Şimdi Ara

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU] (1935. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.467
Cevap
149
Favori
1.193.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19331934193519361937
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hem epostaya hem de sitedeki hesaba geliyor.

Bir kod gönderiyorlar, onu origin'de redeem product code kısmına yazıyorsunuz ve oyun kütüphaneye ekleniyor. Sonra oyuna tıklayıp download diyorsunuz.

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

oynayamıyorum resmen çok sinir bozucu gözle görülür bisey de yok her sey ayni 2 gun önce akan oyun iki gundur sacma sapan takılıyor

Kesinlikle oyunda sorun var. Ben ilk başlarda telekomdan sanmıştım.Bugün normaldi pingler. Oyuna girdim serverdaki kişiler lag diye şikayet ediyordu. 4 ayrı servere girdim hepsinde lag dediler. 2 serverdada yanda uyarı kutusu bile çıktı.

Windows update ile sorun olan oyunlarıda denedim. Proplem yaşamadım.Kesinlikle sunucularda proplem var.

Edit: Originin yeni beta clientini indirmistim pingler gozukmuyordu.Eskiye donunce pingler gozukmeye basladi.

Eskiden bir sorun yasamistim buna benzer. Sacma bir sekilde Originde bir ayari kapatarak sorun cozuluyordu.

Umarim yeni clientin getirdigi sacma sapan sorunlardan biri degildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Painkiller. -- 8 Ağustos 2016; 2:16:49 >

• PS4 idare edin :)

• Beyler bf3 veya 4 fark etmez bu oyunları internetsiz oynama imkanı yokmu yani evimde internet yok camping kısmına girmenin bir yolu varmıdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler TICK RATE 144 olan server yok mu? veya 120 ...
  • durma playde 5 SAATLİĞİNE 22,90 TL OYUNU ALMAK İSTEYENLER BİR BAKSIN. 3 TANE DLC SONRADAN BEDAVA OLDU ZATEN. PREMIUM GİBİ BİR ŞEY OLACAK.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05BCBF09E -- 10 Ağustos 2016; 16:50:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mss1905

durma playde 5 SAATLİĞİNE 22,90 TL OYUNU ALMAK İSTEYENLER BİR BAKSIN. 3 TANE DLC SONRADAN BEDAVA OLDU ZATEN. PREMIUM GİBİ BİR ŞEY OLACAK.

Valla gece bir şey durttu alayım ya dedim download a bırakayım yarın oynarım , bakarken **** i gördüm ve aldım şimdi kampanya oldugjnh öğrendim

• hem yeni başlayanlara hem de uzun süredir oynayıp biraz daha detaya inmek isteyenlere yönelik bir video arkadaşlar..bir göz atarsanız sevinirim
  • origin e baglanabiliyor musunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi awaqado -- 11 Ağustos 2016; 19:31:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murt82

hocam dönme işini tuşlara ayarladım ama hala onlar kadar hızlı döenemiyroum önümdeki jet birden arkama dönüyor okadar bende dönmeme rağmen nerde hata yapıyorum anlamıyormki

hızını 305-315 arasında tutarsan uçak daha hızlı dönüyor.pitch up kısmını da space veya başka bir tuşa ayarlarsan çevik dönüşler yapabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: awaqado

origin e baglanabiliyor musunuz

Origine bağlanabiliyorum, oyuna da giriyor. Ama oyun bittikten sonra istatistikler gelmiyor. Yansımıyor istatistiklere bilgiler. Sorun var battlelogda
  • Oyun gittikçe hızlanıyormu banamı öyle geliyor?

• Battlelog'da zaten yazmışlar reportlarda sıkıntı var diye.

THE ISSUES WITH BATTLE REPORTS ARE KNOWN. WE ARE INVESTIGATING AND WORKING TO RESOLVE AS SOON AS POSSIBLE. PLEASE NOTE THAT STATS ARE WORKING AS INTENDED. THANK YOU FOR YOUR PATIENCE.
  • Ea iyice batırdı güzelim oyunu müşteri hizmeti sıfır oyun çıkalı 4-5 yıldan fazla olmuş adamlar hala yok log hatası yok punkbuster hatasını düzeltmeye çalışıyor bf1 almıştım geri iade ettim sırf bu yüzden

• Battlefield 3'ün gözünü seveyim, ea access ile oynuyorum bf4'ü, yüksek pinglerle beraber oldukça koyu bir renk paleti ek olarak fazlasıyla aimbot mevcut.

Silahlar geç açılıyor, silah eklentileri gelene kadar tokat manyağı oluyorsunuz, ea saçma sapan bir iş yapmış, şimdi daha iyi anlıyorum insanların bf4'ü kötülemelerinin nedenini..
  • Aslında Oyunun gelişimine baktığınız da BF2 BC2 bu serinin 2 Temel oyunu ve buradaki oynana bilirlik diğer serilere akmadı,

Buda kullanıcılara farklı şeyler yaşatmak amacı olsa gerek, tabi aradaki BF 2142 fiyaskosu da var :)

Her serinin güzelliği ayrı benim için ama 2-3 yıl boyunca alışıp sonra yeni seriye geçince insan afallıyor,

EA büyük bir firma bu seride yapmış olduğu Battlelog sorununu umarım çözecektir,

Ama farklı sorun ve Problemler BF1'de olacak :) hafta da 2 GB yama indireceğiz ilk başlarda, Bir süre daha BF 4 VE BF 1 arasında gelip gideriz.
  • Oyun güzel ama millet alışmış artık silah tepkimelerine maplere, çıktıktan 3 yıl sonra alınca afalladım bir an ama yavaş yavaş alışıyorum

Orign ID'leri yakalarsam ekleyeceğim sizleri de
  • http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/c122f828-7965-4d3d-95e7-e04fd13eca42/Suicide-Squad-All-Maps-Conquest-Ranked-Kuva-yi-Milliye/
    arkadaslar server ip'si güncellenmiştir, yukarıda ki adresten favorilerinize ekleyebilirsiniz

LENINstalin32
  • https://forum.donanimhaber.com/m_116657930/tm.htm

ip Guncellenmistir Suicide Squad Türkiye lokasyonlu Sunucu Eşit ve Hilesiz Bir Oyun için
  • 
Sayfa: önceki 19331934193519361937
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.