Şimdi Ara

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU] (1938. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
40.467
Cevap
149
Favori
1.193.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19361937193819391940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ekran kartı 4 gb. Ram daha ağır basıyor sanki. Normal ilerlerken bi anda fps sürünmeye başlıyor, sonra düzeliyor grafik kartıyla alakalı bi problem olsa yüksek fps hiç alamam normalde herhalde ama düşüşler olmasa gayet normal her şey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 adet sorum var arkadaşlar;

1- Oyuna herdiğimde gametimevariable komutunu yazarak fpsyi 59a sabitlemem gerekiyor yoksa ekran kırılmaları yaşıyorum. Vsync ayarıyla olmuyor o zamanda fps düşüyor. Bunu nasıl otomatik hale getirebilirim? Yani oyun sürekli o komutla çalışsın istiyorum.
    2- LAV gibi kanser araçların olmadığı açık alanda oynayabiliceğim server bilen varsa ve paylaşırsa sevinirim. Teşekkürler.
  • Hocam bişey sorucam havada dönüp durup elinize hiç silah almadan 80 kill alarak ne anlıyorsunuz bu oyundan ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luc4sHood -- 24 Ağustos 2016; 16:51:56 >
  • 1- BF4 ün kurulu olduğu dizinde "user.cfg" adında bir metin dosyası oluşturup, belirttiğin kodu bu dosyaya eklersen bir daha böyle yapmana gerek kalmaz.
  • Kuvay-i Milliye Serverinin birincisiyim nick: Temur9811 ekleyen olursa konusarak oynarız
  • kim ne derse desin bf3, saçma sapan bir spawn sistemi var oyunda doğduğum gibi öldürüyorlar half life mübarek
  • arkadaşlar silah rehberinin yeni bölümü MPX yayında
  • 10 liraya nasil aliyorsunuz ya 7€ gozukuyor bende

• quote:

Orijinalden alıntı: Helalinden 10

10 liraya nasil aliyorsunuz ya 7€ gozukuyor bende

Proxy kullan ip ni meksica ip si yap o zaman euro yerine dolar görünür o şekilde daha ucuza alabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: nvidiasecret

quote:

Proxy kullan ip ni meksica ip si yap o zaman euro yerine dolar görünür o şekilde daha ucuza alabilirsin

eyv hocam cepte bf3 varken 4e geçmek mantıklı mı sizce?
  • quote:

quote:

quote:

Bf4 farklı gelecektir size emin olun tecrübe edinmiş olursunuz ve halada serverlar dolu

• nvidiasecret kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bf4 farklı gelecektir size emin olun tecrübe edinmiş olursunuz ve halada serverlar dolu

Hala mı alternatifi yokki 4 ün, hardline ın multiplayer ı 4 ün yanına yaklaşamaz ,zaten serverlara girmek için sıraya girmek zorunda kalıyorum halen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lalale -- 26 Ağustos 2016; 12:08:40 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• eğer bf1 fos çıkarsa... bf4 yürür gider gibi geliyo bana :D.. oyunda en ufak bi sorun yok
  • Rush adlı oyun modu dururken neden tüm serverler conquest? Bf'i sırf rush oyun modu için oynarım ama çok az server var.
  • TaymekHoldem kullanıcısına yanıt
    bf1'in fos çıkacağını sanmam.ben de modern savaş olması taraftarıydım ama bf1 gayet güzel gözüküyor.sesleri bile bf4ten çok daha iyi duruyor.adamlar bu oyunu bf4 gibi baştan savma değil bf3'teki gibi baya uğraşarak yapmışlar o belli.beta başlasın da daha net görürüz her şeyi.

• ELİNDE UYGUN FİYATA BATTLEFİELD4 4 PREMİUM KEY BULUNAN VARSA BENİMLE İRTİBATA GEÇEBİLİR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cekto -- 26 Ağustos 2016; 13:35:31 >
  • Final Stand ve Dragon Teeth'ten başka expansion verildi mi free olarak ?
  • Multiplayer'da oynarken haritaların yüklenmesi 3-4 dakika sürüyo belkide daha fazla bu durum normal mi? Birde map değişirken DX hatası diye birşey alıyorum, internette OC yapılan ekran kartlarında olur demişler ama laptop kullanıyorum overlockta yapmadım.
  • China Rising
  • 
Sayfa: önceki 19361937193819391940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.