Şimdi Ara

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU] (1293. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.467
Cevap
149
Favori
1.193.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12911292129312941295
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Maskeli Bilo

Kac dolar?

Amozon da 59.99 dolar diyor
  • Beyler bf4 multi gt540m ile düşük ayarlarda da olsa oynanabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fucuklu Sumurta

Beyler bf4 multi gt540m ile düşük ayarlarda da olsa oynanabilir mi?

Çok kasar hocam zevk alarak oynayamassınız söyliyim
  • Arkadaşlar arkadaş oyundayken mesaj yazma butonu gözükmüyor hep oluyordu nasıl çözülür bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seriouslyman

Arkadaşlar arkadaş oyundayken mesaj yazma butonu gözükmüyor hep oluyordu nasıl çözülür bu.

H tuşuna basın hocam. HIDE yazisi olmasin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fucuklu Sumurta

Beyler bf4 multi gt540m ile düşük ayarlarda da olsa oynanabilir mi?

Oynanmaz benim eski laptop GT550M idi en düşükte bile kasıyordu.
  • .Yazmadığım forum kalmadı cevap veren yok. 7.1 Kulaklık oyun içi ayarlarını yazar mısınız ? Biryerden 7.1 veya 5.1 ayarlanıyormuş bilgisi olan cevap versin gerçekten sıkıldım.
  • Arkadaşlar byakın zamanda aldığım bf4 ve premiumu satmak istiyorum durmaplay'den almıştım ikisinide ciddi alıcılar pm atsın lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MakaveLiVII -- 30 Mayıs 2014; 11:28:01 >
  • Arkadaşlar hepimizin bildiği gibi hardline yolda şimdi hardline çıkınca bf4 rafa kalkar mı ben bu yaz alıcaktım bf4 ü almayayımmı lütfen yol gösterin multiplayer kitlesi çok mu düşer sistemin bf4 üstünde oyunlar için yetmez hardlinenin sistem gereksinimleri ne kadar olur ? lütfen bana bir çare gösterin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihtahtakinx

Arkadaşlar hepimizin bildiği gibi hardline yolda şimdi hardline çıkınca bf4 rafa kalkar mı ben bu yaz alıcaktım bf4 ü almayayımmı lütfen yol gösterin multiplayer kitlesi çok mu düşer sistemin bf4 üstünde oyunlar için yetmez hardlinenin sistem gereksinimleri ne kadar olur ? lütfen bana bir çare gösterin

Haladaha bf2 ve bad company 2 serverleri dolu bf4 rafa kalkmaz rahatca oynayabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: borgum

.Yazmadığım forum kalmadı cevap veren yok. 7.1 Kulaklık oyun içi ayarlarını yazar mısınız ? Biryerden 7.1 veya 5.1 ayarlanıyormuş bilgisi olan cevap versin gerçekten sıkıldım.

Oyunda audio kısmından hifi seçili olucak.başka bir ayarda mı yapıyoruz:)) merak ettim bende.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihtahtakinx

Arkadaşlar hepimizin bildiği gibi hardline yolda şimdi hardline çıkınca bf4 rafa kalkar mı ben bu yaz alıcaktım bf4 ü almayayımmı lütfen yol gösterin multiplayer kitlesi çok mu düşer sistemin bf4 üstünde oyunlar için yetmez hardlinenin sistem gereksinimleri ne kadar olur ? lütfen bana bir çare gösterin

Hardline çoğu kişi istemiyor.Gram düşme olmayacak merak etme.Güldürdün :D
  • Bu mother of all bombs ile acilan cruise missle commander modda mi kullaniliyor? Bir de i am dynamite ile açılan air burst nedir? Ben bu ikisini açtım ama hiç kullanmadım.

• Arkadaşlar ara sıra oyunda kontroller sapıtıyor mesela zıplamaya basıyorum zıplayıp aynı zamanda ateş ediyor. PC'yi açıp kapatmayınca düzelmiyor.

Bu sorunla karşılaşan oldumu hiç ?
  • Beyler g35 aldım ama baslarda cızırtı oluyor.Ayarı var mıdır bu meretin.Cevap verecek yok ama ben yazıyorum genede.Hiç kimse ya yardımcı olmadı yada olamadı.Sizler olursunuz diye ümit ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustiua

Bu mother of all bombs ile acilan cruise missle commander modda mi kullaniliyor? Bir de i am dynamite ile açılan air burst nedir? Ben bu ikisini açtım ama hiç kullanmadım.

Bombardıman uçağında kullanılıyor o açılan füze.

• bf4 için adamları daha iyi seçebilmek ve uzak görüş için video ve görüntü ayarları nasıl olmalı bir bakmışım vurulmuşum birde sniperlar beni çok çabuk buluyorlar ben sniperken uzaktakileri dürbünde olsa zor seçiyorum bunun bir kolay yolu varmıdır herkese teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: |Mavera|

Arkadaşlar ara sıra oyunda kontroller sapıtıyor mesela zıplamaya basıyorum zıplayıp aynı zamanda ateş ediyor. PC'yi açıp kapatmayınca düzelmiyor.

Bu sorunla karşılaşan oldumu hiç ?

Aynen bendede oluyor hocam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrix999

bf4 için adamları daha iyi seçebilmek ve uzak görüş için video ve görüntü ayarları nasıl olmalı bir bakmışım vurulmuşum birde sniperlar beni çok çabuk buluyorlar ben sniperken uzaktakileri dürbünde olsa zor seçiyorum bunun bir kolay yolu varmıdır herkese teşekkürler

görüntü ayarlarıyla alakası yok, kendi beceriksizliğin
    tamamen bulanık bir ekranda oynuyorsan orayı bilemem tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nintendo. -- 30 Mayıs 2014; 21:36:19 >
  • Evet oyleymis teşekkür ederim. Digeride ucavla alakalı biseymis.

• 
Sayfa: önceki 12911292129312941295
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.