Şimdi Ara

Battlefield 3'ü HD 6950 2 gb ile mediumda oynayamamak !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
0
Favori
1.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 28
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 36
  • Ortalama Mesaj Aralığı 11 saat 18 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 21
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Z3A (36 mesaj) flat_kil (15 mesaj) cro@oan (6 mesaj) Rainbow_Six (5 mesaj) maliahmet (4 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (59 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Battlefield 3'ü HD 6950 2 gb ile mediumda oynayamamak !!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1185 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: flat_kil

quote:

Orijinalden alıntı: ZealotTR

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: darklord4

Kardeşim Vatan Bilgisayar Müşteri Hizmetlerini aradım . Dediler ki web sitemize gelecek fakat ne zaman geleceği kesin değil diyorlar . Yani bekleyeceğiz demek

arkadaşlar lütfen mhaubbetinizi başka yerde yaparmısınız?Benim derdim ne siz burada ne konuşuyorsunuz.

Kardeşim ne muhabbetinden bahsediyorsun sen ? İyilikde yaramıyor kardeşim size . Ben tavsiye mi yaptım mı ? YAPTIM . Arkadaş rica etti birşey öğrenirsen burayada yazar mısın diye yazdım ne muhabbeti bu ?

benim konu dağılıyor bende cevap gelmiştir diye bakıyorum konu vatanda nerelere gitmiş bana mı yararı ? iyilikte yaramıyor diyorsun git ayrı konu aç orda iyiliğini yap

Hmm. Konuyu şöyle açıyım . İyilik isteyenler Sistem Tavsiyesi diye değil mi kardeşim ? Saçmalama lütfen .

birader işine bakıcakmısın benmi sitedim senden bir parça veya vatanı bilmeme neyi.Neyin saçmalamısındnan bahsediyorsun?Sana konu aç diyenmi oldu.Derdim başımdan aşkın seninle laf dalaşınamı girecem yoluna bak hadi

Konu aç diyen mi oldu diyorsun daha 2 dk . önce yazdığını hatırlamıyorsun .

quote:

benim konu dağılıyor bende cevap gelmiştir diye bakıyorum konu vatanda nerelere gitmiş bana mı yararı ? iyilikte yaramıyor diyorsun git ayrı konu aç orda iyiliğini yap

Ha bu arada ben mi istedin diyorsun ama konuyu neden açtın o zaman buraya her isteyen kişi yazabilir değil mi ? Sen konuyu açarken bu yorum yazsın bu yorum yazmasın diye bir seçenek mi işaretliyorsun anlamadım ? Ben fikrimi söyledim dedim ki . İntel Core i 5 2500K + 750 W 80+ verimlilikli bir güç kaynağı al tamamdır dedim ama konuyu sen uzatıyorsun gereksiz gereksiz arkadaş sadece yardım istedi haberin olursa yaz diye yazdım 1 yorum için nereye uzattın lafı . Hem ben yorum atmasam konun belkide güncel kalmayacaktı ki

Tamam öyle eyvallah

• Yarbay
    2197 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: darklord4

Kardeşim Vatan Bilgisayar Müşteri Hizmetlerini aradım . Dediler ki web sitemize gelecek fakat ne zaman geleceği kesin değil diyorlar . Yani bekleyeceğiz demek

arkadaşlar lütfen mhaubbetinizi başka yerde yaparmısınız?Benim derdim ne siz burada ne konuşuyorsunuz.

Kardeşim ne muhabbetinden bahsediyorsun sen ? İyilikde yaramıyor kardeşim size . Ben tavsiye mi yaptım mı ? YAPTIM . Arkadaş rica etti birşey öğrenirsen burayada yazar mısın diye yazdım ne muhabbeti bu ?

Hmm. Konuyu şöyle açıyım . İyilik isteyenler Sistem Tavsiyesi diye değil mi kardeşim ? Saçmalama lütfen .

birader işine bakıcakmısın benmi sitedim senden bir parça veya vatanı bilmeme neyi.Neyin saçmalamısındnan bahsediyorsun?Sana konu aç diyenmi oldu.Derdim başımdan aşkın seninle laf dalaşınamı girecem yoluna bak hadi

Konu aç diyen mi oldu diyorsun daha 2 dk . önce yazdığını hatırlamıyorsun .

quote:

Ha bu arada ben mi istedin diyorsun ama konuyu neden açtın o zaman buraya her isteyen kişi yazabilir değil mi ? Sen konuyu açarken bu yorum yazsın bu yorum yazmasın diye bir seçenek mi işaretliyorsun anlamadım ? Ben fikrimi söyledim dedim ki . İntel Core i 5 2500K + 750 W 80+ verimlilikli bir güç kaynağı al tamamdır dedim ama konuyu sen uzatıyorsun gereksiz gereksiz arkadaş sadece yardım istedi haberin olursa yaz diye yazdım 1 yorum için nereye uzattın lafı . Hem ben yorum atmasam konun belkide güncel kalmayacaktı ki

Tamam öyle eyvallah

Önemli değil kardeşim
    |
    |
    - Keenetic Extra DSL
    - Mİ BOX
    - Redmi Note 9 Pro 6/64

• Yüzbaşı
    721 Mesaj
    400 watt psu mu ? Ben 450wattlık Highpower ile HD4850'de sorun yaşadım dostum. 500watt corsair aldım. Psu değiştir.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: senol2985

Üstat öncelikle 450 watt psu yetersiz bf3 multide tüm bilensenler feci zorlanıyor senin psu zar zor ihtiyacı karşılıyor bence psu seçenegini dikkate al tecrübe ile sabit
    2.. olarak hdd önemli bc2 vardı bende hdd 5 senelekti oyun oynarken takılmalar vs oluyordu herşeyi yenilemiştim bir tek hhd kalmıştı onuda degiştirince o kasmalar gitti
    bunlarla çözemessen işi daha önceleri başıma gelldi işletim sistemini kurduktan sonra bazı porgramları windwos kurulumundan hemen sonra kuruyoruz onların birinde virüs olsa sorun cıkabiliyor günlerce buyüzden ugraştıgımı bilirim son olarakta işletim sisteminin ve yaptıgın crack'in temiz olduguna kanaat getir

OKADAR PSU AL DÜZELİR DÜZELİR DEDİNİZ ALDIK 720 W DEĞİŞŞEN BİRŞEY OLMADI ŞURDKAİ TÜM HERKES PSU DEMİŞTİR BEN NE AKDAR ONLA ALAKASI YOK DESEMDE ALIN SİZE PSU

• Yüzbaşı
    865 Mesaj
    quote:

quote:

Üstat öncelikle 450 watt psu yetersiz bf3 multide tüm bilensenler feci zorlanıyor senin psu zar zor ihtiyacı karşılıyor bence psu seçenegini dikkate al tecrübe ile sabit
    2.. olarak hdd önemli bc2 vardı bende hdd 5 senelekti oyun oynarken takılmalar vs oluyordu herşeyi yenilemiştim bir tek hhd kalmıştı onuda degiştirince o kasmalar gitti
    bunlarla çözemessen işi daha önceleri başıma gelldi işletim sistemini kurduktan sonra bazı porgramları windwos kurulumundan hemen sonra kuruyoruz onların birinde virüs olsa sorun cıkabiliyor günlerce buyüzden ugraştıgımı bilirim son olarakta işletim sisteminin ve yaptıgın crack'in temiz olduguna kanaat getir

OKADAR PSU AL DÜZELİR DÜZELİR DEDİNİZ ALDIK 720 W DEĞİŞŞEN BİRŞEY OLMADI ŞURDKAİ TÜM HERKES PSU DEMİŞTİR BEN NE AKDAR ONLA ALAKASI YOK DESEMDE ALIN SİZE PSU

hocam ben başından beri işlemci diyorum. tabi güç kaynağıda etkiler ama i3 le bf3 çok zor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
    1185 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: bufasulyabedava

quote:

quote:

hocam ben başından beri işlemci diyorum. tabi güç kaynağıda etkiler ama i3 le bf3 çok zor

İnan başımın etini yediler su konuya bak bir kişi yazdı ya psu herkes psu da psu alın size psu.İşlemciyi değiştireceğim zaten kısa zamanda

• Yüzbaşı
    865 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

İnan başımın etini yediler su konuya bak bir kişi yazdı ya psu herkes psu da psu alın size psu.İşlemciyi değiştireceğim zaten kısa zamanda

neyse arada psu'yuda halletmiş oldun hocam fazla mal göz çıkarmaz :) 6 çekirdekli amd'leri veya en az i5 öneririm sana hocam. mesela bende o.c'suz i7 2600k ve 6970 var ultra da hiç sorun çıkartmıyor bf3 (psu 850w)

• Binbaşı
    1185 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

neyse arada psu'yuda halletmiş oldun hocam fazla mal göz çıkarmaz :) 6 çekirdekli amd'leri veya en az i5 öneririm sana hocam. mesela bende o.c'suz i7 2600k ve 6970 var ultra da hiç sorun çıkartmıyor bf3 (psu 850w)

i5 2500 k alacağım belki sorun çözülür ama sanmıyorum çünkü bu VSYNC ile ilgili bir sorun.Bazı arkadşlarda da var sync off ken normal ekranda kasmadan oynanamız gerekiyor ben suan sync on ken oynuyorum kasmıyor ama mouse lag var.Sorun neden bir başkası sync off ta oyun oynarken ben oynayamıyorum.i5 le sorun hallolmassa invidia ekran kartlarından biriyle takas yapacağım canımı çıakrdı bu oyun taş gibi pc yapacaz yine oyunu sync off ta çalıştırmayacak
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    üstad senin sorununun başı genelde psu yetersizligi millet bişey biliyorki söylüyor psu ile düzelmedi ise profesyonel yardım al yukarda belirttim işletim sisteminin cracli olmasında bile sorun yaşaya bilirsin veya aşırı overclock bile sorun çıkarıyor ama psu yetersiz di ekrankartı üreticisi 500 watt psu gerekir dedikten sonra olay bitmiştir
    quote:

üstad senin sorununun başı genelde psu yetersizligi millet bişey biliyorki söylüyor psu ile düzelmedi ise profesyonel yardım al yukarda belirttim işletim sisteminin cracli olmasında bile sorun yaşaya bilirsin veya aşırı overclock bile sorun çıkarıyor ama psu yetersiz di ekrankartı üreticisi 500 watt psu gerekir dedikten sonra olay bitmiştir

Benim dediğim ben gerçek 400 w ile 2 hafta oyun oynamadım tıklamadı ve sağlam bir psu güveniyordum.o önerilen w.Gördükki oyuna bir etkisi olmadı zaten bunu ummuyordum ben değişeceğini.windows sürümüm e dokunmadım crackli değil.Bu sorun sync ile ilgili ama çözebilen yok birtane türk.Anca psu derler
    |
    |
    arkadaşım görmeden ve parçaları tek tek denemeden kim ne diyecek o kadar parça alana kadar profesyonel yardım alsaydınya 50 tl verip....bizim sistemimize neden bişey olmuyor yıllardır (1998) pc kullınırım 10'a yakın pc'im oldu ben hiç bir zaman sıkıntı yaşamadım sakınan göze çöp batarmış derler ya sana o oldu herhalde... ya çok kıl adamsın yada bileşenleri çok zorluyorsun biyerden patlıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rainbow_Six -- 3 Mart 2012; 18:26:01 >
    quote:

arkadaşım görmeden ve parçaları tek tek denemeden kim ne diyecek o kadar parça alana kadar profesyonel yardım alsaydınya 50 tl verip....bizim sistemimize neden bişey olmuyor yıllardır (1998) pc kullınırım 10'a yakın pc'im oldu ben hiç bir zaman sıkıntı yaşamadım sakınan göze çöp batarmış derler ya sana o oldu herhalde... ya çok kıl adamsın yada bileşenleri çok zorluyorsun biyerden patlıyor

dostum hiçbirşey yaptığım yok pc ye neyse bopşver sen bunu en iyis:)
    |
    |

Arkadaşlar öncedende forumda yazdım sıkıntı vardı oynayamıyordum sistemimle.6770 vapor x vardı sattım canıma tak etmişti bf3 oynayamıyordum gittim hd 6950 aldım.Yine sorun aynı.Kafayı yememek elde değil.

2 GB HIS HD 6950
    INTEL CORE I3 2100 SOKet 1155 3.1GHZ 3MB CACHE 32NM İŞLEMCI
    asus P8H67 INTEL H67(B3) SOKET 1155 DDR3 1333MHZ SATA 3.0 USB 3.0 ANAKART
    Corsair Vengeance 4GB RAM

pc bu.driverler ın hepsini denedim onlarda bir sıkıntı yok.Bu parçalarla mediumda oynuyorum onda bile kasmalar oluyor.Şimdi yine format atıyorum.Tekrar deniyececeğim.Ama biraz oynadım rezalet bu ekran kartına göre.Arkadaşlar bir akıl verin Allah aşkına çıldırcam yoksa.Ben nerde yanlış yapıyorum anlayamadımki.nerede sorun oalbilir?Bios ta herşeyi sıfırladım.Pc bu kadar kötümü bu oyunu çalıştıramayacak kadar high da? veya mediumda da:S Tek birşey kaldı işlemci yetersiz diye düşünüyorum ve bir neden daha 400 w High power psu kullanıyorum belki bu neden olabilir. ama çalışıyor takır takır ne kapandı ne birşey oldu çok düşük bir ihtimal sanmıyorum oyuna bu kadar etki etsin.Diğer oyunlardaki performanslarıda yakında yazacağım

Hocam sorun ekran kartında değil 400 watt yetersiz

• Yarbay
    2281 Mesaj
    i5 2500K,His HD 6950 2gb,4 gb Corsair Vengeance,Gigabyte p67 ud5,Gigabyte 720W
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: zalimahmet

quote:

Arkadaşlar öncedende forumda yazdım sıkıntı vardı oynayamıyordum sistemimle.6770 vapor x vardı sattım canıma tak etmişti bf3 oynayamıyordum gittim hd 6950 aldım.Yine sorun aynı.Kafayı yememek elde değil.

2 GB HIS HD 6950
    INTEL CORE I3 2100 SOKet 1155 3.1GHZ 3MB CACHE 32NM İŞLEMCI
    asus P8H67 INTEL H67(B3) SOKET 1155 DDR3 1333MHZ SATA 3.0 USB 3.0 ANAKART
    Corsair Vengeance 4GB RAM

pc bu.driverler ın hepsini denedim onlarda bir sıkıntı yok.Bu parçalarla mediumda oynuyorum onda bile kasmalar oluyor.Şimdi yine format atıyorum.Tekrar deniyececeğim.Ama biraz oynadım rezalet bu ekran kartına göre.Arkadaşlar bir akıl verin Allah aşkına çıldırcam yoksa.Ben nerde yanlış yapıyorum anlayamadımki.nerede sorun oalbilir?Bios ta herşeyi sıfırladım.Pc bu kadar kötümü bu oyunu çalıştıramayacak kadar high da? veya mediumda da:S Tek birşey kaldı işlemci yetersiz diye düşünüyorum ve bir neden daha 400 w High power psu kullanıyorum belki bu neden olabilir. ama çalışıyor takır takır ne kapandı ne birşey oldu çok düşük bir ihtimal sanmıyorum oyuna bu kadar etki etsin.Diğer oyunlardaki performanslarıda yakında yazacağım

Hocam sorun ekran kartında değil 400 watt yetersiz

zalimahmet hala psu diyorsun:) yahu aldık işte okadar dediniz psu da psu oyuna etki edermi hiç okadar dedim ben alakası yok diye ama anlatamadım
    |
    |

• Binbaşı
    1185 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: alpa07

i5 2500K,His HD 6950 2gb,4 gb Corsair Vengeance,Gigabyte p67 ud5,Gigabyte 720W

valla sigara içiyon adam gibi oyun oynayamıyorum sync off ken böyle pc le insan deliriyor işte
    |
    |
    Malesef DH'de uzun süredir bu PSU aldırma furyası devam ediyor, bir yerlerden bazı testlere bakıp yanlış yorumluyorlar sonrada abartı PSU'lar tavsiye etmeye başlıyorlar, çoğu ekran kartı incelemelerindeki watt testleri komple sistemin harcadığı watt değerini gösteriyor fakat bizimkiler o değerlerin sadece ekran kartına ait olduğunu düşünüp üstüne birde kafadan işlemci, ram vs. hesap edip 600, 750, 1000w gibi uçuk değerlerin dahi ucu ucuna yeteceğini sanıyor ve başlıyor heryerde 400 yetmez 500 yetmez demeye. Halbuki iddia ediyorum CF,SLI olmayan en kral sisteme dahi 500w bir PSU O.C yapsanız dahi çok çok rahat yetiyor, ha inanmıyorsanız gidin 20-30 tl'ye watt ölçer cihazlar var alın bir tane takın prize bağlayın PC'nin fişini bu alete ve kastırın PC'yi, bakın bakalım en fazla kaç watt göreceksiniz. İlk sayfada PSU'dan olamayacağını yazmıştım ama demek çok fazla gaza getirenle muhatap kalıp almışsın halbuki o sisteme o PSU rahat yetiyordu.
    |
    |

• Yarbay
    3237 Mesaj
    Sistemin komple cektigi miktari bir liste olarak vermis bir test sitesi .
    Siteyi ve kullanilan Hardware i tekrar bulursam eklerim .
    Alttaki veriler komple sistemin cektigi verilerdir .

400 Watt PSU öyle yada böyle yetmez , cünkü asla 400 Watt verim alamazsiniz o psu dan. 80+ olsa bile verecegi maksimum bellidir .
    Bu sekil kullanmaya devam ederseniz yakinda sisteme zarar verme ihtimaliniz yüksek .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trumpet -- 10 Mart 2012; 12:24:48 >

Orijinalden alıntı: trumpet

Sistemin komple cektigi miktari bir liste olarak vermis bir test sitesi .
    Siteyi ve kullanilan Hardware i tekrar bulursam eklerim .
    Alttaki veriler komple sistemin cektigi verilerdir .

400 Watt PSU öyle yada böyle yetmez , cünkü asla 400 Watt verim alamazsiniz o psu dan. 80+ olsa bile verecegi maksimum bellidir .
    Bu sekil kullanmaya devam ederseniz yakinda sisteme zarar verme ihtimaliniz yüksek .

Hocam gelde bunları bu cahillere anlat bide olur olmaz insanları suçluyorlar madem çok biliyorsunuz neden konu açıp soruyorsunuz kardeşim
    |
    |

• Binbaşı
    1592 Mesaj
    core i3 ve 6950 low da oynayamıyorsun yani ölemi. birde suçu işlemciye atıyorsunuz bu işlemci phenom 2 x4 980x lerden bile daha performanslı. 400w psu nedir ben gtx560 alıcam ona bile 500w psu almaya korkuyorum 600w alıcam. psu yu kesinlikle değiştir büyük fark olacaktır bence

ayrıca şu videoyu izlerseniz dediğimide anlarsınız
    http://www.youtube.com/watch?v=9OJdH1E_W4c
    bf3 multi de high ayarlar gtx560 core i3 2100 le min 43 fps de oynuyor adam. senin min 50 ile oynaman lazım bu ayarlarda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogkasa -- 8 Nisan 2012; 14:31:51 >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Sohbet
Cancer Clinical Trials
Radyo Dinle
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,531
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.