Şimdi Ara

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU] (1937. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.466
Cevap
149
Favori
1.193.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19351936193719381939
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler ucav hangi tuşla patlatılıyor ucavı düşman adamıın yanına uçuruyorum ama hangi tuşla patlıyor bulamadım yardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murt82 -- 19 Ağustos 2016; 22:08:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murt82

beyler ucav hangi tuşla patlatılıyor ucavı düşman adamıın yanına uçuruyorum ama hangi tuşla patlıyor bulamadım yardım

Mouse sol tuşu ucav'ı patlatıyor ama patlama özelliğini açman lazım onun içinde ucav ile normal şekilde yanlış hatırlamıyorsam 10 kişiyi falan öldürmen lazım
  • Fire.Sword kullanıcısına yanıt
    A10 zaten ğerçekte de afterburner yapmaz,motoru müsait değil, hem yapsa kuyruk erir. Aynen roket konusunda katılıyorum ama size. Alışamadım bende.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bf3 de uçakla helikopterle milletin burnundan getirenler bf4 ü beğenmemiş siz hep bf3 de kalın sizi nooblar sizi ayağınız yere bassında adam gibi çatışın korkaklar.

• silah rehberinin yeni bölümü ACW-R yayında arkadaşlar
  • f35'den sonra a10'a geçince sanki ferrari'den tıra geçmişim gibi hissediyorum. hem uçağın kendisi hem mermisi çok ağır kalıyor :) Şimdilik 1 tane aktif radar'ın yasak olduğu air superiority haritası buldum. uçak hevesini onda atıyorum.

bu arada oyunu yeni almış olan arkadaşlara duyurulur oyunda geçen hafta 2xp vardı. sanırım dünden beri 4xp var. bu haftasonu için geçerli olacak deniyordu. oyunu yeni almış olmama rağmen 4xp + %200 boost xp + no kill serverlarıyla 125 level oldum 140'a az kaldı. spm 5000 küsür oldu, bütün araç eklentilerini, kitleri ve istediğim silahların hepsini kolayca açtım yeni başlayanlar için bu fırsat kaçmaz.
  • arkadaslar merhaba son w10 u direkmen temiz format atmış ve origin yüklemiş oldum bf ye girmek istiyorum serverlarda joının server diyor oyun tam başlıyor btf ıkonu alta geliyor ve gidiyor ama arka planda oyun çalısıyor punkbuster güncellemeleri yaptım sonuc değişmiyor oyun baslayıp kayboluyor ama arka planda oyun devam ediyor bana lütfen yardımcı olurmusunuz
  • Cruzer26 C kullanıcısına yanıt
    Bence standart sürümü al zaten 3 tane dlc sonradan bedava oldu. Onlary da eklersin. 2 tane de harita bedava oldu herkese.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mss1905

Bence standart sürümü al zaten 3 tane dlc sonradan bedava oldu. Onlary da eklersin. 2 tane de harita bedava oldu herkese.

EA Acces olarak aldım oyunu birkaç tane daha merak ettiğim oyun olduğu için ama ilk aydan sonra büyük ihtimalle bir daha EA Access almam. Aboneliğim bitince multiplayerda kaldığım yerden devam etmek için oyunu Premuim olarak mı almam gerekiyor yoksa direk standart alsam olur mu biliyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cruzer26

quote:

Orijinalden alıntı: mss1905

EA Acces olarak aldım oyunu birkaç tane daha merak ettiğim oyun olduğu için ama ilk aydan sonra büyük ihtimalle bir daha EA Access almam. Aboneliğim bitince multiplayerda kaldığım yerden devam etmek için oyunu Premuim olarak mı almam gerekiyor yoksa direk standart alsam olur mu biliyor musunuz?

Standart sürüm alsan yeterli

• Ucav görevi yapmak isteyenler ekleyin veya pm atın ben eklerim originid: mralizaz

• Beyler, bu singleda açılan silahlar var ya hani etrafta gizli oluyolar (collectible weapons, dogtags )onları bulunca mp de kullanamıyor muyuz? Sadece sp için mi geçerli ?
  • Bir video da benden olsun. Çok profesyonelce değil ama idare edin.

https://www.youtube.com/watch?v=9GIogqd_iTs

• beyler goldmond railway de XD-1 ACCIPITER nerede gizli bilen varmı ??
  • Devian kullanıcısına yanıt
    Golmud'ta yok ki zaten?
  • Eskilerden..iyi seyirler

• Origin accessle oynadığım bf4te sık sık fps düşmeleri yaşıyorum. Ayarları 720p lowa getirsem bile aynı sorun. Bileşenler gtx 950m i5 5200u ve 4 gb ram. Sorun ne olabilir? Ram buna sebep oluyor olabilir mi?

• Şu oyunu araçlarla oynamaya başladığımdan beri keyif alamaya başladım resmen. Yok lag var, yok ping yüksek, yok netcode, yok önce vurdum'da saymadı. valla 61 tonluk tankın içindeyken umurumda değil. Birde hardcore oynuyorsanız 50. cal'in tek mermisiyle piyadeler patır patır dökülüyor zaten üstüne birde thermal sight varsa değme keyfine en kötü ilk 5'in içinde oluyorsunuz. İlk defa K.D 2.4 ve Skill 500'ün üzerine çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FasTBoY

Golmud'ta yok ki zaten?

aynen... Sonra Zavod da da çıkardı... Hacker mış farkettik...
  • Büyük bir ihtimalle ekran kartının Vram'i yada ram olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 19351936193719381939
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.