Şimdi Ara

Battlefield 3 ve bilgisayarım.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar can you run it'den baktım hiçbir donanımda prob. yok ama ekran kartı kötü (HD5450) sizce değer mi almaya?

ve bir de birkaç yerde okudum mutiplayer oynamak için cd-key satın alma vs vs tarzı bir şey sadece cd-key satın alsam oyunu mp oynayabilir miyim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ProtonStark

arkadaşlar can you run it'den baktım hiçbir donanımda prob. yok ama ekran kartı kötü (HD5450) sizce değer mi almaya?

ve bir de birkaç yerde okudum mutiplayer oynamak için cd-key satın alma vs vs tarzı bir şey sadece cd-key satın alsam oyunu mp oynayabilir miyim ?

ben hd 4650 de high da 45 50 fps aldım sen 60 70 leri görürsün
  • can you run'e güvenme. ekran kartın giriş seviyesi. düşük ayarlarda oynarsın belki.
  • low ayarlarda oynarsın dahasınıda bekleme ekran kartı giriş seviyesi
  • 6850 ile bi gram kasmadan sorunsuz oynamıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Escorion

quote:

arkadaşlar can you run it'den baktım hiçbir donanımda prob. yok ama ekran kartı kötü (HD5450) sizce değer mi almaya?

ben 4870 le alamadım sen nasıl alıyorsun o fps yi?
  • Şaka mı yapmaya çalışıyorsunuz? Komik değil de, o yüzden. 4650 ve High ayarlarda. 50 fps... Adam onu 5850 ile zor alıyor sen ne ettin öyle ya!
  • İndirip dene önce can you run it e güven me
  • quote:

Orijinalden alıntı: Escorion

quote:

hey yavrum senin kart doğan görünümlü ferrari galiba

7800 serisi kartlar anca alıyor o fpsleri
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.