Şimdi Ara

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU] (1896. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.467
Cevap
149
Favori
1.193.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18941895189618971898
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Excaliburn

Cloud Storage sürekli hata verip duruyor, sizde'de böyle'mi ? Puanlarım falan boşa gitmemiştir inşallah.

bizde'de çıkıyor bende'de bu sabah başladı ve hala devam ediyor merak etmeyin puanlarınız falan silinmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 26 Mayıs 2016; 0:07:59 >
  • Arkadaşlar heralde daha önce bundan daha saçma banlanma sebebi görmemişsinizdir

BTK diye clan'ın rus server'ı var ve ben sürekli bu serverda oynarım. Bu sebep kısmında da yazan "hellmashine" nickli noob admin de sürekli rpg ile kill aldığım için yeni bir kural eklemiş ve çatıdan hiç kimseye rpg atamazsın gibisinden sebep ile beni "killed in action" diye uyarı verip durdu kendisine yediremeyip, sonrasında ise bi binanın çatısında bana rpg atarken gördüm ve kendisi çatıda olmasına rağmen rpg ile kendisini öldürmemin ardından "teabag" yapmam üzerine beni oyundan banladı Ben böyle noob oyuncu görmedim ya bu ruslar ne çok korkar oldu Türklerden

• Arkadaşlar Battlefield 1'in çıkması şerefine bende bizler için Türk BF1 bloğu açayım dedim. Sitede şuan 3 tane haber var. Önemli haberleri ekleyeceğim. Hatta şu an tüm işimi rehberlere vermiş durumundayım. Bir sürü sayfa hazırlıyorum.

http://bf1turkiye.com Herkesi bekliyorum.
  • Bugün WH kullanıyormuşum diye kicklediler beni. Halbuki oyun içinde de dedim. Mouseun makrosu açık diye. Wallhack nereden çıktı anlamadım? Ayrıca makro yasak mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bf1 hakkında videodaki dedikleri doğru ise oyun çok tuaf birşey olacak sniper ile vurulan birisine tekrar rev yapamayacakmışız yada tank sınıfına girdi iseniz ölene kadar o sınıftan çıkamıyorsunuz uçak kullanamazsınız falan diyor böyle birşey yaparlar ise oyun çok kötü

http://www.bolumsonucanavari.com/VideoIncelemeler-Video_Dosya_Konusu_Battlefield_1_Hakkinda_Her_Sey-14668.htm
  • Banlandığım rus serverında fazla kaşınan ruslarla kapışmam

• Konu ağlama duvarı olmuş herkes ağlıyor yok o beni şöyle vurdu yok ben onu böyle vurdum yok koşuyordum bana rpg attı zıpladım ama yermi anadolu çocuğu hemen çektim ace23'ü yermisin yemezmisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blumhouse

Çok komik bizimkiler hertürlü pisliği yapıp buraya gelip banlandık diye ağlıyorlar.
    Kendine güveni olmayan ek programlar olmadan oynayamayan ezikler.
    Türklere banı destekliyorum yani sebepsizde olsa hepisi banlanmalı.

Bu saçma tepkin bana mıydı yoksa macro kullanan elemana mı?
  • desteğini türk forumlarında yapma o zaman. neyse ırkçılık şikayeti oalrak ilettim moderasyona umarım şutlarlar. git alman forumlarında falan takıl ortak kuyruk acınız çıkar belki iyi anlaşırsınız.
  • arkadaşlar team deathmatch türk sunucusu var mı bildiğiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: türker_hoca

Gtx 970 ile 1080p de ultra ayarlarda oynuyorum lakin görüntü ps4 e göre daha kötü görünüyor. Eksik birşey mi yapıyorum?

Bazi tv bağlanti kabloları hdmi bağlantilar 30hertzden fazla vermiyor bu yüzden olabilir .
  • Banlandığınız ss leri paylaşmaya devam edin bu arada büyük keyif onları görmek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Overlord7134

quote:

Orijinalden alıntı: türker_hoca

Gtx 970 ile 1080p de ultra ayarlarda oynuyorum lakin görüntü ps4 e göre daha kötü görünüyor. Eksik birşey mi yapıyorum?

Bazi tv bağlanti kabloları hdmi bağlantilar 30hertzden fazla vermiyor bu yüzden olabilir .

Evet hdmi versiyonuna göre değişiyor hz. Ben 60 Hz de oynuyorum. Yani tv de öyle yazıyor. Ben de ki sıkıntı tv ye olan yakınlık. Bir de bf eskidi artık. Bf 1 daha iyi grafiklerle gelecektir.

• Ben sana zaten insan gibi sordum zaten o yorumu benim için mi yaptın diye ama sen yine yuvarlak konuşarak bu oyunu benim gibi hilesiz şekilde çok iyi oynayan oyuncuları zan altında bıraktın kendince. Vazgeç şu trollüğünden.
  • Abraham ile oynadıktan sonra diğer tanklar çok hantal geliyor oynanmıyor resmen, tanklar arasında bu kadar fark olmamalıydı.
  • Bu ne bütün mesajlar silinmiş

• quote:

Abraham ile oynadıktan sonra diğer tanklar çok hantal geliyor oynanmıyor resmen, tanklar arasında bu kadar fark olmamalıydı.

en iyi tank rus tanktı amerikan tankı daha hantal hatanız var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuriboyka

quote:

Abraham ile oynadıktan sonra diğer tanklar çok hantal geliyor oynanmıyor resmen, tanklar arasında bu kadar fark olmamalıydı.

Bana göre en iyi tank sıralaması: Amerikan,Çin,Rus tankı. Rus tank bildiğin hurda çok ağır, ne dönüyor ne hızlı gidiyor. Çin tankının hızı iyi ancak oda dönmüyor ger geri giderken çoğu kez boostu kapatmak yetmiyor gaz kesmekte gerekiyor fakat gazı kapatıp dönmeye çalışırsanız tam tersine dönmeye başlıyor tanklar tam sinir harbi. :D Amerikan tankı hem hızlı hemde çok oynak boostu kapatmadan hızlıca köşeyi dönebiliyorum.

• quote:

quote:

quote:

Bana göre en iyi tank sıralaması: Amerikan,Çin,Rus tankı. Rus tank bildiğin hurda çok ağır, ne dönüyor ne hızlı gidiyor. Çin tankının hızı iyi ancak oda dönmüyor ger geri giderken çoğu kez boostu kapatmak yetmiyor gaz kesmekte gerekiyor fakat gazı kapatıp dönmeye çalışırsanız tam tersine dönmeye başlıyor tanklar tam sinir harbi. :D Amerikan tankı hem hızlı hemde çok oynak boostu kapatmadan hızlıca köşeyi dönebiliyorum.

Amerikan tankı neresi hızlı?
    T90 rus tank budur
    M1 amerika hantal
    Type 99 hızlı çin mali

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 28 Mayıs 2016; 14:00:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Blumhouse

quote:

quote:

quote:

Amerikan tankı neresi hızlı?
    T90 rus tank budur
    M1 amerika hantal
    Type 99 hızlı çin mali

Drag yarışı yapacaksanız MBT'yi alın herkesi geçersiniz belki :p Benim tankla yarış yapma gibi bir fantazim yok o yüzden daha oynak manevra kabiliyeti daha yüksek tank benim için en iyisidir. Bu konuda'da hiç bir tank M1'in eline su dökemiyor.

MBT ve T90 benden uzak kalsın düz yolda engellerden bile kaçamıyorum alet dönmüyor illa hız kesmek gerekiyor, birde geri geri giderken gazı kapatıp tankın dönmesini beklerken sabit kalıyorum ve boom.

Lütfen sadece statları ezberleyip okumayın gidin "Siege of shanghai" gibi haritalarda iki tankı'da bi deneyim. MBT ile her köşeye geldiğimde ettiğim küfürlerin haddi hesabı yok.

Adamlar bas baya kendi tanklarına avantaj vermiş, buda ABD yapımı bir oyunda çok normal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PehliOne- -- 28 Mayıs 2016; 14:46:10 >

• 
Sayfa: önceki 18941895189618971898
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.