Şimdi Ara

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU] (1456. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.467
Cevap
149
Favori
1.193.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14541455145614571458
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adamı bıçakladığımızda dogtagini alıyoruz ya o ne işe yarıyor. Bizde açılmamış olan dog tagi kullanıyorsa açılmış mı oluyor?
  • Nvidia gtx780m de kasma donma hata olmuyor. Hata alan arkadaslarda sistem yetersiz anladigim kadariyla. Nvidia ile ilgili problem yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun ilk çıktığında almıştım yaklaşık 350 saat oynadım bir kere bile çökme olmadı sonrasında hesabımı devrettim ama ortada vakit harcamaya değer bir oyun olmayınca tekrardan aldım şimdi baktım 100 saati geçmiş yine çökme olmadı.

Oyunu çökenler yada çalışmayı durdurdu hatası alanlar önce sistemde oc varsa tüm overclock değerlerini kontrol etsinler özellikle 64 kişi full dolu maplerde işlemciler üzerindeki yük fazla işlemci stabilitesi bu oyunda önem taşıyor.Ekran kartında ise özellikle belleklere fazla oc yapmayın buda etkili olabiliyor ayrıca nvidia kart kullananlar hizmetlerden streamer service disable yapsın ve başlangıçta çalışmasını engellesin.Shadowplayde kapalı olsun.Son olarakta bu oyunu en iyi performansla oynamak için windows 8.1 x64(tüm updateleri yüklü) öneririm.

Ek olarak sisteme bf4 sonrası herhangi bir oyun kurduysanız ve oyun yükleme sırasında bir takım dx-vc redist gibi eklentiler kurduysa bf4 e girmeden önce oyunu repair edin ve kendi yükleme klasöründeki dx setubu yeniden yükleyin ayrıca pbde hep güncel olsun ve sistemde servisleri aktif olsun bunları yaparsanız büyük ihtimalle sorunsuz bir deneyim yaşarsınız.

• Cte serverlarda oynayan arkadaşlar bu güncellemeyle oyun gerçekten düzelecek mi yoksa hiç umutlanmayalım mı?.Bir de güncelleme tarihi hakkında bilginiz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: killuminati25

Cte serverlarda oynayan arkadaşlar bu güncellemeyle oyun gerçekten düzelecek mi yoksa hiç umutlanmayalım mı?.Bir de güncelleme tarihi hakkında bilginiz var mı?

Bence heyecanlanmalısın.Oyun resmen evrim geçirmiş durumda şuan CTE'de.Level atladı diyebiliriz.Netcode çok çok daha iyi,vuruş hissi daha güzel geliyor.Hareket etme BF 3 gibi oldu akıcı,oyun daha hızlı tepki veriyor.Kullanıcı arayüzünü kişiselleştirebiliyoruz...Baya umutlanmalısın.Eylül'ün son haftaları.22'si veya 29'u diye tahmin ediyorum.
  • Merhaba arkadaşlar, birşey sorucam bu bölümde, konuda herkesin klani varmi?

Beraber ts den konuşarak oynamak istiyorum sıkıcı oluyo bu sekilde siralamada iyi yere gelme amaci olmayan eglence icin bir klan varmi ?

Asıl istedigim buradaki arkadaslarla beraber bir takim gibi oynamak.

• bu cte serverların özelliği ne niye böyle bi ayrım var ayrıca cte serverlara nasıl girebiliriz
  • arkadaşlar hani büyük bir update gelecek deniyordu ne zaman gelcek bu update bilen varmı
  • Ben de olmuyordu şimdiye kadar. Sadece şu dikkatimi çekti; Dragon's Teeth paketinden sonra başladı bu iş. Ondan önce 3 DLC'ye ait haritalarda hiç sıkıntı yaşamadım.

Sadece sürücü kurulu shadowplay filan yok. Ana haritalarda çok nadir çökme. OC ile ilgisi olsa onlarda da çökmesi lazım.
  • DH klanimi var beyler?

• Selam birşey aklıma takıldı FOE yazısının üstüne avatar tarzı birşeyler ekliyorlar sanırım customize emblem yerinden yapılıyor hazır sitelere girince bana java kodu falan veriyor onu ekleyin çıkar falan diyorlar peki benim photoshop ile hazırladığım amlemi nasıl eklerim oraya ? bilen bir arkadaş açıklar ise sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: VoldyTheAce

quote:

Cte serverlarda oynayan arkadaşlar bu güncellemeyle oyun gerçekten düzelecek mi yoksa hiç umutlanmayalım mı?.Bir de güncelleme tarihi hakkında bilginiz var mı?

Bence heyecanlanmalısın.Oyun resmen evrim geçirmiş durumda şuan CTE'de.Level atladı diyebiliriz.Netcode çok çok daha iyi,vuruş hissi daha güzel geliyor.Hareket etme BF 3 gibi oldu akıcı,oyun daha hızlı tepki veriyor.Kullanıcı arayüzünü kişiselleştirebiliyoruz...Baya umutlanmalısın.Eylül'ün son haftaları.22'si veya 29'u diye tahmin ediyorum.

İnşallah dediğin gibi olur hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tek suçu kopya çekmek

bu cte serverların özelliği ne niye böyle bi ayrım var ayrıca cte serverlara nasıl girebiliriz

Cte serverlara premiuma sahip kişiler girebiliyor.DICE yaptığı güncellemeleri burda oyunculara test ettiriyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tek suçu kopya çekmek

bu cte serverların özelliği ne niye böyle bi ayrım var ayrıca cte serverlara nasıl girebiliriz

Cte serverlara premiuma sahip kişiler girebiliyor.DICE yaptığı güncellemeleri burda oyunculara test ettiriyor.

sağolasın buraya girince diğer serverlarada girebiliyoz dimi
  • selam arkadaşlar. originde 20€ luk standart sürüm var. bir de digital deluxe edition var hangisini tavsiye edersiniz? bir sorum daha var..playstoreda 100 TL ye satılıyor. bu satılan digital deluxe edition mu oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: izkus35

selam arkadaşlar. originde 20€ luk standart sürüm var. bir de digital deluxe edition var hangisini tavsiye edersiniz? bir sorum daha var..playstoreda 100 TL ye satılıyor. bu satılan digital deluxe edition mu oluyor?

Digital deluxe edition ın normalden farki 3 adet gold battlepack ve china rising ek paketini veriyor. Playstoreda satilan normal sürüm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0ops

quote:

selam arkadaşlar. originde 20€ luk standart sürüm var. bir de digital deluxe edition var hangisini tavsiye edersiniz? bir sorum daha var..playstoreda 100 TL ye satılıyor. bu satılan digital deluxe edition mu oluyor?

Digital deluxe edition ın normalden farki 3 adet gold battlepack ve china rising ek paketini veriyor. Playstoreda satilan normal sürüm

demek ki standart alınacaksa originden almak daha mantıklı siz hangisiniz tavsiye edersiniz peki deluxe için fark ödemeye değer mi?

• quote:

quote:

quote:

demek ki standart alınacaksa originden almak daha mantıklı siz hangisiniz tavsiye edersiniz peki deluxe için fark ödemeye değer mi?

Proxy ile meksika originden falan alabilirsin daha ucuza.
    Normal ile deluxe edition arasindaki fiyat farki kac?

• quote:

quote:

quote:

quote:

10€ luk fark var benim baktığımda

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

10€ luk fark var benim baktığımda

30 tl degmez normali alin, cok severseniz ilerde premiumda alirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 14541455145614571458
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.