası çıkıyor.
  • killuminati25 kullanıcısına yanıt
    Hayir

• 
Sayfa: önceki 19741975197619771978
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.