Şimdi Ara

BATTLEFIELD 3 Sistem Gereksinimleri AÇIKLANDI! (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
979
Cevap
11
Favori
374.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: svstrgmr

iu oyunu henüz satın almamışlara benden tavsiye
    sakın paranızı çöpe atmayın
    oyun COD'un geliştirilmiş versiyonundan ibaret
    Türkiye gibi büyük bir ülkede server açmayacak kadar
    ve bizi aynı paraya ama C
    iddi ping ve lag sorunlarıyla oyunu oynanmaz haline mecbur bırakan
    DICE ve EA yı lanetliyorum
    kahrolsun EA ve DICE

bunu senmi söylüyorsun hocam

• inşallah full sürümde bu söylediklerime pişman olurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: svstrgmr

inşallah full sürümde bu söylediklerime pişman olurum

betası boyleyse, kesınlıkle olacaksın.
  • arkadaşlar pek çözünürlük hastası değilim 8800gt sonic var. 1024*768 de high açarmı bu oyunu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamitrf1

arkadaşlar pek çözünürlük hastası değilim 8800gt sonic var. 1024*768 de high açarmı bu oyunu?

Sistemin özellikleri nedir ?
    Bende Zotac 8800gt amp var 1280x1024 high rahat açıyor ama işlemcim i5 650 belki ordan farkeder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: josekutinyo

quote:

Orijinalden alıntı: hamitrf1

arkadaşlar pek çözünürlük hastası değilim 8800gt sonic var. 1024*768 de high açarmı bu oyunu?

Sistemin özellikleri nedir ?
    Bende Zotac 8800gt amp var 1280x1024 high rahat açıyor ama işlemcim i5 650 belki ordan farkeder.

hocam işlemci core i5 650, 4gb ddr3 te ram var
  • Pardon hocam 1280x1024 low'da oynuyormuşum
    High'da kitliyo benimkide en iyisi low'da oynamak baya akıcı
  • CORE 2 DUO E 8400 3 GHZ
    4 GB RAM
    9600 GT
    ARKADAŞLAR BU SİSTEM İLE OYUNU NASIL OYNAYABILIRIM ? EGER LOW-MEDIUM ARASI OYNATIRSA KOMPLE SISTEMI YENILEYECEGIM..BIRDE SISTEM TAVSIYELERINIZ ALABILIRMIYIM..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozyy24

CORE 2 DUO E 8400 3 GHZ
    4 GB RAM
    9600 GT
    ARKADAŞLAR BU SİSTEM İLE OYUNU NASIL OYNAYABILIRIM ? EGER LOW-MEDIUM ARASI OYNATIRSA KOMPLE SISTEMI YENILEYECEGIM..BIRDE SISTEM TAVSIYELERINIZ ALABILIRMIYIM..

low - medium arasında oynar siteminiz.... sistem tavsiyesi bütçenize göre değişebilir ama bf 3 ü akıcı biçimde oynamak istiyorum derseniz sadece kasa için 1500 tl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sardemir

quote:

CORE 2 DUO E 8400 3 GHZ
    4 GB RAM
    9600 GT

low - medium arasında oynar siteminiz.... sistem tavsiyesi bütçenize göre değişebilir ama bf 3 ü akıcı biçimde oynamak istiyorum derseniz sadece kasa için 1500 tl.

tavsiye için teşekkürler..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sardemir

quote:

CORE 2 DUO E 8400 3 GHZ
    4 GB RAM
    9600 GT

tavsiye için teşekkürler..

e8400 nasıl tepki verir bf3'te bilmiyorum ama sen ekran kartını kesin değiştir. sistemindeki parçarlar (anakart ram ve psu vb.) iyiyse gtx560 veya hd6950 al işlemciyide bi q9550-9400 ile değiştir iş fullde sorun çıkarmaz. (i5 2500k'lı felan sistem kurmayacaksan q9550 gibi anakartına uyacak işlemcilerden al masrafın az olur. f/p almak istersen x4 955 var amd'nin ama bu q9550 ile aynı güçte)

• E8400 9600gt ile low da bile akici oynayamaz ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: balerefone

E8400 9600gt ile low da bile akici oynayamaz ;)

i3 540(e8400 ten kötü bi işlemcidir)

9600 gt

4 gb ram

ile manuel olarak ultraya çıkan texture ve gölge gibi detayları ultra yaptım,diğer ayarlara(aa vs. ) dokunmadım

oyun akıcı bi biçimde oynandı(fps 30 dan aşağı düşmedi)

1024/760 çözünürlük te bu bahsettiğim

full hd de falan işler değişir tabi

demek istediğim böyle kesin yorumlar yapmayı falan bırakın,gtx serisi çıktı bu kartlar iyiden iyiye itin bi tarafına sokuluyor yapmayın etmeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: Domates Kızartması

quote:

Orijinalden alıntı: balerefone

E8400 9600gt ile low da bile akici oynayamaz ;)

i3 540(e8400 ten kötü bi işlemcidir)

9600 gt

4 gb ram

ile manuel olarak ultraya çıkan texture ve gölge gibi detayları ultra yaptım,diğer ayarlara(aa vs. ) dokunmadım

oyun akıcı bi biçimde oynandı(fps 30 dan aşağı düşmedi)

1024/760 çözünürlük te bu bahsettiğim

full hd de falan işler değişir tabi

demek istediğim böyle kesin yorumlar yapmayı falan bırakın,gtx serisi çıktı bu kartlar iyiden iyiye itin bi tarafına sokuluyor yapmayın etmeyin

Sen anca kendini kandir. 30 fps altina dusmemismis.

Bir kere 30 fps ile bu oyun oynanmaz ayrica acik havada yogun sahnelerde dedigin ultra ayarlarda 30 fps nin altina her turlu dusersin.

Cok iddialiysan al eline bir kamera oyunu ac cekime basla ayarlara gir sonra oyuna gec fraps acik olsun saga sola hizlica don ve ates etmeye basla.

Kisacasi inanmiyorum sana hadi dedigimi yap herkesin onunde rezil et beni :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sistemim imzamda
    ultra ayarlar 1080p aa full
    takılmadan ortalama 35 fps alıyorum

abartılı yorumlara inanmıyorum
  • girer girmez indirdikleri icin fpsye filan bakamadim ama ultra yaptigimda atti auto yaptim ama auto da ultra high karisimiydi.pinge gore server diziyorum 140'dan basliyor.tr'ye server acacaklarini sanmiyorum originde tr bile yok uk sectim.
  • Ekran kartım GT550M onun haricinde başka sıkıntım yok
  • xp'de çalışmıyor mu arkadaşlar?
  • Sizleri anlamak gercekten guc. Soyle okudum da gayet hizli,performansli sistemlere sahipsiniz ve hala "oynatir mi?" diyorsunuz,
    yakiniyorsunuz. Belki "o kadar para verdik olsun o kadar" diyeceksiniz ama zaten su gordugum donanimlar birbirinden
    aman aman ustun degil ki.

Belki cogunuz sadece en guncel donanimlara sahip PC topluyor her seferinde ama defrag yapmayi dusunmuyor bile.

Demem o ki, sahip oldugunuz desktop,laptop her neyse zaten asmis. Minimum gereksinimleri karsiladiktan sonra artik performansli oynamak size kaliyor daha cok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Usak_Efesi -- 4 Ekim 2011; 22:05:50 >

• CPU TYPE:
    Intel® Core™2 Quad CPU Q9400 @ 2.66GHz
    CPU SPEED:
    2.69 GHz
    SYSTEM MEMORY:
    4 GB
    VIDEO CARD MODEL:
    ATI Radeon HD 4800 Series
    VIDEO CARD MEMORY:
    2.24 GB
    DESKTOP RESOLUTION:
    1920x1200

low medium arasında bir karışım yaptım beta da açık alanda sorun yaşamıyorum ama tunelle girince trenden gelen alavler vs azıcık takılma oluyor rahatsız edici mi pek değil ama adam kesmek çok güç oluyor hele o seni daha önce görmüş ise bilmiyorum birazdan hepsini low a çekip deneyecem umarım sorun yaşamam çünki oyunu baya bir sevdim

bir diğer soru bu pc beni daha idare eder mi yoksa baya bir güncelleme yapmam gerekir mi ?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.