Şimdi Ara

Battlefield 3 Rusça'dan İngilizce'ye Çevirme (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
3
Favori
33.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Silent6

quote:

Orijinalden alıntı: zattar

aynene ya rusçaydı oynanıyordu şimdi açılmıyor bile

En güncel ingilizce dosyalarını şu sitede bulabilirsiniz:http://cdkeyshere.com/files/bf3.html

En son güncellemeden sonra bu siteden kendim deneyip olduktan sonra bu konudaki linkleri yeniledim ve kendi yaptığım gibi anlattım ya siz bir yerde hata yapıyorsunuz ya da bir şeyler değişti uzun zamandır uğraşmıyorum sürekli yedekten kurduğum için.

• Yok hocam bende aynılarını yaptım fakat aynı hatalar mevcut şuan olmuyor. acaba başka güncelleme veya başka bir şey falan mı çıktı...
  • bende bf3 premiumda var bunu yüklersem yine olur dimi premium birşeyi değiştirmez ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdasqwert

bende bf3 premiumda var bunu yüklersem yine olur dimi premium birşeyi değiştirmez ?

Aynı şey fark etmez.
  • bide şu soruna el atsanız
    http://www.youtube.com/watch?v=d4RGuke9PGQ
  • Hocam linkleri güncellerseniz sevinirim.Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaan Kuscu

Hocam linkleri güncellerseniz sevinirim.Teşekkürler

Hallettim sadece 1 link sorunluydu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeanCold Killah

quote:

Orijinalden alıntı: Kaan Kuscu

Hocam linkleri güncellerseniz sevinirim.Teşekkürler

Hallettim sadece 1 link sorunluydu.

Aynen hocam tek bir link sorunluydu.şimdi indirmeye başlıyorum.ilginiz için çok teşekkür ederim.saygılar
  • Dostum dediklerini ikince sefer yapmama rağmen olmadı ve kendim deneme yanılma ile yaptım. İşlem sırası önemli. Ve işlemlerin tümü yapılması. İşleyiş bu şekilde olmalı.

1) Dil Dosyasını (New folder olarak indirdiğiniz dosya) "Origin Games/Battlefield3/Data/Win32/Loc" içine atın. İçindekileri ilk önce silin.

2) Regedit dosyasını girin.

3) İndirdiğiniz "bf3 December 3 patch" dosyasını ve "Battefield 3 March 5th 2012 cjs-cdkeys.com" dosyasını sırası ile içindekileri direk Battlefield 3 dosyasının içine atın. Çıkan sorulara Evet ve/veya Değiştir diyiniz.

İyi eğlenceler...
  • harika anlatım
  • arkadaşlar ben bu yamayı geçen sene sorunsuz yapabiliyordum fakat şimdi nedense olmuyor. sittedeki tük tavsiyeleri uyguladım ama oyun başlamıyor giriş görüntüsü (içinde tanklar helikopter ve asker olan) geliyor ve mouse ile sağa sola hareket edebiliyor ama görüntü o şekilde kalıyor yardımcı olabilecek var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chad

arkadaşlar ben bu yamayı geçen sene sorunsuz yapabiliyordum fakat şimdi nedense olmuyor. sittedeki tük tavsiyeleri uyguladım ama oyun başlamıyor giriş görüntüsü (içinde tanklar helikopter ve asker olan) geliyor ve mouse ile sağa sola hareket edebiliyor ama görüntü o şekilde kalıyor yardımcı olabilecek var mı?

Bu sorunu çözebildin mi ?
  • çözemedim malesef, ama şuanda originde ücretsiz olarak veriliyor diye biliyorum, kaçırmayın
  • arkadaşlar konuyu hortlatıyorum ama rus bf3 keyin üstüne normal store'dan bf3 alırsam ingilizce olurmu ve leveller uçarmı onu soracaktım?=
  • quote:

Orijinalden alıntı: EgeErden1905

arkadaşlar konuyu hortlatıyorum ama rus bf3 keyin üstüne normal store'dan bf3 alırsam ingilizce olurmu ve leveller uçarmı onu soracaktım?=

Aynısını yaptım sorun olmadı.
  • quote:

quote:

arkadaşlar konuyu hortlatıyorum ama rus bf3 keyin üstüne normal store'dan bf3 alırsam ingilizce olurmu ve leveller uçarmı onu soracaktım?=

sizce öyle yapmak dahamı mantıklı?
  • quote:

quote:

quote:

sizce öyle yapmak dahamı mantıklı?

Evet .
  • Beyler yarım yıl geçmiş o yuzden soruyorum byrupi'nin anlatımı hala işe yarıyor mu?

Ya delirecem diyosunuzki o patch dosyalarını direk bf3 dosyasının içine atın akıl var mantık var gerçek data dosyası 8-9 gb. Bizim atacağımız dosya mb değerinde. Atmaya korkuyorum

Edit: Korka korka yaptım ama değiştirince oldu teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yazogluk -- 7 Temmuz 2014; 12:14:09 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önemli değil.17 ay olmuş bu arada.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.