Şimdi Ara

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU] (1457. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
40.467
Cevap
149
Favori
1.193.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14551456145714581459
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yusufcan -05-

Merhaba arkadaşlar, birşey sorucam bu bölümde, konuda herkesin klani varmi?

Beraber ts den konuşarak oynamak istiyorum sıkıcı oluyo bu sekilde siralamada iyi yere gelme amaci olmayan eglence icin bir klan varmi ?

Asıl istedigim buradaki arkadaslarla beraber bir takim gibi oynamak.

Eğer bf 3 gibi oynanışı olacaksa bf 4 tadından yenmez hem o grafikler hemde o tarz oynanış olursa ooo düşünmesi bile güzel bir duygu.
  • 0ops kullanıcısına yanıt
    meksika originde $40 dolarmış fiyatı. normalde €20 ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: izkus35

İlginc.
    Amazonda kaçacaba oraya bi bakin bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    ordaki en uygun fiyat da €30 gibi. en uygunu origindeki sanki

teknosaya baktım orda da 60 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi izkus35 -- 7 Eylül 2014; 16:36:08 >
  • quote:

Forumun 2.el bolumunden alin en ucuz orda olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

30 euro değil, dolar. Yani 60 TL. Ayni sayiliyor originle. Yukarıdaki arkadaş da iyi demiş ikinci el bölümünden referansi olan kişilerden 40-50 TL ye aliniyor .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    haklısınız pardon dikkat etmemişim. 2. el bölümüne bakıyorum şuan bende
  • quote:

selam arkadaşlar. originde 20€ luk standart sürüm var. bir de digital deluxe edition var hangisini tavsiye edersiniz? bir sorum daha var..playstoreda 100 TL ye satılıyor. bu satılan digital deluxe edition mu oluyor?

Normal al ben delux aldim millet hep normal serverlarda oynuyor .

• quote:

Orijinalden alıntı: ILoseYourSelf

quote:

Orijinalden alıntı: yusufcan -05-

Merhaba arkadaşlar, birşey sorucam bu bölümde, konuda herkesin klani varmi?

Beraber ts den konuşarak oynamak istiyorum sıkıcı oluyo bu sekilde siralamada iyi yere gelme amaci olmayan eglence icin bir klan varmi ?

Asıl istedigim buradaki arkadaslarla beraber bir takim gibi oynamak.

Eğer bf 3 gibi oynanışı olacaksa bf 4 tadından yenmez hem o grafikler hemde o tarz oynanış olursa ooo düşünmesi bile güzel bir duygu.

Bizimki gibi bir sitenin klanini gordum ''turuncu levye'' adinda adamlar guzel akil etmiş bizim neden olmasin diye düşündüm ama cevap bile gelmiyo anlasip belki acabilirdik.

• biraz az adam vurduk galiba

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-71C6E26CB -- 7 Eylül 2014; 18:25:39 >
  • yusufcan -05- kullanıcısına yanıt
    bende turuncu levye klanındayım ancak bi aktiflik yok yani
  • Bende AJAN clanındayım.Ünlü Asberanın yanında Hava Kuvvetleri kolordu komutanının kankisiyim.Clanda aktiflikten ziyade pasiflik hakim.Herkez pasif görevlerde.Komutanlar Mareşalleri fırçalıyo.Mareşeller şamar oğlanı oldu resmen.
    platoon hesabının linkide buhttp://battlelog.battlefield.com/bf4/platoons/view/453035467536389210/
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0ops

quote:

İlginc.
    Amazonda kaçacaba oraya bi bakin bence.

amazonda geçen hafta oyunların çoğunda indirim vardı. BF4 14.99 dolara kadar düşmüştü. Ayrıca 2.el den de bf4+pre bakabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A fine day to die -- 7 Eylül 2014; 20:44:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Welcome To Jamrock

biraz az adam vurduk galiba

Hangi serverde vurdunuz bu kadar adami ticket sayisi kacti birde tam benlikmis kek dolu rakipte ben normal op. Lockerde 2400 tickette 130 kisi civarinda vuruyorum hep

• kankatree kullanıcısına yanıt
    Ben Tank ile 750 ticket lık oyunda yüzden fazla kill alıyorum.Herkez şahit :) Tank ile bi oyunda KPM 5.0 idi benim.
  • Noktasız Fakir kullanıcısına yanıt
    doğrudur ama ben tankla heliyle adam vuranları pek oyuncu olarak görmüyorum karsısında elinde silah olan adamı zırhlı aracla vurmak bana göre değil ben genelde karsılıklı savasmayı seviyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kankatree

doğrudur ama ben tankla heliyle adam vuranları pek oyuncu olarak görmüyorum karsısında elinde silah olan adamı zırhlı aracla vurmak bana göre değil ben genelde karsılıklı savasmayı seviyorum

çok iddaalı konuşmuşsun.işte sen onları oyuncu olarak görmüyorsun ama o iyi araç kullananlar tankla jetle seni ezip duruyorlar ve gayet yüksek frag yapıyorlar yani bir nevi senle eğleniyorlar aradaki fark bu.

• merak etme ben oyle oyuncuların oldugu serverde takılmıyorum iyi araç kullanabilir lafımız yok ama benim gözümde iyi oyuncu değiller ha benle eğlenemiyorlar onuda bil oyle frag yapanlar beni en fazla 4-5 kere vurmustur
  • Noktasız Fakir kullanıcısına yanıt
    o nasıl logolar ya adamlar bildiğin rütbelendirmiş kendini fazla kaptırmışlar heralde kendilerini
  • Adam oyuna girerken asker elbisesi giyiyo.Oyun aralarında bf4 theme song çalıyo.Karanlık odada video çekerken bülent ersoyun gözlüklerinden takıyo.Sene 2014 bunu yapan varlıklala aynı ülkedeyiz
  • 
Sayfa: önceki 14551456145714581459
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.