Şimdi Ara

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU] (1943. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.467
Cevap
149
Favori
1.193.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19411942194319441945
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Difiction

Arkadaslar merhabalar fikrinize ihtiyacim var. BF4 premium almayi dusunuyorum lakin bir sorum olacak, bf1 cikti cikacak acaba bf4un online oyuncu sayisinda dusus olur mu? Ayrica su anki online oyuncu sayisi nasil merak ediyorum. Oyunu bosa almayalim bf1 beta denedim hic begenmedim.

evet aynı şeyi ben de merak ediyorum bu saatten sonra bf 4 premium ile alınır mı?

hile sayısı çok sanırım ama hala almaya değer mi?
  • Difiction kullanıcısına yanıt
    Benzin. kullanıcısına yanıt
    Oyuncu sayısında çok düşüş olmaz. BF1 birinci dünya savaşı, BF4 modern savaşlar, tema birbirinden oldukça farklı. Oyuncuların bir kısmı BF1 e kayabilir ama BF4 de de her zaman yeteri kadar oyuncu bulunur.

Dlc içeriklerinin çoğu bedava oldu zaten, bir tane verilmeyen kaldı yanlış bilmiyorsam. Premium 100 lira falan, sadece oyunda 20 lira civarı 1 dlc için o kadar fark vermeye değmez bence
  • Bf4 için key sitelerinden standart edition keyi alsam multiplayerı ne kadar zevkli olur acaba premium ve delux edition a göre çok zevksiz mi olur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi benim bu china rising'i otomatikmanda MTAR'ı free olarak alma şansım yok dimi artık
  • Beyler bf4 de hile varmı pc de?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JetFighter ribbon 3x için yardım edebilecek var mı
  • Hala bf3 serverlari dolu arkadaslar bf4un en az 2 yili var.

• Arkadaşlar beraber takılacak kişiler varsa Origin ID: Menendez06 eklerseniz beraber oynayalım
  • Arkadaşlar birkaç gündür battlelog'da ping'ler görünmüyor. siz de yaşadınız mı bunu?
  • AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    Senin canın ne kadar kalmıştı hatırlıyormusun vurulmadan önce ?
    Birde direk seni mi yoksa uçağa hasar verip mi düşürdü :) Eğer seni direk vurduysa çok zor bir atış, ama diğer seçenek daha olası geldi bana sanki flashbangı attığın yerdeki 4 yada 5 canla debelenen adamlar nasıl pattis oluyorsa, sanada öyle olmuş olabilir. Seni vuran adamın ismini hatırlaman lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Menendez06

Arkadaşlar beraber takılacak kişiler varsa Origin ID: Menendez06 eklerseniz beraber oynayalım

abundantas, oynamak isteyen varsa ekleyebilir. Görevlerde yardımcı olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chagotta

Senin canın ne kadar kalmıştı hatırlıyormusun vurulmadan önce ?
    Birde direk seni mi yoksa uçağa hasar verip mi düşürdü :) Eğer seni direk vurduysa çok zor bir atış, ama diğer seçenek daha olası geldi bana sanki flashbangı attığın yerdeki 4 yada 5 canla debelenen adamlar nasıl pattis oluyorsa, sanada öyle olmuş olabilir. Seni vuran adamın ismini hatırlaman lazım.

Yok direk uçağı patlattı %100 can vardı

• 20+ mümkünse 25+ takım arıyorum cinnet geçirmek üzereyim milletin aptallığından
  • AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    Ozaman direk yakıt deposunu vurdu :P

Olamaz ya damage boost falan vardır.
  • Ortalamamız 30 ve üzeri azda olsa 25 yaş altı oyuncular var. Platoon adımız Mercanaries, Sesli iletişim olmazsa olmazlardandır.Ve klan içi arkadaşlarımıza kesinlikle noob vbkelimeler kullanmayız. T- bag yapmak yasaktır. Genelde locker metro oynarız yada squad olarak rush oyunlara gireriz. İş yerinde olduğum için link vb bir şey açıp atamıyorum.
    Platoon sayfamızı twitch kanalımda info kısmından copy paste yapabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chagotta -- 9 Eylül 2016; 12:55:53 >
  • Ben ki boş serverlara girip sağda solda boş boş dolaşıp oyuncu gelmesini beklemekten bile zevk alan bir bf4 oyuncusu bf1 oynadıktan sonra açasım gelmiyor bf4 ü ama biliyorumki oyunu açıp bi 10 dk oynayıp killerimi alınca yine bf4 ateşi canlanacak içimde yinede bf1 i beklemek istiyorum bf4 ü açmak yerine.
  • Bir sürü dolu conquest ve rush haritaları var favorilerimde ve pek boş kalmıyorlar. Siz nerelerde boş bekliyorsunuz anlayamadım. Bf4 oynadığım hemen hemen tüm arkadaşlarım bf1 almayacak.
    Realism resman mıçmış .Sırf grafikleri iyi diyerek oyuna 250 tl veremem.
  • Öyle bi şansın yok ama istersen beni ekle beraber açalım mtar 21 i. Origin; 26FRKN26-TR

• quote:

Orijinalden alıntı: Chagotta

Bir sürü dolu conquest ve rush haritaları var favorilerimde ve pek boş kalmıyorlar. Siz nerelerde boş bekliyorsunuz anlayamadım. Bf4 oynadığım hemen hemen tüm arkadaşlarım bf1 almayacak.
    Realism resman mıçmış .Sırf grafikleri iyi diyerek oyuna 250 tl veremem.

Bf4 sunucuları boş demiyorum ben mesela sabahın 6 sında açıp en düşük pingli sunucuya girip beklemekden bile zevk alırdım bf 4 de.

Bf1 in grafikleri iyi gerisi çöp değil, vurulan adamın yere düşmesi bile efsane o eski uçaklar tepenize bomba yağdırırken bombalardan gelen vızıltı bile gerçeklikte ibreyi sona vuruyor 140 levelim bf4 de ve ezberim herşeyini ama bf1 gerçeklikten uzak değil kesinlikle 4 den daha gerçek.

250 vermeye gerek yok 130 a sadece oyunu alın bikaç ay sonra ilk dlc gelincede premium bence hata olur almamanız hemen kestirip atma durumu hissettim osmanlıdan mı rahatsız oldunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 9 Eylül 2016; 16:12:34 >

• bf4 beraber eğlencesine oynayabilceğim arkadaş arıyorum

nick : RiseOrTitans

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuqwert7878 -- 9 Eylül 2016; 15:14:32 >
  • 
Sayfa: önceki 19411942194319441945
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.