Şimdi Ara

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU] (1291. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
40.467
Cevap
149
Favori
1.193.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12891290129112921293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler G35 aldım.Battlefield 4 oyun için ayarları söyler misiniz ? TV,Hİ-Fi stereo,surround gibi ayarlar varya 7.1 kullanan arkadaşlar varsa ayarları verebilirse sevinirim.Birde bu 7.1e alışmak uzun mu sürüyor ? Ben alışamadımda hala adamın yerini kestiremiyorum teşekkürler.
  • Buda oldu mikro ödeme sistemi geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: sscarecroww

Battlefield 3 haziranın 3üne kadar bedava olmuş originde ulan içten içe moralim bozuldu zamanında iyi para vermiştik

Üstüne bir de bundle ucuzladı diye humblebundledan bi tane daha almıştım ben bf3 nasıl bedava olur yav
  • quote:

Orijinalden alıntı: IO

quote:

Battlefield 3 haziranın 3üne kadar bedava olmuş originde ulan içten içe moralim bozuldu zamanında iyi para vermiştik

Üstüne bir de bundle ucuzladı diye humblebundledan bi tane daha almıştım ben bf3 nasıl bedava olur yav

Hahah seninki kötüymüş 2. ne ya bana oyun hediyeydi ama premium için galiba 100-120 civarı bişey vermiştim oda koyuyor insana ama akıllandım bf4 premium ile 110 a aldım meksika proxy ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sscarecroww -- 29 Mayıs 2014; 3:13:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kafayı sıyırmak üzerindeyim ne b..dan bir olaydır 2 origin account var ulan şifreyi unuttum mail yolla diyorum mail gelmiyor kafayı sıyıracam yıl olmuş 2015 hey Allah ım 2 saattir sövüyorum bu nedir ya
  • Bf3 u 25 mbps hiz ile kac saatte indiririm

• bf3 de bedava, Server lar dolar, esas oyunlar başlar

• hocam link var mı videonun
  • €A'den şaşırtıcı bir adım :)

Bu arada beyler yeri değil biliyorum ama hesabımı satıyorum .
    http://forum.donanimhaber.com/m_92482990/tm.htm
  • quote:

3 hazirana kadar mi oynayabiliyoruz yoksa daimi bizim mi oluyor ?

• Bf3 ara ara giriyordum, çok kalabalık olmuyordu şimdi tam dolar tam oynamanın zamanı
  • Nintendo. kullanıcısına yanıt
    bf2 tek başına çok iyi değil. ama daha sonra çıkan projeler sayesinde daha iyi bir noktaya ulaştı. bknz project realty.

Not: sistemimde şuan sadece bf4 ve bf2 + eklentiler var.
    dipnot: tüm seri bfler originde duruyor kurmadım.
  • 3 hazirana kadar origine eklersen daimi olarak sende kalıyor oyun
  • 3 hazirana kadar bedava demek oyunu indirme yani bedava para vermiyorsun oyunu 3 hazirana kadar orginin hesabına yüklersen istediğin kadar oynarsın ister 1 ister 5 yıl :P
  • bf4 konusunda bf3 muhabbeti de iyi gidiyor
  • Sizce bf3 e hala premium olunabilinir mi deger mi pre olmaya bf4te premiumdum bf3te de olmayi dusunuyorum free olduktan sonra oyunun seviyesinde bi dusus falan oldu die dusundugum icin pre olmak biraz kafami karistiriyor

• ysr123 Y kullanıcısına yanıt
    Dostum bence değmez zaten bedava oldu indir normal kendi verdiği haritalarda keyfine bak hani zaten bedava iken gidip pre ye para vermek ne derece doğru olur bilemem
  • ilgazarda İ kullanıcısına yanıt
    Hocam origin hesabına nasıl ekliyoruz anlatabilir misin?
  • tfndmr T kullanıcısına yanıt
    Server lar hileciyle dolar hocam bedava olunca aksam iki oyun oynadım ikisinde de hileci vardı lvl 1 adam m16 ile tek atıyor 89 2 oynadı

• quote:

Orijinalden alıntı: virus18

Hocam origin hesabına nasıl ekliyoruz anlatabilir misin?

Hocam origin programını aç store kısmına girip battlefield 3 yazıp arattır ekle indir
  • 
Sayfa: önceki 12891290129112921293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.