Şimdi Ara

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU] (1296. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.467
Cevap
149
Favori
1.193.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12941295129612971298
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AY1907

Punkbuster uptade yapmayı denedim zaten.

Originden oyunu uptade yapmak istediğimde, en son sürümde diyor ? Demek istediğiniz buysa eğer.

pbsv.setup indir kur tekrar öle dene bi
  • quote:

Orijinalden alıntı: raconnnn

quote:

Originden oyunu uptade yapmak istediğimde, en son sürümde diyor ? Demek istediğiniz buysa eğer.

Nereden ? Pek bilmiyorum da.
  • quote:

quote:

quote:

Nereden ? Pek bilmiyorum da.

http://www.evenbalance.com/?page=pbsetup.php buyur buradan hocam

• Resim daha güzel olabilirmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rainbow_Six

quote:

Rainbow fikirlerine saygiliyim fakat global ban yiyen bir kisinin profili originden banlaniyor istersen ozelden sana server atayim oraya gir yedigim ayni bani sanada atayim ?

Üstad haksızlıga ugradıgını düşünüyorsan itiraz edersin ban kaldırılır böyle bir imkan var... ama öle bişey olmayana kadar hilecisin bu degişmez

Dediğimiz gibi olmuyor maalesef bir defasında esl den haksız yere ban yedim eslwire yüzünden itirazlarına rağmen acmadılar 1 ay boyunca banlı kaldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nintendo.

niye gereksiz boşluklar bırakıyon

Sanane yav sen ne karışıyon millete, senin karışma hakkın yok benim var ben sana karışabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FalloutNV

quote:

Orijinalden alıntı: Nintendo.

niye gereksiz boşluklar bırakıyon

Sanane yav sen ne karışıyon millete, senin karışma hakkın yok benim var ben sana karışabilirim.

kardeş problemli misin
  • quote:

https://www.youtube.com/watch?v=AydvBpzgrIU ve bu videoya iyi bakın alman bir takım ile yaptığımız maçta maç sonu k/d oranım 12/17 idi ve adam maçta iki kez wallhack diyor

Şu videonun siz taraftan çekileni var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MDV

quote:

https://www.youtube.com/watch?v=AydvBpzgrIU ve bu videoya iyi bakın alman bir takım ile yaptığımız maçta maç sonu k/d oranım 12/17 idi ve adam maçta iki kez wallhack diyor

En basinda cekiyordum.fakat o mbt laelwi yiyince biraktim cekmyi :-)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MDV

quote:

En basinda cekiyordum.fakat o mbt laelwi yiyince biraktim cekmyi :-)

Taktikleri güzelmiş ama Esl de böyle bir şey yapmak ne kadar doğru acaba

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Renji-tr

genel skoru na göre nasıl hile olunuyor merak ettim doğrusu sen skor yapamıyorsun diye senden iyi oynıyan veya iyi skor yapması bir oyuncunun hile kullandığı anlamına gelmez ayrıca skor ları çok normal sen skor görmemişsin

adam hile yapmış global ban yemiş yok adminler ırkcı yok bilerek attırdılar global ban kanıt olmadan yenmez skorlar bana uçuk geldi ondan daha iyi olanlar var onlarda hileci benim gözümde sadece uyanıklar kendi serverlerinden başka yerde hile açmıyolrar

Rainbow fikirlerine saygiliyim fakat global ban yiyen bir kisinin profili originden banlaniyor istersen ozelden sana server atayim oraya gir yedigim ayni bani sanada atayim ?

benim aklıma takılan pb' den banlıyken official serverlara nasıl girebiliyorsun? global yememişsin henüz ama o da gelir büyük ihtimalle. hem global ban yemiş olsan dahi origin hesabına bir şey olmuyor. even balance' a ticket açıp da banı kaldırılan yoktur sanırım :S

• quote:

Orijinalden alıntı: general_einstein

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Renji-tr

genel skoru na göre nasıl hile olunuyor merak ettim doğrusu sen skor yapamıyorsun diye senden iyi oynıyan veya iyi skor yapması bir oyuncunun hile kullandığı anlamına gelmez ayrıca skor ları çok normal sen skor görmemişsin

adam hile yapmış global ban yemiş yok adminler ırkcı yok bilerek attırdılar global ban kanıt olmadan yenmez skorlar bana uçuk geldi ondan daha iyi olanlar var onlarda hileci benim gözümde sadece uyanıklar kendi serverlerinden başka yerde hile açmıyolrar

benim aklıma takılan pb' den banlıyken official serverlara nasıl girebiliyorsun? global yememişsin henüz ama o da gelir büyük ihtimalle. hem global ban yemiş olsan dahi origin hesabına bir şey olmuyor. even balance' a ticket açıp da banı kaldırılan yoktur sanırım :S

Olay su ki serverdan pb guid ban atabiliyorsun admin yetkin varsa yukarda bunu nasil yapabilecegini gosterdim ban atilabilmesi ancak fairfigth sayesinde okur

• raconnnn R kullanıcısına yanıt
    Hacı o nasıl bi olay anlayamadım ben, spawnlar o kadar yakın mı o haritada?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maskeli Bilo

Hacı o nasıl bi olay anlayamadım ben, spawnlar o kadar yakın mı o haritada?

hacı yakın aslında binalar var o yüzden yakın sanılmıo :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayvacuk

Resim daha güzel olabilirmiş.

elden gelen bu
  • Bi oyun oynuyorum el bitiyor yeni haritaya gecerken oyun takiliyor ve oyundan cikinca ps3 kendine reset atiyor. Bu sorunu yasayan var mi cok sinir bozucu

• 1 saattir hiç bir servera giremiyorum. O yükleme simgesi geliyor o kadar. Orada kalıyor. Kendim kapatıyorum. Bazende hata veriyor. Her seferinde başka bir hata. Neden olabilir.
  • arkadaşlar BF4 premium üyeliğim bir birazcık problemlerim var oyun hakkında. Birincisi aldığım ssd'ye origin kurdum ve oyunu inistall yaparken eski C sürücüsünden oyunu alıp yüklemeyi tamamladım. Şimdi oyun açılıyor ama DLC'leri yüklü değil şeklinde görüyor. China Rising pack'i ilk sayfadaki adımları izleyerek regedit'den hallettim ancak diğer pack'ler de hata devam ediyor. Originden girip eklentileri bulup reprair yaptım check update yaptım sorun yok gibi görünüyor ama gel gelelim oyuna girerken uyarı veriyor pack'i yüklemelisiniz şeklinde.
    İkinci sorum ekran kartı ile alakalı. Bende 7870 2gb ekran kartı var. Ati Catalyst son güncellemesi ile mantle desteğide geldi. FPS iyi gibi ancak çatışma esnasında takılmalar oluyor. oldukça can kısıcı. görüntü ayarlarını değiştirdim, mantleyi kapattım ancak sorun devam ediyor. bu şekilde oynamak çok zor çünkü tam adama ateş ederken takıldığı için adam dönüp beni vuruyor. evi taşıdığım için bir kaç haftadır oyunu ve sayfayı takip edemedim. geldiğim yerde süperonline vardı 50mbit üyelik yaptım ssd aldım. İşler kötüye gitti :) fikri olan varsa bir de paylaşırsa teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 12941295129612971298
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.